Skocz do zawartości
Petru23

Foteliki Cybex - ilość miejsca

Rekomendowane odpowiedzi

Pixel ma takie mocowanie. Jak niektóre maxicosi i cybex, ale już bez mojego M

https://allegro.pl/oferta/adaptery-maxi-cosi-cybex-avionaut-kite-safety-7930865252?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

Najlepiej podjechać z fotelikiem do sklepu i przymierzyć. Ja adaptery zamawiałem w bobowozki, gdzie koleś sam zastrzegł, że najpierw sprawdzamy a później będziemy gadać. Jakby nie pasował to bym nie płacił. 

 

Jak nie zapomnę to podjadę dziś z moimi adapterami i sprawdzę czy do pixela pasują. Ja mam takie

https://allegro.pl/oferta/adapter-do-wozka-cybex-do-fotelika-0-13kg-gondoli-6605535376?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

Edytowane przez Petru23
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera, nie myślałem, że to będzie tak skomplikowane :D No nic, będę miał czas to będę siedział i się edukował, a jeszcze go troszeczkę mam :) Ale z pierwszego linku wynika, że Kite i Pixel mają takie same więc tutaj już in plus.

Edytowane przez lesiu155

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Końcówki mogą wyglądać inaczej, ale wydaje mi się że te wycięte będą pasować do takich, jak moje. 

Jutro sprawdzę przy okazji na pixelu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jbc - kupiliśmy wózek z Avionaut Kitem w komplecie - ot nosidełko jak nosidełko. Oby się nigdy nie przydało jakoś bardziej od zwykłego przemieszczania się z A do B ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po roku używania mogę powiedzieć, że zakup udany. Młody lubi jeździć, nawet na krótkie spacery wokół bloku. Śpi, główka nie opada, nic nie uwiera. 

Można mu zarzucić wagę ale jako punkt wyjścia mam jeden z najlżejszych fotelików. Oraz uchwyt - jest niewygodny, gruby, źle wyprofilowany. W cabrio mega wygodnie a ty lepiej nosić sposobem - na biodrze przeplatając rękę przez uchwyt. Na 4p inaczej nie wniosę wraz z belzebubem (prawie 10kg już waży) 

Edytowane przez Petru23
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypływie chwili kupiłem Maxi-Cosi Stone na drugi fotelik dla młodego. Zwracać? Najlepiej w Vectrze wypadał ten i Mica w wersji zwykłej oraz Pro ale zwykła Mica nieco gorsza pozycja i ogólnie słabo jeśli chodzi o ADAC, a Pro ponoć ma awaryjny system obrotu. No i ostatecznie Stone dorwałem taniej od Mici Pro. Tylko, że zarówno Stone jak i Pro nie mają gwiazdek...

Edytowane przez lesiu155

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mojego orzecha mogę odsprzedać. Już zbędny... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...