Skocz do zawartości
emilzlodzi

Tablet dla żony. :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, zamierzam kupić tablet dla żony z okazji urodzin, ustaliłem sobie kwotę 1000 zł. Chciałbym wybrać coś porządnego w tym przedziale cenowym. Przeznaczenie? Internet, YouTube, zajmuje się rękodziełem i często szuka pomysłów ba YT i w Google. Zależy mi na rozdziałce 1920 x 1080. Proszę o polecenie najrozsądniejszej kontrukcji. Samsung, Huawei, Lenovo? W tabletach lepszy Android, czy Windows?

Edytowane przez marec.film

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz sobie tego Lenovo. Możesz sobie wybrać dowolny model np. odrzucić ten z modułem LTE i dorzucić więcej ramu, chociaż nie uważam, że to konieczne. Ta konfiguracja, którą Ci podesłałem, spokojnie poradzi sobie z takimi zadaniami, które wymieniłeś.
https://www.x-kom.pl/p/580739-tablet-10-lenovo-tab-m10-plus-p22t-2gb-32gb-android-pie-lte-fhd.html

Edit: Wydaje mi się, że lepszym wyborem będzie Tablet z Androdiem, bo jest na nie zdecydowanie większy wachlarz aplikacji. Przynajmniej tak mi się wydaje :D

Edytowane przez Skorek95
Zaponiałem dopisać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Android lepszy. Tablet to bezsensowne urządzenie - to taki smartfon, tyle że większy. Do niszowych zastosowań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O wiele bardziej wolę przeglądanie neta i oglądanie youtuba na 8-10" ekranie niż 5". O ebookach (szczególnie tych technicznych z kodem i schematami) nawet nie wspominam. 

Mam wspomnianego huawei t5, spoko sprzęcik. Śmiga. W dzisiejszych czasach nie ma co brać nic poniżej 3gb  ram i 32gb dysku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...