Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, azgan napisał:

Czemu nie? Przejadło Ci się już ??

 

Jaja sobie robie.. czekam - dla mnie to tytuł dla którego mógbym kupić konsole :D 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej wyczekiwana przeze mnie gra od czasu TLOU2 :P 

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

God of War Ragnarok to koniec nordyckiej przygody. Twórcy wyjaśniają powód decyzji. Wszystko co dobre, musi się kiedyś skończyć https://pl.ign.com/god-of-war-2-1/43072/news/god-of-war-ragnarok-to-koniec-nordyckiej-przygody-tworcy-wyjasniaja-powod-decyzji

God of War ma "urwane" zakończenie z myślą o kontynucji, Ragnarok ma być godnym zwieńczeniem tej opowieści. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słowiańska. Kratos będzie wyżynał Czarty, Południce, Porońce, Mary Leśne, Rusałki :P 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, bleidd napisał:

Słowiańska. Kratos będzie wyżynał Czarty, Południce, Porońce, Mary Leśne, Rusałki :P 

Idealnie mają moje poparcie i już mogą tworzyć taki koncept ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat

Twórcy gry wspominają, iż plany na kontynuowanie serii jak najbardziej są i obejmują aż pięć kolejnych odsłon serii. W jakim miejscu znajdzie się Kratos w przyszłości? Tego nie wiadomo i na takie informacje przyjdzie nam poczekać jeszcze długi czas.

Trochę taki spojler, że Kratos będzie żył, a według malowideł z Jotunheimu, które przepowiadały przyszłość Kratos miał zginąć i dalszą historię będzie tworzyć Atreus.

Ogólnie to spodziewałbym się w następnych częściach bogów egipskich, na takich terenach mieli by pole do popisu z RT itd na nowej konsoli, a zresztą już nawet o tym było -> https://vipmultimedia.pl/kratos-w-egipcie-god-of-war/

Oraz nawiązując do jednego z ołtarzy jotunów, tego wyrwanego kawałka->https://twinfinite.net/2018/04/god-of-war-future-series-location-hint/, można spodziewać się właśnie egipskich klimatów albo azjatyckich bo triskelion nawiązuje praktycznie do podobnego klimatu jaki mamy teraz w nordyckim. Ja na 80% obstawiam Egipt.

Także ten tego, pierwszy urlop 21-25 luty a wakacyjny w tym roku 3-14 październik ? Dobrze, że u mnie w pracy tylko ja gram w gry ?

Edytowane przez Gronek31

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13.01.2022 o 15:46, dawidoxx napisał:

Jaja sobie robie.. czekam - dla mnie to tytuł dla którego mógbym kupić konsole :D 

I będą kupować o ile już nie kupili ?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.01.2022 o 22:18, Gronek31 napisał:

dalszą historię będzie tworzyć Atreus.

Żeby do tego doszło to musi zajść jakaś duża zmiana w tej postaci bo obecnie gdyby była mozliwość to bym go udusił :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.01.2022 o 23:18, Gronek31 napisał:

Także ten tego, pierwszy urlop 21-25 luty a wakacyjny w tym roku 3-14 październik ? Dobrze, że u mnie w pracy tylko ja gram w gry ?

To nie wiem czy nie będziesz musiał brać w tym roku kolejnego urlopu :szczerbaty:

God of War: Ragnarok nie zaliczy opóźnienia. Jason Schreier komentuje post na Reddicie https://www.gry-online.pl/newsroom/god-of-war-ragnarok-nie-zaliczy-opoznienia-jason-schreier-komentu/z02153e

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.02.2022 o 01:54, azgan napisał:

To nie wiem czy nie będziesz musiał brać w tym roku kolejnego urlopu :szczerbaty:

God of War: Ragnarok nie zaliczy opóźnienia. Jason Schreier komentuje post na Reddicie https://www.gry-online.pl/newsroom/god-of-war-ragnarok-nie-zaliczy-opoznienia-jason-schreier-komentu/z02153e

No tak ten 3-14 października to właśnie na GOW Ragnarok, które ma wyjść najprawdopodobniej 30 września, czyli w piątek więc akurat na weekend i 3 paź. to już poniedziałek.

