Skocz do zawartości
PACIK19

Dell S2721DGF - 27" 165Hz 1440p, NanoIPS, 98% DCI-P3, G-SYNC Compatible

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, kamilos69 napisał:

Że ww. monitor nie ma nic wspólnego z S2721DGF.

Zresztą i tak to Full HD, co później dopiero zobaczyłem, więc odpada :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy porównujecie go do LG. A co z z ASUS VG27AQ? Na rtings.com wypada lepiej, a kosztuje tylko 100 zł wiecej (czyli tyle ile ten LG)

https://m.euro.com.pl/monitory-led-i-lcd/asus-vg27aq.bhtml?gclsrc=aw.ds&&gclid=Cj0KCQjwnqH7BRDdARIsACTSAdv_60uC7rlTB1yrh2M19WLvX7CDdbQYhJHr_MzYz2zjKWXv0PijlBkaApxCEALw_wcB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.09.2020 o 14:59, karolthas napisał:

Wszyscy porównujecie go do LG. A co z z ASUS VG27AQ? Na rtings.com wypada lepiej, a kosztuje tylko 100 zł wiecej (czyli tyle ile ten LG)

https://m.euro.com.pl/monitory-led-i-lcd/asus-vg27aq.bhtml?gclsrc=aw.ds&&gclid=Cj0KCQjwnqH7BRDdARIsACTSAdv_60uC7rlTB1yrh2M19WLvX7CDdbQYhJHr_MzYz2zjKWXv0PijlBkaApxCEALw_wcB

 

Lepiej tu wypada szczególnie pod względem stosunkowo niezłego kontrastu i równomierności podświetlenia. Ale za to odstaje mocno od konkurencji pod kątem czasu reakcji przy 60Hz.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Data dostawy przesunięta na koniec września więc jeszcze trochę czekania....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Radulus napisał:

Data dostawy przesunięta na koniec września więc jeszcze trochę czekania....

Dzięki za info bo też miałem na dzisiaj teoretycznie odbiór. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się nie spieszy bo kompa złożę jak będę miał RTXa 3080 zatem spokojnie czekam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, AUTO6 napisał:

Mnie się nie spieszy bo kompa złożę jak będę miał RTXa 3080 zatem spokojnie czekam.

Jedziemy na tym samym wózku, i chyba obaj czekamy na TUFa z Komputronika ;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planuję kupić RTX 3070, a zaraz po nim nowy monitor - obecnie siedzę na 1080p 60 hz i chciałbym się przesiąść na 1440p 144hz+. Jako, że jakość kolorów jest dla mnie ważna bardzo mnie zainteresował ten Dell, szczególnie że robi szał wszędzie. Za granicą ci, którzy go mają są generalnie zachwyceni, ale mnie nieco martwi jedna kwestia - odwzorowanie kolorów. Raz, że mamy do czynienia z DCI-3P bez trybu sRGB, to w dodatku sam monitor rzekomo jest słabo skalibrowany na ustawieniach fabrycznych, a jakoś mi się nie widzi kupować za kilkaset złotych specjalnych kalibratorów. Trochę się więc boję, że w grach nie obsługujących DCI-3P będę miał przejaskrawioną sieczkę. Czy ktoś ma doświadczenie w tym temacie - czy te różnice w kolorach są dosyć subtelne i wyłapują je głównie wysoko wrażliwi esteci czy to mocno wali po oczach? :P Jestem ciekawy też jak forumowicze, którzy chcą nabyć ten konkretny model zapatrują się na tą kwestię?

Edytowane przez Luke_f

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, severall napisał:

Dzięki za info bo też miałem na dzisiaj teoretycznie odbiór. 

Ja złożyłem zamówienie w X-Kom w poniedziałek. Ciekawe czy załapię się na pierwszą dostawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Radulus napisał:

Data dostawy przesunięta na koniec września więc jeszcze trochę czekania....

Ktoś Ci dzwonił? Meh, mam sobie RTXa 3080 i nawet nie mam w co grać, bo mi się nie chce na 60Hz, bruh. A liczyłem, że jutro będzie do odebrania ?

Edit: Meh, właśnie mi Pan z x-komu dzwonił i powiedział, że monitorek będzie PRAWDOPODOBNIE pod koniec Września(bo się jeszcze łapię), ale jeżeli ktoś zamawiał troszkę później to może się to wydłużyć do 13 Października :( 

Edytowane przez PACIK19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, PACIK19 napisał:

Ktoś Ci dzwonił? Meh, mam sobie RTXa 3080 i nawet nie mam w co grać, bo mi się nie chce na 60Hz, bruh. A liczyłem, że jutro będzie do odebrania ?

