Skocz do zawartości
amb00

Smartfon za 1000-1500 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, poszukuję smartfona w kwocie około 1000-1500 zł. Uznałem, że taki budżet będzie odpowiedni, poprawcie mnie, jeśli się mylę. Smartfon ma być nowy. Używki ani odnawiane czy powystawowe sztuki nie wchodzą w grę. Zależy mi przede wszystkim na dobrym wykonaniu i bezawaryjności. Obecnie mam Motorolę G4 plus i ona jest idealnym przykładem jakiego smartfona bym nie chciał. Po jakimś czasie odpadł mi przycisk do blokowania telefonu, na ekranie pojawiały się przez pewien czas cienie po wyświetleniu jakiegoś obrazu a telefon potrafił się sam wyłączyć przy np. rozmowie na Whatsappie pomimo niezużytej baterii. Przycisk blokowania wymieniałem dwa razy, zamawiałem go z dwóch różnych miejsc, ale odpadał mi po pół roku od naprawy. Jeśli chodzi o nowy telefon, zależy mi na dobrze umocowanych przyciskach oraz pleckach, które nie będą łatwo odpadać tak jak w moim obecnym modelu. Choć tu mam wątpliwości czy za kwotę 1500 zł dostanę smartfon, który nie będzie z badziewnego plastiku. Koniecznie chcę Androida 10. Byłoby fajnie, gdyby był dostępny update do Androida 11, ale to nie jest konieczny wymóg. Chciałbym, aby smartfon nie był starszy niż rok, żeby miał bardzo responsywny interfejs i najlepiej 6 GB ramu. Chciałbym, aby miał w miarę współczesne podzespoły. Poco X3 NFC bardzo mnie zainteresował, ale nie jestem pewien czy to będzie najlepszy wybór w tej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, martix420 napisał:

@gsmfonMatti Mi 10 lite kosztuje 1800zł 

Niekoniecznie, 3 tygodnie temu kupiłem ten telefon w wersji 6/128 za 1599 w RTVEUROAGD, oczywiście w promocji. Wersja 6/64 jest jeszcze tańsza.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzuciłem okiem i te smartfony wyglądają ciekawie:

Propozycja martix420 - Xiaomi mi note 10 lite
Propozycja gsmfonMatti - Xiaomi Mi 10 Lite 5G - wygląda dla mnie najciekawiej ze wszystkich
POCO X3 NFC
Oppo Reno3
Realme 6

Co sądzicie o tych smartfonach? Niektóre mogą trochę przekraczać budżet, ale mogę go trochę naciągnąć, jeśli znajdzie się coś naprawdę ciekawego.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi Note 10 Lite nie jest wart polecania, bo nie radzi sobie w najbardziej podstawowej funkcji tj. dzwonienia:

https://miuipolska.pl/forum/topic/50877-xiaomi-mi-note-10-lite-problem-z-sensorem-zbliżeniowym-ekran-nie-gaśnie-podczas-rozmów-telefonicznych/

https://c.mi.com/thread-3130757-1-0.html

Problem niby nie u wszystkich występuję, ale nigdy nie wiadomo jak trafisz. 

 

Edytowane przez Chelsey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie brałeś pod uwagę Galaxy M21 4/64Gb (około 1k) lub  Galaxy M31 6/128Gb (około 1,5k). 

To tegoroczne świeżaki Samsunga. Duży plus to bateria - 6000mAh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, yupii napisał:

Nie brałeś pod uwagę Galaxy M21 4/64Gb (około 1k) lub  Galaxy M31 6/128Gb (około 1,5k). 

To tegoroczne świeżaki Samsunga. Duży plus to bateria - 6000mAh

 

nie no gdzie M31 do wyżej wymienionych propozycji, szanujmy sie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bateria 6000 nie  jest plusem m21 i m31 jesli jest tam procesor exynos, wciaga baterie nosem.........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją podpowiedź oparłem na podstawie kolegi z pracy. On ma M21 i jest bardzo zadowolony. Inna sprawa że przesiadł się z jakiejś starej Xperii z 2Gb ramu i 16Gb wbudowanej, a w dodatku bateria padała i inne cyrki.

 

A teraz z innej beczki.

Czy ktoś z Was ma, używa, miał styczność z Galaxy S10e. Takie coś chciałem dla siebie. Być możę inne propozycje. W moim przypadku przesiadka z V30.

Edytowane przez yupii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, yupii napisał:

A teraz z innej beczki.

Czy ktoś z Was ma, używa, miał styczność z Galaxy S10e. Takie coś chciałem dla siebie. Być możę inne propozycje. W moim przypadku przesiadka z V30.

 

bateria na mniej niż dzień.  Powerbank w kieszeni obowiązkowy. Cała reszta całkiem spoko 

2 godziny temu, yupii napisał:

Swoją podpowiedź oparłem na podstawie kolegi z pracy. On ma M21 i jest bardzo zadowolony. Inna sprawa że przesiadł się z jakiejś starej Xperii z 2Gb ramu i 16Gb wbudowanej, a w dodatku bateria padała i inne cyrki.

no i masz odpowiedź. Przeszedł z syfa na trochę lepszego syfa ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, fliperpl napisał:

bateria na mniej niż dzień.  Powerbank w kieszeni obowiązkowy. Cała reszta całkiem spoko

To możesz coś innego zaproponować?  Budżet to nie więcej niż 1500-1700. Szukam raczej używanych flagowców z papierami i gwarancją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, yupii napisał:

To możesz coś innego zaproponować?  Budżet to nie więcej niż 1500-1700. Szukam raczej używanych flagowców z papierami i gwarancją.

Ja Ci zaproponuje Huawei p30. Bardzo fajna słuchawka, sam niedawno używkę kupiłem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, yupii napisał:

To możesz coś innego zaproponować?  Budżet to nie więcej niż 1500-1700. Szukam raczej używanych flagowców z papierami i gwarancją.

 

1 godzinę temu, AnshuA napisał:

Ja Ci zaproponuje Huawei p30. Bardzo fajna słuchawka, sam niedawno używkę kupiłem. 

również głos na P30.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, yupii napisał:

To możesz coś innego zaproponować?  Budżet to nie więcej niż 1500-1700. Szukam raczej używanych flagowców z papierami i gwarancją.

Zenfone 6 sobie zobacz. Ale p30 bdb opcja. 

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też bardzo fajny. No i można dokupić drugi ekran jeśli potrzebujesz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, yupii napisał:

A co sądzicie o Lg G8X Thinq?

niedoceniany smartfon, jeśli dorwiesz w fajnej cenie to jak najbardziej godny polecenia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, AnshuA napisał:

Ja Ci zaproponuje Huawei p30. Bardzo fajna słuchawka, sam niedawno używkę kupiłem. 

Również polecam P30, kupiłem żonie używany, jest b.zadowolona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś do Huawei nie mam przekonania.

Jestem bardzo przyzwyczajony do LG, jakoś leży mi obsługa itp w tej marce. Miałem G3, G4s, G6 L7, teraz V30. Żona ma Q6. Miałem też A5 2017 (mile wspominam) i Huawei P8 Lite (syn używał ale średnio był zadowolony).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też miałem p8 lite i średnio wspominam, aczkolwiek gdy był nowością to był konkurencyjnym modelem w danym budżecie. Powiem jedno - Huawei P30 to inna bajka. Ta firma odrobiła lekcje ogólnie rzecz ujmując. Co prawda lg g8x to też ciekawa opcja. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...