Skocz do zawartości
ghs

[s] Radeon R7 / i7-3770@Xeon / 12GB RAM / SSD

Rekomendowane odpowiedzi

up. nowa cena: 950pln

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Zmieniłem. Zalogowali sie na moje konto mimo to że mam weryfikację przez telefon.
    • Jak pyta o Patrioty 4400 16GB vs Cruciale 32GB to chyba logiczne że pod OC  I ma dylemat czy brać DualRank nieco słabsze OC ale za to 2 razy więcej pojemności czy klasycznie 2 kosteczki 8GB SR + co się da wycisnąć.
    • Zobacz ten model Lenovo Legion 5i-17 i7/32GB/512/Win10X RTX2060 144Hz za 6 799 zł 400 zł ponad budżet masz świetny sprzęt Dell Inspiron G7 7700 i7-10750H/32GB/1TB/W10 RTX2070 Procesor Intel Core i7-10750H (6 rdzeni, 12 wątków, 2.60-5.00 GHz, 12 MB cache), Karta graficzna NVIDIA GeForce RTX 2070 Super 8192 MB GDDR6 (pamięć własna) + Intel UHD Graphics, Pamięć RAM 32 GB (SO-DIMM DDR4, 2933MHz), Dysk SSD M.2 PCIe 1000 GB, Miejsce na dodatkowy wewnętrzny dysk M.2 PCIe, Ekran 17,3" 1920 x 1080 (FullHD) 144 Hz, Bateria Litowo-jonowa 6-komorowa, 8500 mAh.
    • Z jakimi kartami i z jakim monitorem ?  Dobrze wiesz, że nie na wszystkich monitorach z Freesync będzie działać poprawnie rozwiązanie nVidii -  G-Sync Combatible co zresztą sama nVidia wielokrotnie komunikowała. NVidia udostępnia listę monitorów z freesync, które przetestowała pod kątem działania G-sync Compatible i na tych monitorach masz 100% gwarancję, że wszystko działa poprawnie.  Na pozostałej reszcie monitorów masz loterię - może działać, może nie działać, może działać z problemami. W sieci krąży również plik z bazą monitorów, którą tworzą zwykli użytkownicy. W bazie masz informacje czy dany monitor, który nie został przetestowany przez nVidie działa poprawnie z G-sync Compatbile.   GPU power to nie jest pobór całej karty a samego rdzenia graficznego na który wpływ ma również taktowanie pamięci. Jeśli w pulpicie taktowanie pamięci wskakuje na 3D to GPU Power oscyluje w granicach ~28W. Jak pamięci zrzuca normalnie to normalny pobór oscyluje w granicach ~12W - RX 5700XT  
    • Akurat w MediaExpert dwa razy dostałem powiadomienie, raz dwa tygodnie temu i raz kilka dni później. W obu w przypadkach pojawił się u nich tuf, za pierwszym razem kupiłem, za drugim sprawdzałem i też mógłbym kupić. Z distillem już nie polowałem bo mialem gigabyte na tym etapie.
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...