Skocz do zawartości
Scudetto

Który z tych smartfonów do 900,00 PLN wybrać

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, który z tych smartfonów najlepiej wybrać?
MOTOROLA One Action - 899,00 PLN
Samsung Galaxy A30s - 799,00 PLN
Motorola Moto G7 - 699,00 PLN
MOTOROLA Moto G7 Plus - 899,00 PLN
Szczerze mówiąc to zależy mi żeby jak najmniej wydać, bo ja nie dbam o telefon i zaraz będzie po torbie treningowej latał :D, no i trochę też jestem biedny w sumie...
Na początku byłem zainteresowany Motką G7 ale przeczytałem, że warto dołożyć do G7plus, no ale jak G7 plus kosztuję 899,00 PLN to doszły też inne pozycję :)
Co myślicie? Może jakieś inne propozycję?

Edytowane przez Scudetto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hit ostatnich dni - POCO X3 tak do przemyślenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, _rdk_ napisał:

Hit ostatnich dni - POCO X3 tak do przemyślenia

Nie wchodzi w grę.
Dla mnie ważnym parametrem jest waga- 180g to jest absolutne maximum.
POCO X3 waży ponad 200g

Nie dodałem na czym mi zależy:
- właśnie waga - max 180g
- żeby jakoś to sprawnie działało
- aparat żeby przynajmniej przyzwoite zdjęcia robił
- USB C, szybkie ładowanie
- bateria, która wytrzyma bez problemu 1 dzień normalnego użytkowania

Edytowane przez Scudetto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poco x3 spelnia wszystkie podane przez ciebie aspekty nie liczac wagi, dlatego kupic wiele gorszy inny telefon bo waga  200 g a ma byc max 180  g ? dla nie nie zrozumiale................

Jeszcze podajesz takie smieci jak   samsung a30s to ma procesor dokladnie 3x wolniejszy od poco , 100 tys w antutu to maja xiaomi za 399 zl, serio a bateria 4000 przy procku  exynos to jak 2500mah  majac procesor snaprdagon.

Edytowane przez niko123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych czterech nie wybralbym chyba zadnego :D 

- p40 lite jesli nie zalezy Ci na uslugach google, korzystasz tylko z podstawowych apek typu fb, ig, snap, msg itp. Smialo idz w ta strone, aparat super, podzespolowo jeden z lepszych , a wagowo 183g, wiec prawie sie lapie :) 

- poco x3 tak jak wyzej koledzy nie spelnia tylko kryterium wagi.

- oppo a52 - na snapie 665 w zupelnosci wystarczy do wszystkiego wagowo 192 :P 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

śmieszne są te wytyczne co do wagi i rozmiarów. 180g. A co się stanie, jak będzie 183? albo 190g? Poważnie chcesz nam wmówić, że odczuwasz różnice 10g w ręce? Tak samo gabaryty. Są graniczne wartości, powyżej których większość osób odczuje różnice 1-2mm, ale na wysokośc wymóg np 150mm?. A co się stanie, jak bedzie miał 155m? nic... użytkowo nie zmienia to nic. Ekran jest istotny a nie sam telefon. Palcem do aparatu czy głosnika sięgać nie bedziesz. A czy będzie miał właśnie 150 czy 155mm nie ma najmniejszego znaczenia. I tak jest to te 15cm. Sprawdźcie sobie na linijce ile to te kilka mm i gdzie one są wykorzystane w konstrukcji teleofnu. To nie szerokość, gdzie powyżej 75mm dłoń zazwyczaj się nie zawija, a raczej palce na dalszej krawędzi. Jak Wy to sobie wyliczacie? Na podstawie jakiegoś konkretnego modelu, który zadowala gabarytem a więcej byłoby źle? Juz nie raz dowiedziono, że nie 1-2mm na szerokości a profil krawędzi stanowi o komforcie użytkowania. Szerszy fon z lepiej rozplanowanymi krawędziami i pleckami może być znacznie lepszy w użytkowaniu, chwycie niż węższy nieznacznie a kanciasty i płaski.

No ale co kto woli...

