Skocz do zawartości
amb00

Smartfon za 1000-1500 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Ja polecam Xiaomi mi note 10 lite, żadnych problemów z czujnikiem nie mam, wszystko działa jak trzeba. 1400zł na morele, jest pewnie i taniej gdzieś 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, yupii napisał:

Jakoś do Huawei nie mam przekonania.

Jestem bardzo przyzwyczajony do LG, jakoś leży mi obsługa itp w tej marce. Miałem G3, G4s, G6 L7, 

Ja miałem dwa razy LG i już nie kupię, posiadłem G6, super telefon i aparat, używałem rok i cały rok męczyłem się z zasięgiem (widziałem tematy o tym samym problemie), wystarczyło wejść do jakiegokolwiek budynku i brak połączeń, nikt z firmy nie potrafił ze mną się kontaktować...

Posiadam P20 Pro od półtorej roku, jestem bardzo zadowolony, bateria trzyma dzień przy intensywnym używaniu, aparat super, ekran.

Cytat

Ja polecam Xiaomi mi note 10 lite, żadnych problemów z czujnikiem nie mam, wszystko działa jak trzeba. 1400zł na morele, jest pewnie i taniej gdzieś 

Dla mnie bardzo fajny telefon, lecz czytając o jego problemach nie chciałem ryzykować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To mi10 lite, nieslyszalem o problemach i nim, ma najszybszy procesor w tej klasie snapa 765g , 330 tys antut czyli kolo snapa 845

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zacząłem rozważać nad nowością jaką jest Motorola g9 plus. Mi 10 Lite na papierze wygląda świetnie, ale MIUI trochę zniechęca, bo jest dużo opinii, że jest lekko ociężałe i co najgorsze ma reklamy. Nie udało mi się znaleźć jednoznacznej informacji o tym czy możliwe jest ich całkowite wyłączenie bez bawienia się w np. custom romy. A Motorole z serii g mają czystego androida, który ma co najwyżej tylko małe dodatki od Motoroli. Tylko tu też mam obawy po moich nieciekawych doświadczeniach z g4 plus, ale może po tych kilku generacjach coś zmieniło się na lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nowe miumi 12 jest swietne,   jakie reklamy ?  reklamy sa w poco a nie xiaomi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po kolejnych poszukiwaniach trafiłem na Motorolę Moto G 5G Plus, która na chwilę obecną dla mnie wygląda najciekawiej. Ma lepszą specyfikację od g9 plus, ma czystego Androida z niewielkimi dodatkami(chyba największy plus) i wsparcie sieci 5G(mam numer u operatora, który ma już 5G i mieszkam w dużym mieście). No i widziałem w recenzjach informację o tym, że jest dobrze wykonany. Ktoś ma jakieś zastrzeżenia do tego smartfona?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wykonanie jak za cene to słabe   plastik i nawet brak ramki alu,  wymaga update oprogramowania bo w reckach wytykaja kapryśne dzialanie aparatow. - pewnie to poprawia w aktualizacjach.

Po za tym pierdoły jak  dość mocno sie nagrzewa itp. ale znaczaca wada to przy cenie kolo 1900 zl ekran to tylko IPS.

Generalnie to podzespoly i wykonanie jak 2x tanszy poco x3 tylko procek ma troche szybszy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, niko123 napisał:

wykonanie jak za cene to słabe   plastik i nawet brak ramki alu,  wymaga update oprogramowania bo w reckach wytykaja kapryśne dzialanie aparatow. - pewnie to poprawia w aktualizacjach.

Po za tym pierdoły jak  dość mocno sie nagrzewa itp. ale znaczaca wada to przy cenie kolo 1900 zl ekran to tylko IPS.

Generalnie to podzespoly i wykonanie jak 2x tanszy poco x3 tylko procek ma troche szybszy.

Nie miałeś tej Motoroli w ręce to się nie wypowiadaj,wykonanie i spasowanie bije na głowę każdego chinczyka w podobnej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@wincekMasz na myśli nowe Motorole? Bo obecnie posiadam model g4 plus i niestety odpadł mi przycisk do blokowania telefonu. Wymiałem go dwukrotnie, ale odpadał mi po kilku miesiącach ponownie. Same plecki też łatwo mi odchodziły. Do tego masa innych problemów. To niestety najbardziej problematyczny telefon jaki miałem i dlatego mam pewne wątpliwości. Motorola G 5G wygląda świetnie i liczę na to, że pod takimi względami będzie lepsza od mojej nieszczęsnej g4 plus.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie w moto g4 plus przycisk power nigdy nie odpadł,ale córce odpadł przy wyciąganiu z etui ale wysłałem do naprawy i serwis wymienił na g7 plus.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do chinczykow to o takich wpadkach jak wypadajace przyciski to nawet nei slyszalem w xiaomi za 500 zl😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi