Skocz do zawartości
seba1995x

Wentylator RGB do SilentiumPC Fortis 3

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Tutaj warto jednak dodać, że lokatę czy obliga możesz zlikwidować przed czasem i odzyskasz 100% wkładu + jakieśtam zyski (chyba, że zrobisz to tak wcześnie, że kary zjedzą zyski). Likwidacja PV ... obawiam się, że nie odzyskasz nawet 25% wkładu. Tu cały problem jest. W przypadku PV trzeba wytrwać te X lat (lub XX jeśli po obecnych zasadach) żeby odzyskać kasę włożoną i mieć jakiś profit.
    • Wątpię byś przy 1440p był jakoś wyraźnie ograniczany przez procesor, tym bardziej jeśli jest po OC. Z drugiej strony jakbyś sprzedał CPU to przesiadka na 5600X czy tam 5600 nie będzie jakąś wielką dopłatą, więc można spróbować przesiadki. Wymiana platformy na Intela nie ma sensu. Można też pomyśleć o OC RAM-u.
    • Na pewno jakiś skandal wybuchł,stąd te dymisje wśród ministrów. Jeśli faktycznie Boris podda się do dymisji,to nasz Pinokio i ten cały nasz rząd będą mieli od kogo uczyć,kiedy należy powiedzieć dość i odejść Zresztą po wybuchu afery z mail-ami Dworczyka powinni od razu się poddać do dymisji,ale to temat na kiedy indziej. Choć oficjalnie przez to rząd brytyjski posypał się jak domek z kart:  
    • Ale o co tobie tutaj chodzi. Ja też mam na liście życzeń około 100 pozycji na stemie. Co ma do tego koszt tych wszystkich gier i czas ich przejścia. Ja na tą listę wrzucam tytuły które wywołały u mnie jakiekolwiek pozytywne zainteresowanie. Jak nie mam w co grać to patrzę na taką listę i z niej szukam sobie coś co mogę kupić i pograć. Dlatego są na liście życzeń a nie już zakupione tworząc kupkę wstydu.. 
    • Dobiję Cię, teraz 3060 12GB chodzą po 1500zł
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...