Skocz do zawartości
Caesar2468

"Frozen Power" 2.0 - custom alu case

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 19.09.2020 o 19:33, Halku napisał:

Niby taki prosty, a jednak mało ludzi się tego podejmuje :) ale takie też było założenie na prostą, ale funkcjonalną konstrukcję.

 

Bo nie każdy ma dostęp do CNC, a bez tego ciężko dobrze zrobić nawet taki projekt :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, ELDER napisał:

Mycie i suszenie filtrów to za dużo gimnastyki...pędzelek malarski 2 cale i po sprawie...tania opcja to tiul czarny (albo biały) co grosze kosztuje

zamiast pakowania się w Demciflexy.

Miałem to w Black Ice,Hexgear R80 itd i daje radę...trzeba ramki alu zrobić i prowadnice do ramek ale to i tak custom buda więc dodanie tych elementów to nie problem.

Nie ma różnic w restrykcji tiul czy Demciflex w airflow,to samo...sprawdzałem.

 

p1570261t1su2.jpg

Jedno i drugie to dobry pomysł, zobaczymy jeszcze na do co ostateczna decyzja padnie ;) 

7 godzin temu, ThePunisher napisał:

Bo nie każdy ma dostęp do CNC, a bez tego ciężko dobrze zrobić nawet taki projekt :)

Hmm... i tak i nie, bardziej nie jak tak :lol2:

Szczerze mówiac to jak to mawiają "dla chcącego nic trudnego", zawsze można gdzieś to zlecić, wiadomo że nie jedna firma albo nie podejmie się takiej drobnicy, bo najprościej w świecie nie będzie im się to opłacać, albo na samym starcie postawi zaporową wycenę, ale jest pełno osób które z chęcią wezmą takie zlecenie bo bawią się w takie rzeczy hobbistycznie i w garażu, na strychu czy gdzie kto woli i mają samoróbkę frezarki CNC czy jakiś inny router i podejmą się takie zlecenia bo jeszcze na tym zarobią, a nie tak jak firma nastawiona na masówkę z przemysłowymi frezarkami typu HAAS, DMG czy jakimś innym japońskim flamasterm :lol2: żeby takiej firmie sie to opłacało to musi wycenić to tak, że wtedy tobie nie będzie się to opłacać, a jak wycenią to tak żeby tobie sie opłacało to sami jeszcze będą musieli dopłacać do tego biznesu, wiem co mówię bo sam w tym robię ;) 

Edytowane przez Halku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

True.

Tym sposobem Iksmodiw i Skeeper mają zlecenia na priv frezarki CNC od lat a duże firmy odpadły i tu się nic nie zmieni.

Jest jeszcze Andreas który rozwalił mnie całkowicie kiedy...własną frezarkę CNC zbudował aby wykonać projekt X99 WING który uwaga...1000 roboczogodzin pochłonął...

ale to jest pro liga moddingu i wejście na ten poziom zajmuje lata.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurde, projekt widziałem, ale filmiku nie :-O

Projekt pierwsza klasa, ale ode mnie i tak największy szacun za kolizję w 1.15, w sensie nie za samą kolizję, ale za odwagę jej pokazania... sam dwa razy przekonałem się jak to boli :lol2:

 

***update na dziś***

Wjechała paczka z częścią LC... parę rzeczy jeszcze brakuje, ale EK jeszcze w tym tygodniu powinno dosłać brakujące rzeczy, także ostatecznie w przyszłym tygodniu już z Polski z Angela.pl leci paka do mnie :) 

Jutro wezmę się za odpakowanie wszystkiego i wrzucę fotki ciekawszych rzeczy :) 

3QJVF31.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że bezkompromisowo loop szykujesz pod neutral Ph i BLITZ wjechał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, ELDER napisał:

Widzę że bezkompromisowo loop szykujesz pod neutral Ph i BLITZ wjechał :)

