Skocz do zawartości
i386

2 x Power Bank 8000 + 10000mAh Platinet Intenso

Rekomendowane odpowiedzi

2 x Power Bank 8000 + 10000mAh Platinet Intenso

Platinet 8000 mAh PMPB80BBL ..... 2 złącza ładujące USB 1 i 2,1A
Intenso 10000 mAh S10000 ............. 2 złącza MicroUSB i USB 2,1A
Stan BDB mało używane zakładam że pojemność praktycznie jak w nowych
=================================================

Zewnętrznie stan BDB
Pierwszy właściciel żaden szrot :)

SPRZEDAWANA JEST PARA 2 sztuki w cenie jak na aukcji

Dla posiadaczy SMART wysyłka na paczkomat GRATIS

Cena 49 PLN (za 2 sztuki)

Aukcja KT : Link
 2100335600_1597037823_thumb.jpg  8220025700_1597037823_thumb.jpg  9830416900_1597037823_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Popularne aktualnie

• Tematy

• Odpowiedzi

• Cześć,  Temat tego monitora był poruszany w paru miejscach na forum, ale chciałem to skonsolidować to jednego wątku.  Monitor będzie pracował z RTX 2070 SUPER, główne przeznaczenie to gry, ale FPS i szybkie tytuły od święta, gram głównie w RPG, strategie i przede wszystkim Cities Skylines (xD) Dlatego zależy mi na ładnych kolorach. Chciałem się zapytać użytkowników o trzy sprawy: Czy ktoś z posiadaczy ww. monitora kalibrował kolory, jeśli tak, to jakie są najlepsze ustawienia/profil kolorów, czy wgrywaliście jakieś gotowe profile? Czy zgodnie z dokumentacją można włączyć G-Sync Compatible i działa prawidłowo? Czy korzystacie z HDR?    
    • Nieźle sie bawicie na tych konsolach, gry po 350zl.. 🤣
    • Obejrzałem interesujące mnie momenty z live "Jezusa". Jedno jest pewne, niech szybciej ukrywa GPUZ i EVGA-Precision by nikt nie zobaczył co się dzieje w danym momencie. Oczywiście to openbench (dodatkowo bardzo dobra klimatyzacja pomieszczeniu) i co chwilę karty sobie odpoczywają bo robią krótke testy w 3dsmarku EAGLE nawet na max wentylatory są do przyjęcia - 2500rpm, karta boostuje 1950-1980MHz, temperatury rzadko przekraczały 60'C EVGA 3000rpm, bardzo głośne, karta ciągle trzyma grubo ponad 2000Mhz, przeważnie 2040-2050MHz, temperatury do 65'C (chyba nawet 67'C widziałem) (karta ma chyba największy TDP dla boosta z tych trzech, bo w GPUZ widać było że dobija do 400Watt) TUF, 3000rpm tak samo jak EVGA ale różnica w głośności jest ogromna, jak one się kręcą na 3000rpm to są rewelacyjnie zaprojektowane, boost 2000-2020, temperatury 61-62'C. TUF you win  
    • Chyba się tym jeszcze nie chwalili. Podobnie jak średnią wielkością gry cyfrowej lub instalki z płyty, tutaj  wiadomo - sporo zależy od konkretnego tytułu. Skąd takie założenie? Cena używki jest ściśle powiązana z ceną nowej gry - jeśli ta nie będzie szybko spadać, nie spadną też ceny używek. Przecież to samo było na premierę PS4, gdzie też ceny były wyższe względem poprzedniej generacji. Używki trzymały ceny tak jak zwykle. Dodatkowo w początkowym okresie nie będzie jeszcze przesycenia rynku ilością gier w obiegu wtórnym, więc spokojnie sprzedasz w sensownej cenie.
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...