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.09.2020 o 07:31, niko123 napisał:

Poco x3 spelnia wszystkie podane przez ciebie aspekty nie liczac wagi, dlatego kupic wiele gorszy inny telefon bo waga  200 g a ma byc max 180  g ? dla nie nie zrozumiale................

Jeszcze podajesz takie smieci jak   samsung a30s to ma procesor dokladnie 3x wolniejszy od poco , 100 tys w antutu to maja xiaomi za 399 zl, serio a bateria 4000 przy procku  exynos to jak 2500mah  majac procesor snaprdagon.

Potwierdzam w 100%. Właśnie zwróciłem Samsunga M21 z baterią 6000mAh, która trzyma mi dokładnie tyle samo co 4000mAh w Xiaomi Redmi Note 4 kupiony 3 lata temu.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto się ze mną zgodzi, że samsung ma super politykę.

Sprzedaje flagowce za 6 koła i zarabia albo slabo wykonane plastiki i tlumaczy ze szko peka , laduje baterie 6000 tys lub podobne do tego ich pewnie tanie w produkcji exynosy   i na tym zarabia pewnie 50% na telefonie.

Janusz typowy kupi bo samsung to Samsung a nie chilon a do tego bateria 6000 mah wiec telefon zamaita .

To ze prawda jest inna wie 0,01 ludzi , reszta i tak do kupi jakim model samsunga  lub inny model  bo nie maja takiej wiedzy jak my ....

Wracam do PL w wakacje do rodziny

kolega ma s7 i  mówi ale mam go dość i  co kupić  innego ?  ,  się pyta a ja co masz na mysli,  no jaki samsung a ja znowu samsung  ? a on no tak samsung najlepszy , tylko na jaki  model za miast s7 ? 

W Brerlinie widziałem nowa audi a3, mysle sobie, co sie stało z tym autem ? srodek plastik fantastik, wszystko twardo, slabiej jak poprzedni model ale cena 258 tys zl za 1.5 ful opcja z wszystkimi pakietami,  kabina jakosciowo nie lepiej jak nowa octavia 

Potem doszłem do wniosku ze to jest sprytne, pod nazwa audi kryje sie premium i  bedzie sie sprzedawac mimo ze jakosc to nie premium tylko cena.

Samsung ,audi czy inne firmy maja renome i mogą sobie pozwolić na spadek jakości by więcej zarobić. 

S20 ultra czy audi  a6/a8 jakosc super ale znowu cena kosmos. - to jest wszystko przemyślane przez  nie jedna osobe.

Wszystko w temacie.

Edytowane przez niko123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do czasu az samsung nie zrezygnuje ze swoich procesorow dla mnie ta firma nie istnieje, ale co nie zmienia faktu ze pare zadowolonych osob z flagowcow znam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, niko123 napisał:

Kto się ze mną zgodzi, że samsung ma super politykę.

Sprzedaje flagowce za 6 koła i zarabia albo slabo wykonane plastiki i tlumaczy ze szko peka , laduje baterie 6000 tys lub podobne do tego ich pewnie tanie w produkcji exynosy   i na tym zarabia pewnie 50% na telefonie.

Janusz typowy kupi bo samsung to Samsung a nie chilon a do tego bateria 6000 mah wiec telefon zamaita .

To ze prawda jest inna wie 0,01 ludzi , reszta i tak do kupi jakim model samsunga  lub inny model  bo nie maja takiej wiedzy jak my ....

Wracam do PL w wakacje do rodziny

kolega ma s7 i  mówi ale mam go dość i  co kupić  innego ?  ,  się pyta a ja co masz na mysli,  no jaki samsung a ja znowu samsung  ? a on no tak samsung najlepszy , tylko na jaki  model za miast s7 ? 

W Brerlinie widziałem nowa audi a3, mysle sobie, co sie stało z tym autem ? srodek plastik fantastik, wszystko twardo, slabiej jak poprzedni model ale cena 258 tys zl za 1.5 ful opcja z wszystkimi pakietami,  kabina jakosciowo nie lepiej jak nowa octavia 

Potem doszłem do wniosku ze to jest sprytne, pod nazwa audi kryje sie premium i  bedzie sie sprzedawac mimo ze jakosc to nie premium tylko cena.