Dokładnie, jakby nie patrzeć to trochę na twoją namową ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ELDER

Sławku, nie wrzucaj takich projektów jak Andreasa, bo potem patrzę na swój i mnie już tak nie cieszy, a myślę że ilość godzin nie była dużo mniejsza, które przy nim spędziłem  w ciągu 5 lat :E

Edytowane przez ThePunisher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

***update***

 

Dobra dzisiaj trochę buylog'a jak to niektórzy mówią, z takich ciekawszych rzeczy co ostatnio przyszły :)

 

EK-Quantum Momentum VRM Bridge Maximus XII Formula + EK-Velocity D-RGB - Nickel/Plexi

 

zTkJjvl.jpg

zl3TZg2.jpg

nD2udPQ.jpg

pAQrOWN.jpg

FClIvVo.jpg

IbLx9K7.jpg

8kEwTvS.jpg

A49bHwW.jpg

MA78vGD.jpg

WFId4CB.jpg

Zb2jrfL.jpg

dvHQzoD.jpg

 

Przy okazji takiego zamówienia a bardziej takiego buildu stwierdziłem, że EK-Leak Tester to nie głupi pomysł, kosztować też za dużo nie kosztuję, a zostanie na długo i kto wie może oszczędzi niepotrzebnego sprzątania :lol2:

 

wvhRZj2.jpg

c8UgAHY.jpg

K927Kin.jpg

 

Oprócz tego to dwie chłodnice XE 480 i XE 360 ale tu to zbytnio nie ma co pokazywać, a reszta to w sumie pierdoły typu multiporty, dłuższy rez, płyn, rurki, blitz kit od mayhems, jedno combo rez + pompa, ale to wrzucę jak będę miał dwa :) 

A no tak i garść złączek... :szczerbaty:

 

WSWTh1D.jpg

GgnBF6w.jpg

P7ryGGf.jpg

qQySVEn.jpg

1xqHXXD.jpg

MPXgB6y.jpg

L7RTDol.jpg

AaEmOH9.jpg

U2Uc8pU.jpg

UOn1QON.jpg

tYtazd6.jpg

E84qkUZ.jpg

GiyvgMP.jpg

N7pzB5V.jpg

7wbABSi.jpg

7wjhYre.jpg

 

Według moich skromnych obliczeń powinno starczyć, niektóre złączki z lekkim zapasem ilościowym :lol2:

 

Co do prac nad budą to tak jak pisałem wcześniej to dwa panele poszły do małej zmiany, reszta paneli w tym "Slide MOBO Tray" który miejmy nadzieję że będzie działał :-D powinny być w przyszłym tygodniu.

 

Jeszcze na dniach mam plan usiąść i ogarnąć parę pierwszych połączeń do loop'a na GPU... już na tym etapie przyznaję się bez bicia, że w jednym miejscu z LC za łatwo nie będzie, ale może to urodzi jakiś fajny pomysł na ciekawą kombinację złączek kontowych :) 

 

W skrócie mówiać to nie zaprzeczam, że przed malowaniem nie wlecą jakieś większe zmiany lub po prostu powstanie druga rewizja budy ?

Edytowane przez Halku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej, pora na mały update, co by nie było, że projekt poszedł do kosza :D 

Obudowa skończona a bardziej jej prototyp... także pora przerzucić hardware i przetestować jak to wyszło :) 

ktisoBB.jpg

RsjRkuW.jpg

Przy wyciąganiu hardweru ze starej obudowy natknąłem się na dziwne zjawisko... przynajmniej dla mnie, bo wcześniej nie miałem styczności z niklowaniami backplate'ami od EK i tu pytanie, czy ktoś się z tym może już spotkał i wie lub ma pomysł czy da sie to jakoś ogarnąć, konkretnie chodzi o niklowaną powłokę backplate'ów, z czasem jakby się utleniła ? zmatowiała ? :hmm:

jeden bacplate jest z lutego 2019 a drugi z lipca 2019, raczej od razu widać, który jest z kiedy :szczerbaty:

ZZIsOoq.jpg

PnYc2cA.jpg

z blokami też problem, jeśli chodzi o powłokę niklowaną, bloki zasyfione w tych samych miejscach i tak samo jeden blok z lutego 2019 a drugi z lipca 2019 no i to samo... na pierwszy rzut oka widać, który jest który, ale to już raczej wynika z mojego zaniedbania całego loopa plus fakt tego że płyn w tamtym układzie był za bardzo wygrzewany...

