Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Chciałbym zmienić mojego 2 letniego Razer Phone 2 na coś nowszego (i lepszego ;)). Głównie zastanawiam się nad 1+ 8 lub 8 pro (z czego ten drugi to dopłata już 1k zł).

Moje główne wymagania to:

- Długo trzymająca bateria,  

- Dobre zdjęcia,

- Ekran 90 lub 120hz,

- Długie wsparcie z aktualizacjami,

Chciałbym wiedzieć o danym telefonie jak najwięcej, żeby posłużył mi dłużej niż 2 lata.

Pozdrawiam

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekałbym z takimi wymaganiami na Pixela 5. Podobno ma być wersja 6 cali z baterią 4000mAh i ekranem OLED 90Hz. Aparaty na pewno będą wybitne jak to w Pixelach a wsparcie najlepsze z możliwych w świecie androida. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, BTPOTW napisał:

Więc kup iPhone- model XR, poza 120Hz ekranem spełnia wszystkie wymagania, a ekran ma znakomity.

Nie wiem, korzystałem kiedyś z IOS i nie przypadł mi do gustu...

29 minut temu, Chelsey napisał:

Poczekałbym z takimi wymaganiami na Pixela 5. Podobno ma być wersja 6 cali z baterią 4000mAh i ekranem OLED 90Hz. Aparaty na pewno będą wybitne jak to w Pixelach a wsparcie najlepsze z możliwych w świecie androida. 

Przepraszam, ale zapomniałem dodać, że wolałbym coś z lepszym procesorem niż Snap 845 (który jest w Razer P2). Poza tym na np. X-kom Pixel 4 kosztuje 3,5k zł, więc 5 chyba będzie już grubo ponad budżetem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Chelsey napisał:

Poczekałbym z takimi wymaganiami na Pixela 5. Podobno ma być wersja 6 cali z baterią 4000mAh i ekranem OLED 90Hz. Aparaty na pewno będą wybitne jak to w Pixelach a wsparcie najlepsze z możliwych w świecie androida. 

Osobiście sądzę, że Pixel 4 xl jest lepszy ze względu na doskonały procesor sd855. Niedługo może zniknąć z wyprzedaży. Może i jest brzydki ale prawdziwe Face ID jest cholernie wygodne, sam radar hejtowany przez wszystkich sprawia, że Face ID działa lepiej niż u Apple i telefon dodatkowo rozpoznaje obecność co sprawia, że jest to fajny dodatek. Bateria w XL na pewno nie jest zła, a piszę to mając porównanie z wieloma innymi smartfonami o teoretycznie większej pojemności i nie chodzi tylko o szczególnie prądożernego Samsunga.

Xkom okrada ludzi sprzedając Pixela 4 za 3500. Mój pół roku temu kosztował 2500.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogólnie to czuję się tu jak na forum xkom. Aż się odechciewa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odrobine bym sie wstrzymal na zenfone 7 pro, moze sie zamknie w tej cenie a idac dalej to oneplus8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, xede napisał:

odrobine bym sie wstrzymal na zenfone 7 pro, moze sie zamknie w tej cenie a idac dalej to oneplus8

 

Godzinę temu, Petru23 napisał:

Właśnie miałem pisać o zenfone ale 7, bez pro ;)

Zobaczę jaka cena tych Zenfonów będzie w Polsce. Ogólnie chyba wyglądają dobrze, ale o Oneplus słyszałem dobre opinie, że czysty Android, długo są wspierane itp...

A waszym zdaniem dokładanie do Op 8 pro nie ma zbytnio sensu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Op8 pro to dobry wybór tylko drogi. Kwestia czy nie wystarczy Ci zwykły op7t pro, który jest znacznie tańszy a jedyne w czym ustępuje to aparat. 

Edit:

Zenfone 7 przy cenie 699 euro i wersja Pro przy 799 euro całkiem fajnie wypadają. Chociaż są jakieś pojedyncze braki jak na flagowca. 

Edytowane przez Chelsey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

Znalazło by się coś ciekawego w cenie do 2,2k? Nie wiem czy potrzebny mi telefon za 3 koła. Dalej mam swojego Razer Phone, ale on musi być koniecznie zmieniony.

Także, jeśli komuś chce się jeszcze odpowiadać proszę o pomoc ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W październiku wychodzi OP8T więc chyba bym sie wstrzymał bo zwykła 8 pewnie spadnie z ceny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie liczybym na to, predzej zniknie ze sklepow niz jego cena spadnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.10.2020 o 00:32, bleck napisał:

Podbije... jest cos atrakcyjnego do ceny 3k +_? 

Dziękuje :-)

Pixel 5. Zdjęcia na pewno będą jedne z najlepszych na rynku, jak nie najlepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Chelsey napisał:

Pixel 5. Zdjęcia na pewno będą jedne z najlepszych na rynku, jak nie najlepsze.

@Chelsey - Lepszy Snap i już bym zamawiał... :( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co Ci ten Snap865? Zapalonym graczem jesteś? W codziennym użytkowaniu różnicy nie będzie tym bardziej przy optymalizacji pixeli. Jedyne w czym może się objawiać gorszy procesor to dłuższe przetwarzanie zdjęć nocnych choć w sumie po jakiś pierwszych wrażeniach nie widać tego tak bardzo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Chelsey napisał:

Po co Ci ten Snap865? Zapalonym graczem jesteś? W codziennym użytkowaniu różnicy nie będzie tym bardziej przy optymalizacji pixeli. Jedyne w czym może się objawiać gorszy procesor to dłuższe przetwarzanie zdjęć nocnych choć w sumie po jakiś pierwszych wrażeniach nie widać tego tak bardzo. 

Nie, natomiast, subiektywnie bawiłem się Xiaomi na różnych konfiguracjach i widać moim zdaniem różnice. 

Edytowane przez bleck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...