Samsung ,audi czy inne firmy maja renome i mogą sobie pozwolić na spadek jakości by więcej zarobić. 

S20 ultra czy audi  a6/a8 jakosc super ale znowu cena kosmos. - to jest wszystko przemyślane przez  nie jedna osobe.

Wszystko w temacie.

Ja to wam od lat tłumacze. Samsung to gówno że świetnym aparatem. Od lat jak mantre... 

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samsung to najbardziej kompletne, przemyślane, stabilne i dopracowane softowo urządzenia z dobrymi aparatami, kapitalnymi ekranami i tragicznymi procesorami w Europie. Do tego przy obecnym wykoszeniu huaweia z najbardziej rozbudowanym ekosystem w obrębie android-windows. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, niko123 napisał:

Janusz typowy kupi bo samsung to Samsung a nie chilon a do tego bateria 6000 mah wiec telefon zamaita .

Gorzej, że tacy janusze kupują sobie takiego badżetowego Samsunga do 1000zł z "dużą baterią" i piszą w opiniach jaka ta bateria nie jest "fenomenalna". Oczywiście nie mając porównania z chińczykami, które pomimo baterii np. 4500mAh (tak jak w Redmi Note 8 PRO) zamiatają pod dywan te ich szajsungi i pod względem wydajności i w czasie działania akumulatora. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to polityka firmy i sie nie dziwie.

Seria s jest bardzo dobrze wykonana i nie liczac exynosa to bardzo dobre telefony i ludzie tym tokiem myślenia kupuja tansze samsungi myśląc że  samsung= jakośc i prestiż.

Trzeba przyznać że taki samsung m21 i tak jest lepiej wyceniony jak wiele innych telefonów samsunga.

Wiele kupu sansunga bo to samsung  i wiele powie nigdy nie kupie poco x3 np bo co to poco ? wstyd i siara.

Tym tokiem myślenia super kia stinger gt sprzedaje sie fatalnie w europie bo za 200 koła ludzie wola kupić golasa z bmw czy audi jak KIE by sie ktoś nie śmial że kia za 200 koła. - tak wiele ludzi myśli.

Edytowane przez niko123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.09.2020 o 03:14, Chelsey napisał:

Samsung to najbardziej kompletne, przemyślane, stabilne i dopracowane softowo urządzenia z dobrymi aparatami, kapitalnymi ekranami i tragicznymi procesorami w Europie. Do tego przy obecnym wykoszeniu huaweia z najbardziej rozbudowanym ekosystem w obrębie android-windows. 

Ile miałeś samsumgow? Mnie pokarano jednym, ale przez lata swiadczylem pierwszy linie serwisu dla samsumgiw, które sorzedawalismy w przetargach. Przez dwa lata użytkownicy mnie zgłaszali problemy a ja jako sprzedawca odsylalem do serwisu producenta. (ja jako pracownik firmy). Uwierz, to nie są stabilne i dopracowane softowo urządzenia. Od 8 to się poprawiło, ale wciąż mam kontakt ze znajomkiem z kieleckiego serwisu Samsunga, drugi prowadzi niezależny punkt sprzedaży i serwisu telefonów. Jest lepiej, ale twierdzenie, że to najbardziej stabilne i dopracowane softowo urządzenia jest jedną z największych bzdur jakie w życiu słyszałem. 

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to moznaby powiedziec o kazdym urzadzeniu ktore sprzedaje sie i serwisuje w hurtowych ilosciach, kiedys jeszcze pracujac w dawnej pracy bylem pierwsza linia kontaktu w przetargach dla stacjonarek HP, dell

tyle dyskow ile lecialo w tych stacjonarkach to masakra, tez moglbym powiedziec ze te stacjonarki to syf, to samo z telefonami, im wiecej telefonow wypchniesz tym wieksza szansa ze wiecej wroci, czy beda to samsungi, xiaomi czy inne motorole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...