VXzD44e.jpg

y1Rr7FZ.jpg

Z nowszego bloku zeszło bez problemu, na starszym już wyszła miedź... co prawda w niczym to nie przeszkadza, ale pewnie będzie szło dalej...

Co do bloków to wiadomo, że kwestia kontaktu z płynem no ale backplate'y kontaktu z płynem raczej nie mają :lol2:

 

Co do całej obudowy to trochę się przedłużyło, ze względu na cyrki z firmą gdzie brałem elementy gięte i palone na laserze... termin realizacji 5 - 8 dni roboczych zmienił się w 24 dni robocze... jako że nie byłem na to przygotowany także na "chwilę" złożyłem prowizoryczny układ...

4shK6Li.jpg

Koniec końców wyszło to na plus, bo ten układ dał mi dobry punkt odniesienia z temperaturami, ale o tym później.

Obudowa złożona w całość, głównie po to, aby przetestować jakie rozwiązania działają, a jakie nie, poprawki były pewne od początku no ale niech pierwszy rzuci kamieniem te co za pierwszym razem zrobił full customa w 100% dobrze i bez konieczności poprawek :szczerbaty:

LC jak na razie złożone na wężach ZMT ze względu, że sporo szybciej się to składa i rozkład a od samego początku wiedziałem, że jest to układ na maks 2 miesiące i nie chciałem sobie utrudniać.

Docelowy układ LC będzie na 99% na szklanych rurkach.

SOHO6SK.jpg

ri34Qxi.jpg

Przy okazji oczekiwania na elementy gięte i z lasera, dwa panele poszły na dorobienie wentylacji.

Na przodzie i tyle taka sama wentylacja na wypuszczanie ciepłego powietrza z dwóch chłodnic 480mm.

CkeDSh3.jpg

A co do obudowy to tak, ogólnie jestem zadowolony z dwóch rzeczy, z tego jak wyszedł wsuwany MOBO Tray i gięta główna ścianka.

MOBO Tray co prawda wymaga minimalnej poprawki, bo zabrakło dosłownie kilka milimetrów, aby przykręcić wentylator 120mm, no ale to poprawka do zrobienia dosłownie w 30 sekund, no i najprawdopodobniej MOBO Tray będzie przerobiony na blachy 4mm zamiast 2mm, ale to jeszcze temat do przemyślenia, z resztą jak wiele innych rzeczy.

Całość była robiona od "0" także w jednym miejscu została spora przerwa i w sumie zastanawiam się, czy jest sens to zakrywać... no ale to już detale do ogarnięcia na sam koniec.

exUUBRc.jpg

Teraz z tego, co na pewno nie wyszło, w głowie ten pomysł działał, ale zabrakło dosłownie kilku milietrów, aby miało to sens...

Kwestia ułożenia dolnych chłodnic z PETG a tym bardziej szkłem cieżko jest się tam wcisnąć, poprawienie tego po raz kolejny proste, ale już na trochę dłużej niż 30 sekund, bo wymaga przerobienia całych paneli, aby odwrócić chłodnice portami w drugą stronę.

nRrzs70.jpg

Następna zmiana mimo wszystko padnie chyba na główną ściankę, mimo że jestem zadowoony z tego jak ten gięty panel wyszedł to irytuje mnie nie wykorzystane miejsce i najprawdopodobniej zastąpi go prosty panel, chłodnica 360mm z przodu wyleci, chłodnica 480mm z góry zostanie zastąpiona chłodnicą 560mm aby zasilacz przerzucić do przodu i odchudzić lekko obudowę.

