Skocz do zawartości
Kaczowaty

ATI Radeon HD 5830 problem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. mam problemy z ww. karta graficzna gdyz podczas grania w rozne gry monitor wyłącza (?) się nieregularnie i na czas nieokreslony i ponownie włącza ( glownie podczas jakis animacji podczas grania ) ale czasem tez podczas zwyklego uzywania przegladarki. Dodam też, że po zmianie karty graficznej na tą kolory są strasznie jaskrawe i zielonawe ale pobawiłem sie w kalibrowanie obrazu i jest nieco lepiej lecz wciaz brakuje do perfekcji. Obraz video jest wyswietlany normalnie lecz w grach/aplikacjach jest inny.

Dziś przeczytałem, że karta graficzna nie posiada łączności z VGA ( a używam adaptera VGA-DVI między kartą graficzną a monitorem ) czy istenije mozliwosc, gdybym zmienil monitor na taki z wejsciem VGA problemy zostałyby rozwiązane? co o tym myślicie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie da się niczego powiedzieć przy takiej ilości i informacji. Zacznij od sprawdzenia wszystkich połączeń (wtyczki, kable), zainstalowania na czysto sterowników graficznych (tym bardziej jeśli tego nie zrobiłeś przy wymianie), i pomyśl jak możesz przetestować poszczególne elementy, np. Twoją kartę graficzną u znajomego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież ta karta ma wyjście dvi. Po co chcesz zmieniać monitor na taki z wejściem VGA skoro kata go nie ma? I po co używasz przejściówki do VGA, skoro nie masz monitora z wejściem VGA?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi