Skocz do zawartości
mtyz

Możliwie najcichsza w budżecie 300, max 400zł klawiatura mechaniczna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam klawiatury mechanicznej, w budżecie 300, maksymalnie 400zł, zależy mi aby było możliwie jak najcichsza w swoim budżecie, obecnie mam CA Kryptops II i starą membranową Esperanza Tokyo, ale CA jest zdecydowanie za głośna (jakaś chińska wersja przełączników BLUE), zaś na Esperanzie źle się pisze na dłuższa metę, a w grach nie da się wcisnąć kilku guzików na raz. Klawiatura będzie do pisania, oraz do grania mniej więcej po równo. Zależy mi na tym aby dźwięk nie był wyłapywany przez mikrofon, oraz żeby nie przeszkadzała osobom w pokoju obok. Pewnie i tak dokupię oringi. Mam problem, bo każdy mi odradza klawiatury w tym budżecie, tymczasem ja NIE chce klawiatury bezgłośnej, a jedynie najcichsza możliwą tego typu. Bardzo mile widziane guziki multimedialne i podpórka pod nadgarstek.
Taki odgłos jak w filmie niżej mi pasuje, ale sporo osób odradzało mi tę klawiaturę ze względu na "niska jakość" (ciekawe, skoro na stronach sklepów nikt na nią nie narzeka). I bardzo proszę nie spamować wpisami, że mam dołożyć drugie tyle, ta klawiatura i tak będzie 2x droższa niż obecna, więc drobne mankamenty, które jakimś "znaffcom" przeszkadzają są dla mnie do pominięcia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pewnie nikt Tobie tutaj nie odpisze, wiec ja to zrobie. Szydzisz z uzytkownikow forum nazywajac ich "znafffcami" a sam wrzucasz jakis durny filmik o klawiaturze, ktory trwa 15 minut - a gosciu nie pisze na niej ANI JEDNEGO slowa :E  Moim zdaniem to zakrawa lekko na ignorancje...

Tylko sie nie obruszaj bo specjalnie dla Ciebie nagralem filmik jaki dzwiek wydaja przelaczniki Razer Yellow (odpowiednik Cherry MX speed) czyli jedne z najcichszych jakie mozna kupic. Sa one wyraznie cichsze niz przelaczniki na klawiaturze, ktora sie ten gosciu tak "zachwyca".

LINK

PS. Wez jeszcze pod uwage, ze tak cichej spacji nie bedziesz miec w zadnej klawiaturze ponizej 500pln, wiec nastaw sie od razu na trzesace sie stabilizatory dla takich klawiszy jak spacja, enter itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi