Skocz do zawartości
Komputerek2019

System

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem chodzi o to w antywirusie pokazalo mi sie aktualizacja systemu aktualizacja zabezpieczen adoba flash player krytyczne aktualizacja zbiorcza programu NET framerowrk krytyczne reszta zalecane i wlasnie nie wiem co mam zrobic czy aktualizowac czy jednak nie prosze pomozcie pozdrawiam :) dodam ze te aktualizacje krytyczne jedno z czerwca drugie z sierpnia ale wczoraj w nocy mialem aktualizacje calego systemu bo sie pokazalo i nie wiem co zrobic 

Edytowane przez Komputerek2019

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie to opisane,nic nie rozumiem ale to pewnie dlatego że głowa mi pęka ale co prawda to prawda,pokazały się dwie aktualizacje NET i obie zainstalowałem,jedna przedwczoraj,druga dziś.Dodatkowo pojawiła się aktualizacja opcjonalna z którą to co niektórzy mają jakiś problem typu potrzebna-niepotrzebna...otóż potrzebna gdyż nie jest ona aktualizacją bezpieczeństwa i dlatego opcjonalna ale naprawia (przynajmniej próbuje) błędy w systemie.Co tym razem uwali to inna sprawa.Więc jeśli masz win 10 1909 to powinieneś mieć kompilację 18363.1049

1.jpg

Edytowane przez amp41

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...