WF7Slqi.jpg

ZKdnNe3.jpg

W drugiej wersji na 100% wjadą jeszcze customowe filtry przeciwkurczowe i zastanawiam się nad wsuwanymi chłodnicami na osobnych tackach 4mm lub 5mm ale obawiam się, że w przypadku dolnych chłodnic może to narobić więcej problemów, jak to warte... ale po raz kolejny temat do przemyślenia.

No i ostatnia rzecz, która chyba była trudniejsza do ogarnięcia niż cała obudowa :-D

koO0WAr.jpg

Szkło wycinane na waterjecie, hartowane 4mm optiwhite, fazowane krawędzie i na koniec lakierowana ramka na 26mm od krawędzi na czarny połysk. Ciekawostka taka, że udało się ogarnąć to wysyłkowo i za sensowne pieniądze, a nie miliony monet :cool:

 

A no i ostatnia kwestia temperatur GPU... gorsze na osobnym loopie z dwoma chłodnicami 480mm niż jak na dwóch chłodniach 480mm z CPU w loopie, na początku myślałem, że może to problem ułożenia chłodnic, ale temperatury szaleją już dosłownie po 3 do 5 minut po załączenia jakiegoś obciążenia na GPU także nie jest to raczej kwestia chłodnic, bo w tak krótkim czasie chłodnice i płyn nawet nie zdążą się nagrzać, także problem leży raczej po stronie odbierania ciepła z bloków...

EK od GTX'ów 900 zaczęło robić bloki kierunkowe i przy takiej kolejności układu jest to trochę problematyczne :kwasny: zaś żeby to zamienić to robi się problem, albo trzeba jechać całkowicie "na około" rób tworzyć jakieś kosmiczne konstrukcje z kilku złączek kontowych... a myślę, że tzw. "parallel" na kartach jeszcze bardziej to potęguje, w "serial" tego problemu nie było, jeszcze w wolnym czasie spróbuję póścic flow tak jak powinno być, ewentualnie zrobić "serial" aby w 100% wyeliminować opcje, że to chłodnicę, ale szczerzę wątpię, ale warto byłoby to wiedzieć przed robieniem drugiej wersji budy :lol2:

NmSaWYs.jpg

ekint_ek-fc_geforce_gtx_fe_front_pcb.jpg

W 900D miałem podobny układ, ale z GTX'em 780 i tam tego problemu nie było, bo blok wyglądał całkowicie inaczej...

FC780-GTX-Ti_NP_full_1200.jpg

Ogólnie obudowo aż sama prosi się o distroplate właśnie pod ten loop na GPU, ale nie wiem, czy chce mi się w to bawić, tym bardziej że po rozmowie z Elder'em trochę inaczej podchodzę do tematu distroplate.

Zobaczymy, może po drodze jakiś inny pomysł się narodzi, a na teraz to tyle, wiem, że zdjęć samej budy mało, ale jakoś nie skupiałem się na fotkach przy składaniu bo to i tak niefinalna wersja, na finał postaram się o więcej i może uda się ogarnąć lepszą jakoś tych zdjęć :)

 

Jak ktoś przeczytał całość to szanuję :notworthy: a jak ktoś przejrzał tylko obrazki to też fajnie :) 

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam projekt, realizację, pracę. Takie kolosy do mnie nie przemawiają, ale zazdroszczę możliwości... I jestem ciekaw czy zdradziłbyś szczegóły wykonania szklanego panelu, gdzie jak i za ile, może być PW ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do niskiej jakości niklu w blokach EK Waterblocks to owszem...

spotkałem się wielokrotnie z zniszczonym wewnątrz bloku niklem do tego stopnia że miedź była widoczna.