I jeszcze jeden tydzień sobie gdzieś zaplanuje bo mam hype na Avatar: Frontiers of Pandora tylko nie wiem jeszcze kiedy wyjdzie, gorzej jak w tym samym czasie co GOW ale chyba tego nie zrobią bo może im to popsuć sprzedaż. Choć w sumie nie wiem ile % bardziej jest za GOW a ile za Avatarem. Choć znając UBI to pewnie i tak opóźnią do 2023?

Edytowane przez Gronek31

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Gronek31 napisał:

No tak ten 3-14 października to właśnie na GOW Ragnarok, które ma wyjść najprawdopodobniej 30 września, czyli w piątek więc akurat na weekend i 3 paź. to już poniedziałek.

I jeszcze jeden tydzień sobie gdzieś zaplanuje bo mam hype na Avatar: Frontiers of Pandora tylko nie wiem jeszcze kiedy wyjdzie, gorzej jak w tym samym czasie co GOW ale chyba tego nie zrobią bo może im to popsuć sprzedaż. Choć w sumie nie wiem ile % bardziej jest za GOW a ile za Avatarem. Choć znając UBI to pewnie i tak opóźnią do 2023?

Widzę że masz już wszystko starannie zaplanowane :szczerbaty:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13.01.2022 o 15:53, bleidd napisał:

Najbardziej wyczekiwana przeze mnie gra od czasu TLOU2 :P 

Urlop też już zaklepany ??

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ee urlop to trzymam sobie na prace "wkoło" domu, kostka, podjazd, garaż, altanka to wszystko mam do ogarnięcia. I tak nie kupię na premierę, poczekam aż stanieje i kupię używkę z allegro za ~60% ceny wyjściowej.

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13.01.2022 o 15:03, dawidoxx napisał:

Ja nie :E 

Jak myślicie pęknie do premiery czy będzie lekko ponad?  :D 

snk5qMq.jpg

Ho panie już pękło a gdzie tu do premiery :E 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.03.2022 o 22:04, Barn napisał:

A jaka cena?

Zwykła wersja na PS5 pewnie standardowo 339 zł

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.03.2022 o 11:15, azgan napisał:

Zwykła wersja na PS5 pewnie standardowo 339 zł

Widzę Azgan że już się nastawiasz na nowego Gow ?

Miniaturka zmieniona ?

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.03.2022 o 14:43, bleidd napisał:

Ho panie już pękło a gdzie tu do premiery :E 

Over_9000!.png 

:E 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.03.2022 o 23:05, afrikan napisał:

Widzę Azgan że już się nastawiasz na nowego Gow ?

Miniaturka zmieniona ?

Oczywiście byle nie teraz odpalali premierę bo za dużo tych wszystkich gier w ostatnim czasie ?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, azgan napisał:

Oczywiście byle nie teraz odpalali premierę bo za dużo tych wszystkich gier w ostatnim czasie ?

Ciekawe czy graficznie przebiją nowego Horizona ?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.03.2022 o 12:16, afrikan napisał:

Ciekawe czy graficznie przebiją nowego Horizona ?

Myślę że będzie równie ładnie ale raczej nie przebiją Horizon Forbidden West bo God of War Ragnarok wychodzi też na PS4 i PS4 PRO a to zawsze w jakimś stopniu ogranicza 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba jedna z niewielu gier, którą będę skłonny kupić na premierę. Nie preorder oczywiście ale niedługo po, bez czekania na obniżki. Czekam mocno, mam nadzieję że 2022 rok nie oznacza listopada/grudnia.

  • Like 1
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.04.2022 o 09:01, bleidd napisał:

To chyba jedna z niewielu gier, którą będę skłonny kupić na premierę. Nie preorder oczywiście ale niedługo po, bez czekania na obniżki. Czekam mocno, mam nadzieję że 2022 rok nie oznacza listopada/grudnia.

Ja biorę na 100% ?. Zresztą jaki to problem odsprzedać pudełko jak przejdziesz lub nie będzie się podobać? No chyba że nie chcesz się w to bawić i wolisz digital.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...