Skocz do zawartości
Iri

Kupię dysk hdd bądź ssd I kartę [ Zakupy zrobione]

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Kupię dysk HDD od 500Gb bądź SSD 240Gb oraz kartę graficzną pokroju GTX 750/Ti/760/GTX,a 1050/Ti/RX 570, na pewno odpada seria R9, HD78xx oraz starsze GTX z serii 5xx. Zależy mi na jak najlepszej cenie i uczciwości z drugiej strony. Karta ma pracować z FX 4300 także bez szaleństw. 

Został mi do kupienia dysk najlepiej SSD.

Takie małe sprostowanie. :)

Dalej aktualne, proszę nie proponować mi GTX,ów 960 za 400zł, a dysków talerzowych 1TB za 190zł. Szanujmy swój czas, siedzę w elektronice kupę czasu i wiem jakie są ceny ( informacja dla tych co myślą inaczej). Karta GTX 970 to za dużo do tego leciwego komputera. Część składa propozycję ,a jak napiszę to albo się nie odzywają albo sprzęt jednak zostawiają dla siebie... przecież nie będę się prosił żeby ktoś mi sprzedał.

Edytowane przez Iri

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

4 GB ddr3 1600 - 50zł, ddr3 8gb 2133 - 100zł

karty graficzne: GTX 660 - 200 zł gtx 970 - 450 zł

ssd intel 300GB - 170 zł

hdd 500gb - 60zł

Edytowane przez fakvat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
W dniu 20.08.2020 o 22:17, fakvat napisał:

4 GB ddr3 1600 - 50zł, ddr3 2133 - 100zł

Pamięć ram tylko przy zakupie z innym podzespołem. Najbardziej zależy mi na dysku i karcie od jednej osoby. 

Edytowane przez Iri

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć

Mam coś takiego jakby Cię interesowało nadal:

i5 8400 i płytę ASUS PRIME H310M-K R2.0

Gwarancja z tego co pamiętam na procesor jeszcze ponad rok, a płyta ponad dwa lata jeszcze, kupione X-Kom, dowodu zakupu są.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zupełnie nie w temacie propozycja. Potrzebuje już tylko jednej karty graficznej oraz dysku ssd bądź hdd. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

wd green ssd 240gb niski przebieg, MSI GeForce GT 1030 Aero ITX OC 2GB niestety DDR4, łącznie 300zł, paczkomat po mojej stronie

Edytowane przez munio1000

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

SSD Crucial 240gb 130zł

HDD 500gb 90zl

Grafika HD r7 370 4gb nitro 390zł

Ram 8gb 120zł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Palit GTX970, 100% sprawna, stan idealny, od zakupu pracowała z zasilaczem Corsair RM550X GOLD oraz w bardzo przewiewnej obudowie SPC PAX M70 v2  - w 2D, windowsie karta bezgłośna - u mnie wentyle włączały się tylko w grach. Karta nigdy nie kręcona, :nie kombinowana", żadna koparka, służyła do sporadycznego grania w CS:GO z kuzyami, od wekendu do weekendu ;).  Warszawa. 
https://pclab.pl/art59688-10.html
A skoro zależy Ci też na dysku od tej samej osoby, to mogę odsprzedać swojego Cruciala MX300SSD1, ale tylko w zestawie z kartą :)
Dziś wieczorem zrobię zdjęcia. Cena (na przesyłkę zejdę). Jeśli jesteś zainteresowany, pisz na PW. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Takie małe sprostowanie. :)

Dalej aktualne, proszę nie proponować mi GTX,ów 960 za 400zł, a dysków talerzowych 1TB za 190zł. Szanujmy swój czas, siedzę w elektronice kupę czasu i wiem jakie są ceny ( informacja dla tych co myślą inaczej). Karta GTX 970 to za dużo do tego leciwego komputera. Część składa propozycję ,a jak napiszę to albo się nie odzywają albo sprzęt jednak zostawiają dla siebie... przecież nie będę się prosił żeby ktoś mi sprzedał.

Wysłałem wiadomość CrashCave.

Edytowane przez Iri

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam serdecznie. Gdyby coś to posiadam na sprzedaż GTX Gigabyte 1060 3gb. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem właśnie GTX 1050 od Gigabyte za 300zł z 2 letnią gwarancją w xkom. :) Potrzebuję już tylko dysku. 

Dysk też kupiony 1.5TB za 70zl. 

Edytowane przez Iri

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

NIEAKTUALNE TAK JAK NAPISAŁEM WYŻEJ! Wszystko kupione na allegro... na forum przeniosło się zbyt dużo "Januszków".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi