Skocz do zawartości
dewem

Laptop na 3 dyski HDD (2 sloty + 1 zamiast DVD)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Potrzebuję laptopa 15" lub 17" do którego można wsadzić 3 dyski HDD 2.5" (2 sloty + 1 zamiast DVD).
Jeżeli chodzi o wymagania to zależy mi jedynie na tym, aby nie był starszy niż 10 lat. W przypadku starszych dobrze by było, żeby posiadał procesor i3 lub lepszy bądź porównywalny od AMD. W przypadku nowszych procesor nie gra roli.

Nie chodzi mi o konkretne egzemplarze na sprzedaż a jedynie modele które mają 2 sloty na dyski + DVD. Laptop może być gamingowy, biznesowy- nie jest to istotne.
Cena również jest bez znaczenia- zamierzam wybrać laptopa który będzie mi najbardziej odpowiadał pod względem ceny/jakości.

Jak dotąd udało mi się znaleźć HP Pavilion dv7,  HP Envy 17, DELL Studio 17, Acer Aspire 7738G ale średnio odpowiadają mi te modele. Niestety nie mogę znaleźć więcej w google, a podejrzewam, że powinno być więcej opcji.

Dajcie znać jeżeli kojarzycie jakiekolwiek laptopy z 2 slotami, będę wdzięczny za wszelką pomoc.

Edytowane przez dewem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniecznie z 3 slotami na dyski SATA? Nie przejdzie jedne M.2 i dwa SATA?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dell precision 6800, masz jeden m.2, 2xsata i zamieniasz dvd rom na caddy w który wchodzi jeszcze jeden dysk sata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...