Tu przykład,blok od Titana po 3 latach pracy.

 

20191120_051011giknw.jpg

 

Bardziej kwestia wersji płynu jaki tu pracował niż temp cieczy w stresie, nikiel jest niestety podły w blokach EK

i w przypadku bloków Watercool i Bitspower jakoś nie trafiłem na efekty korozji galwanicznej po 1/2/3 latach pracy w loop.

No jeszcze płyny,różne rzeczy ludzie leją w loop...unikam wszelkich Biocide itp cudaków bo mam z tym złe doświadczenia.

Wątpliwe abyś chciał bawić się w ponowne niklowanie bloku i backplate...owszem wykonalne ale prędzej zmienisz na next gen GPU i nowe bloki dasz.

 

Jak przeczytałem zdanie "cyrki z firmą gdzie brałem elementy gięte i palone na laserze" to mi się od razu gęba w uśmiechu rozciągnęła ?

Ile razy już to przerabiałem i w ilu firmach takie akcje były trudno zliczyć.

 

Będą zmiany,udoskonalenia i to było pewne...prototyp daje obraz sytuacji po pierwszych testach i słusznie ... jak napisałeś to jest punkt wyjścia do doskonalenia projektu.

Pomysł na masywniejszy mobotray tzn 4mm tafla alu popieram,relokację PSU i wywalenie 360tki popieram.

560mm top dał bym jedynie jak 560mm na dole dla symetrii by wjechała,ale to moje zdanie...nigdy nie mieszam w jednym LC chłodnic pod 120tki z chłodnicami pod 140tki wentylatory.

 

Od razu napiszę,perforacja nie pyknie,ten bean pattern ma za dużą restrykcję airflow...do zmiany/poprawienia...

załóż szybę do budki odpal 1h stress test i się przekonasz że wydajność przepływu powietrza na lamelach mijanych o takim planie tłumi silnie airflow.

Ładujesz pattern o super niskiej restrykcji albo psujesz w fatalny sposób wydajność chłodnic...

wzorem jest Hexgear R80 gdzie  wzorcowo wykonana perforacja hex kompletnie nie wprowadza restrykcji w airflow.

Rewelacyjnie to pracuje.

 

hexwhite032ses14.jpg

 

Szyba wyszła perfekt, świetna robota ?

Nadal zastanawiam się dlaczego wersji szyby otwieranej na zawiasach nie wybrałeś dla własnej wygody, przykręcanie szyby do budy na śruby jest upierdliwe

i w takim IN WIN 925 piany na pysku dostaję jak przyjdzie coś wewnątrz budy robić i te nakrętki przykręcać i odkręcać sto razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 4.11.2020 o 00:53, specgaming napisał:

Podziwiam projekt, realizację, pracę. Takie kolosy do mnie nie przemawiają, ale zazdroszczę możliwości... I jestem ciekaw czy zdradziłbyś szczegóły wykonania szklanego panelu, gdzie jak i za ile, może być PW ?

Dzięki :) 

Co do szkła, to szczegółami jakby ktoś chciał mogę podzielić się na PW

W dniu 4.11.2020 o 11:16, ELDER napisał:

Co do niskiej jakości niklu w blokach EK Waterblocks to owszem...

W bloku to tam kij z tym, bo przykładów tego po necie lata sporo, bardziej mnie te backplate'y zastanawiają, bo one, od czego matowieją ? od ciepła ? same z siebie ? :hmm:

W dniu 4.11.2020 o 11:16, ELDER napisał:

Jak przeczytałem zdanie "cyrki z firmą gdzie brałem elementy gięte i palone na laserze" to mi się od razu gęba w uśmiechu rozciągnęła ?

No wszystko byłoby ok, gdyby nie to, że kiedyś brałem tam sporo rzeczy i takich akcji nie było, gdyby nie to, to nawet bym się nie zdziwił, bo sam pracuję w bardzo podobnej branży i wiem jak to wygląda, daje 99% że robili coś, za co kasa była sporo większa, termin pukał do drzwi i na tym byli skupieni.