Edit: Meh, właśnie mi Pan z x-komu dzwonił i powiedział, że monitorek będzie PRAWDOPODOBNIE pod koniec Września(bo się jeszcze łapię), ale jeżeli ktoś zamawiał troszkę później to może się to wydłużyć do 13 Października :( 

Dzwonili dzisiaj z xkom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech to trochę lipa, bo liczyłem też na ten monitor. Tymczasem widzę , że cena w UK poszła do góry, więc u nas też pewnie podniosą. Cóż... poczekam :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Roothar napisał:

Ech to trochę lipa, bo liczyłem też na ten monitor. Tymczasem widzę , że cena w UK poszła do góry, więc u nas też pewnie podniosą. Cóż... poczekam :(

w net-s jest za 2200zł :x 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Radulus a kiedy zamawiałeś?

Ja zamówiłem 18 września, ale jeszcze do mnie nie dzwonili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, MarioDee napisał:

Ja złożyłem zamówienie w X-Kom w poniedziałek. Ciekawe czy załapię się na pierwszą dostawę.

Ja zamawiałem 16 września. Ale właściwie to mogę czekać bo na 3080 też jestem w kolejce i nie wiadomo kiedy będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, PACIK19 napisał:

w net-s jest za 2200zł :x 

tak, widziałem. Za tyle samo można kupić też na stronie Dell, niby w promocji, wolę już poczekać te 20 dni i zobaczyć jak się sytuacja rozwinie. Póki co mam monitor i tak a ten chciałem tylko w ramach pracy z domu sobie kupić, więc jakoś wybitnie mi się nie spieszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, PACIK19 napisał:

w net-s jest za 2200zł :x 

Ja tam widzę teraz cenę 2316.31 zł ?

https://www.net-s.pl/produkt/dell-monitor-s2721dgf-27-cali-gaming-ips-led-qhd-25601440-169-2xhdmi-dp-4xusb-3y-ppg-1123696

Chyba dobrze zrobiłem zamawiając wcześniej w X-komie mimo, że jeszcze nie potrzebuję. Tak czułem, że monitor może okazać się hitem i cena zaraz pójdzie do góry, a dostępność będzie kiepska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, AUTO6 napisał:

@Radulus a kiedy zamawiałeś?

Ja zamówiłem 18 września, ale jeszcze do mnie nie dzwonili.

03.09

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja złożyłem zamówienie 21.09 (poniedziałek), dziś do mnie dzwonili że monitor będzie około środy, czwartku przyszłego tygodnia. Na pytanie czy załapię się na pierwszą dostawę, to pan mi odpowiedział, że raczej nie będzie z tym problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem 16.09 i dostałem maila ze dostawa planowana na 13.10

 

Edit. Dzwoniłem i potwierdzili mi te informacje. No nic, czekam dalej.

Edytowane przez severall
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, severall napisał:

Ja zamówiłem 16.09 i dostałem maila ze dostawa planowana na 13.10

 

Edit. Dzwoniłem i potwierdzili mi te informacje. No nic, czekam dalej.

Ale dostawa, czy wtedy będziesz miał do odbioru?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj przyszedl wczoraj, do tego wczoraj zamowilem tez lenovo y27q-20, tez juz jest w domu. Wieczorem bede porownywal dokladnie, narazie tylko na chwile wlaczylem.

Co do jaskrawosci kolorow jest ona zauwazalna ale nie jakas przesadzona, bardzo brakuje mi w dellu tej opcji srgb mimo to. W lenovo jest, nie rozumiem czemu dell tego nie zrobil bo to tylko preset jest, szkoda.

Ogolnie bardziej mi sie podoba dell

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Sheeneek napisał:

Moj przyszedl wczoraj, do tego wczoraj zamowilem tez lenovo y27q-20, tez juz jest w domu. Wieczorem bede porownywal dokladnie, narazie tylko na chwile wlaczylem.

Co do jaskrawosci kolorow jest ona zauwazalna ale nie jakas przesadzona, bardzo brakuje mi w dellu tej opcji srgb mimo to. W lenovo jest, nie rozumiem czemu dell tego nie zrobil bo to tylko preset jest, szkoda.

Ogolnie bardziej mi sie podoba dell

Gdzie zamawiałeś tego Della?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dell.com w uk, £330, za to lenovo £250. Takze zagwozdke mam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u nas odwrotnie bo Dell sporo tańszy niż Lenovo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...