Skocz do zawartości
Destroy

Nieodbrane połączenie/połączenia od rekrutera

Rekomendowane odpowiedzi

Destroyu, czego w ogóle oczekiwałeś tworząc ten temat?

Dostałeś dwa sygnałki z nieznajomego numeru i już, wymagasz od forumowiczów, żeby uruchomili szklane kule i opisali kto to był, czy to był w ogóle rekrutujący i jakie taki rekrutujący ma metody pracy? Może jeszcze kolor włosów osoby dzwoniącej? Kolor butów?

W jaki sposób mamy ci pomóc? Mamy pogłaskać cię po głowie i może znaleźć tego (hipotetycznego!!!) rekrutującego i zmusić do odzwonienia, bo wylewasz frustrację na internetach?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, Destroy napisał:

Ludzie robią bekę bo mnie znają. 

Robią bekę bo w żaden sposób się nie poprawiasz. Jest pewna doza tolerancji dla użytkowników, którzy są nowi albo zdarzy się im popełnić debilny temat. Jednak w Twoim przypadku jeżeli nawet pierwszy post trzyma jakiś poziom (od razu powiem, że w tym temacie nie trzyma) to i tak w kolejnych swoich postach zaczynasz ściągać go na intelektualne dno.

W dniu 12.08.2020 o 19:26, FireHawk napisał:

Co do meritum - bez przesady, wszyscy jesteśmy ludźmi. Nikt nie powinien wyciągać żadnych wniosków, czy konsekwencji z tego, że nie masz możliwości odebrać telefonu w danym momencie. Jeżeli jednak tak się niefortunnie złożyło w tym przypadku, to jest to wynik "spychotechniki" rekrutera, bądź zbiegu okoliczności (tzn. wzięli kogoś z miejsca krótko po próbach kontaktu z tobą).

Ja osobiście jestem otwarty na nowe możliwości pracy jednak czasami nóż otwiera się w kieszeni gdy rozmawia się z rekruterem. Już pomijam ogólne ogólne grzechy branży typu brak informacji o stawkach, o lokalizacji miejsca pracy (kiedyś nie udało mi się uzyskać informacji nawet o tym w jakim powiecie znajduje się firma !!! a ostatnio nie uzyskałem nawet informacji czym się zajmuje dana firma) poprzez jakieś chore zagrywki ludzi z HR (np. niedawno miałem sytuację, że dzwonili do mnie, że jest wspaniała oferta pracy ale koniecznie muszę im CV wysłać tego samego dnia... nie wysłałem im to kilka dni później dzwonili czy jednak bym nie chciał).  

Chociaż i tak dla mnie taki osobistym hitem było to jak zadzwoniła kobieta z jakieś firmy HR z ofertą pracy dla mnie a później zaczęła zadawać jakieś pytania z listy. Problem był taki, że pierwsze z nich brzmiało "dlaczego chce Pan zmienić pracę ?" 

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja się im nie dziwię, mają kilka firm i po parunastu kandydatów do każdego pracodawcy. Połowa kandydatów to zjeby a wyniki muszą być. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepiej jak firma ma swojego rekrutera, wtedy nie odstawia szopek ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Popularne aktualnie

• Tematy

• Odpowiedzi

• Dosyć świeżutkie małżeństwo z Samsungiem i plucie? w życiu  w ostateczności Nvidia będzie sama musiała to wziąć "na klatę" jeżeli wyjdą realne problemy to wezmą je na siebie i np: wpadkę w procesie/fazie projektowania przez nich.
    • Ciężko stwierdzić bo Jezus cały czas gada. Huk to raczej nie jest, ale nic miłego Do tych 1900RPM, które uzyskuję przy moim użytkowaniu jest całkowicie niesłyszalna, wentylatory obudowy ją zagłuszają.
    • Robiłem również to, nadal to samo Skąd masz takie informacje? Pół roku działały z amd bez zarzutu.
    • Witam. Nie dawno (miesiąc temu) złożyłem swój nowy komputer zamawiając podzespoły z serwisu x-kom, tutaj podaję jego specyfikację: - CPU -> Ryzen 5 2600X- GPU -> Gigabyte GeForce RTX 2060 WindForce 2X OC 6GB GDDR6- RAM -> HyperX Predator DDR4 2x8GB 3200MHz RGB- Motherboard -> Gigabyte B450 AORUS PRO- CPU Cooler -> AMD stock cooler- PSU -> Vero L3 600W- SSD -> Crucial MX500 500GB  Komputer działał kilka dni bez zarzutów, aż do momentu w którym się wyłączył i wyskoczył blue screen z jakimś komunikatem na którym był "uśmieszek" (nie pamiętam co się na nim znajdowało, lecz grałem w tym momencie w jakąś grę), komputer po jakimś czasie się ponownie włączył i działał dalej, więc pomyślałem że nic takiego się nie stało. Po kilku dniach normalnej pracy zaczął się tak po prostu wyłączać podczas gier (tylko podczas gier) - załóżmy, nie raz grałem w CS:GO czy Watch Dogs 2, bądź Dead By Daylight po czym komputer się wyłączył, oświetlenie zgasło po kilku sekundach się włączyło wraz z komputerem (tak jakby zrobił restart), a no i również wyłączał się po kilku wyłączeniach gry bez żadnego komunikatu. Jedyne zdziwienie jest takie, iż sytuacja ta powiela się co kilka, może kilkanaście dni - jest to naprawdę rzadkość. Również gry same z siebie się wyłączają bez żadnego komunikatu, lecz zdarza się to praktycznie codziennie, lecz wygląda to tak jakby gra wyłączała się 3 razy pod rząd po ponownym uruchomieniu i za 4 razem już normalnie działała bez wyłączania się aż do końca dnia. Również nadmienię że mam stockowy cooler od AMD, lecz wątpię że gry wraz z komputerem się wyłączają przez przegrzanie procesora, ponieważ jakby to była tego wina, to grając w wiedźmina 3 na modach usprawniających grafikę czy gta 5 również notorycznie wyłączałoby mi grę czy komputer. Temperatury procesora podczas grania w gry procesorowe osiąga maksymalnie 80 stopni, a karta graficzna max. 50-55. Robiłem testy na takich programach jak: OCCT i 3DMARK 11 maksymalnie obciążając komputer, lecz po dłuższej chwili nic się nie działo, a komputer działał jak należy. Gry które do tej pory mi się wyłączyły bez żadnego komunikatu: Watch Dogs 2, CS:GO, Dead By Daylight. Gry przy których nic się nie działo: GTA 5, Wiedźmin 3. Nadmienię również że wszystkie gry są kupione i oryginalne na steamie. Używam systemu operacyjnego Windows 10 z licencją, dwie kości ram które ustawione są na częstotliwość 3200MHz przez profil xmp. Bardzo proszę o pomoc, jest to mega uciążliwe szczególnie że nie małe pieniądze zostały wydane na sprzęt, a coś nie działa tak jak powinno.  
    • Kusi mnie, nie powiem. Może. W to się bawić nie za bardzo mam ochotę, chociaż prawda - nie jest to skomplikowana sprawa. Też oglądałem ten wywiad, no wiadomo... mógł powiedzieć tylko to na co mu pozwolili / jest w jednej linii z polityką firmy.
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...