Nie raz słyszałem "to nie jest pilne, klient się nie upomina to poczeka" mimo że już dawno było po terminie :szczerbaty:

W drugiej wersji jedyna cześć, jaka będzie z lasera i gięta to jedynie I/O panel, które lekko muszę poprawić i w sumie zastanawiam się, czy nie wziąć sobie kilka na zapas :lol2: a reszta z frezarki także już będę miał nad tym kontrole :) 

W dniu 4.11.2020 o 11:16, ELDER napisał:

560mm top dał bym jedynie jak 560mm na dole dla symetrii by wjechała,ale to moje zdanie...nigdy nie mieszam w jednym LC chłodnic pod 120tki z chłodnicami pod 140tki wentylatory.

Przy 560mm na dole robi się ciasno na długości a ja byłby bardziej skłonny, żeby budę uszczuplić, a nie powiększać :) 

W dniu 4.11.2020 o 11:16, ELDER napisał:

Od razu napiszę,perforacja nie pyknie,ten bean pattern ma za dużą restrykcję airflow...do zmiany/poprawienia...

załóż szybę do budki odpal 1h stress test i się przekonasz że wydajność przepływu powietrza na lamelach mijanych o takim planie tłumi silnie airflow.

Ładujesz pattern o super niskiej restrykcji albo psujesz w fatalny sposób wydajność chłodnic...

No właśnie ten pattern mi się mega podoba, akurat jestem w trakcie zakładania coverów na te 480mm i przymierzam się do testów, jak te temperatury na GPU będą wyglądać, będę próbwał też póścić flow przez bloki tak jak powinno być, ale to w wolnym czasie, bo trochę nie chce mi się wierzyć, że samo ułożenie chłodnic ma taki wpływ, tym bardziej że to wyszło na początku jeszcze bez coverów, już z wentylatorami na przodzie na push a na tyle na pull a nie tak jak na początku jeszcze bez układu miałem na push po obu stronach, jeśli miałaby to być kwestia słabego airflow lub tego, że jedna chłodnica daje na drugą to nie byłoby takie skoku już na początku, tylko z czasem płyn by do wyższej temperatury dochodził, przynajmniej wg mnie :hmm:

sSWLBxn.jpg

Szybę zakładałem wczoraj i na loop na CPU i MOBO nie ma jakiegoś większego wpływu, zapuściłem render z Premier Pro na godzinę z groszem i max temperatury na CPU od 2 do 4 stopni wyższe jak bez szyby, patrząc na to, jak temperatury CPU skaczą w porównaniu do GPU, to można by powiedzieć, że to kwestia błędu pomiarowego, przy GPU też martwi mnie spora różnica między kartami nawet do 5 stopni i to dolna jest cieplejsza :szczerbaty: myślę, że 480mm i 360mm to więcej jak overkill na CPU i MOBO, także myślę, że zmiana na 560mm to niegłupi pomysł :) 

Z loop'em od GPU miałem jazde już przy zalewaniu, 2 zalania reza do pełna same spłynęły do chłodnic, ale tego można było się spodziewać przez samo ułożenie, ale przy 3 pompka miała spory problem, że "zaciągnąć" płyn, przez chwile miałem myśl że może jest uszkodzona ale w końcu jej sie udało i teraz działa normalnie, no i wiadomo, że loop raczej nie jest odpowietrzony do końca, co widać to nawet w jednym bloku.

MDo8tmy.jpg

No i nie ukrywajmy, że położenie, w jakim są te dwie chłodnice 480mm na GPU loop to dosyć trudne ułożenie, jeśli chodzi o odpowietrzanie układu, dlatego na razie mnie to jakoś zbytnio nie martwi, a już, tym bardziej że to custom buda na etapie testów, gdzie mam kontrole dosłownie nad wszystkim i mogę zmieniać jak chce :cool:

W dniu 4.11.2020 o 11:16, ELDER napisał:

Nadal zastanawiam się dlaczego wersji szyby otwieranej na zawiasach nie wybrałeś dla własnej wygody, przykręcanie szyby do budy na śruby jest upierdliwe

Szczerze mówiąc, nawet się nie zastanawiałem nad tym, bo nie robi mi to jakiegoś większego problemu, tym bardziej że jestem osobą, która to szkło zakłada tak na prawdę na sam koniec, jak już wszystko jest odje... perfekcyjnie :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne aktualnie

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • U mnie ten błąd wyskakiwał jak właśnie przekręciłem gpu, albo miałem za niskie napięcie dla danych taktów. Prawidłowo ustawione gpu I robiłem sesje godzinami. Ich poprawka nic nie zmieniła w moim przypadku setki godzin w to grałem od premiery.
    • potanieć znaczy się że jak coś nowego wejdzie?
    • Google Gemini odpowiada tak na Twoje pytanie:   Regulamin użytkowania LG TV OLED 42 Artykuł 1: Cel Niniejszy regulamin ma na celu zapewnienie optymalnego doświadczenia graczy korzystających z telewizora LG TV OLED 42. Celem jest dbanie o wyjątkową jakość obrazu i wydajność tego urządzenia, aby w pełni wykorzystać jego potencjał. Artykuł 2: Definicje Ambitne gry AAA: Gry o wysokiej jakości grafiki i wymagające dużej mocy obliczeniowej, znane z zaawansowanej rozgrywki i wciągających światów. Najwyższe ustawienia: Maksymalne ustawienia graficzne dostępne w grze, zapewniające najlepszą jakość obrazu i szczegółów. Artykuł 3: Zasady użytkowania Na telewizorze LG TV OLED 42 można grać wyłącznie w ambitne gry AAA. Podczas grania w gry należy zawsze stosować najwyższe ustawienia graficzne. Nie należy używać telewizora do grania w gry o niskiej jakości graficznej lub prostej rozgrywce. Nie należy używać telewizora do grania w gry przez dłuższy czas bez przerwy. Zaleca się robienie krótkich przerw co 30-60 minut. Należy dbać o odpowiednią temperaturę i wilgotność w pomieszczeniu, w którym znajduje się telewizor. Należy regularnie czyścić ekran telewizora miękką, suchą szmatką. Nie należy używać żadnych chemikaliów ani rozpuszczalników do czyszczenia ekranu telewizora. Należy postępować zgodnie z instrukcją obsługi telewizora LG TV OLED 42. Artykuł 4: Sankcje W przypadku naruszenia niniejszego regulaminu użytkownik może utracić gwarancję na telewizor LG TV OLED 42. Artykuł 5: Wejście w życie Niniejszy regulamin wchodzi w życie z dniem opublikowania. Uwaga: Niniejszy regulamin jest jedynie sugestią i nie stanowi prawnie wiążącego dokumentu. Należy zapoznać się z instrukcją obsługi telewizora LG TV OLED 42, aby uzyskać szczegółowe informacje dotyczące jego użytkowania.
    • No to ci zostaje 7900XT ale zaraz nawet u nas powinno trochę potanieć więc jak się nie pali to bym poczekał. Natomiast jak możesz dołożyć to mimo wszystko bym rozważał 4070Ti super. 
    • Ale jak wyłączysz to w idle seasonic kręci okolice 450rpm a nie 700 jak supremo czy vero a jak ktoś jest wyczulony a reszta wentylatorów w PC kręci się w idle na 300-400rpm lub wcale to będzie to słyszał  ogónie supremo czy nawet vero to przyzwoite i dobrze wycenione zasilacze nie wliczając problemów z zasilaniem dysków w przypadku vero  
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...