Skocz do zawartości
Jaycob

Hogwarts Legacy

Jaki dom wybierzesz? :E   

134 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki dom wybierzesz? :E



Rekomendowane odpowiedzi

43 minuty temu, Tomek1623 napisał:

Oni niech już takich niewiniątek nie udają, w opisie wyrazie piszą co dana wersja oferuje, wczesny dostęp to wczesny dostęp. Śmierdzi mi to na kilometr. 

Ale skorzystam z porady, kupię cyfrówkę, a boxa wystawiam zaraz po otrzymaniu. Chyba że się jakoś sytuacja rozwinie.

 

MM , ME i RTV euro mają wysyłkę 6 chyba albo 7 lutego wersji deluxe 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, lukadd napisał:

Który tryb wybierasz?

 

Nie chce mi się ostatnio siedziec przy pc, ale spokojnie gierka na pc też jest zamówiona :E jak będzie lipa to się ogra RTX 

f8V67AB.jpg

Edytowane przez dawidoxx
  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a ja przechodze na ciemna strone mocy i zwracam preorder na PS5.
Wyskoczyl mi wyjazd na 6 tyg od 11 lutego i bym sie tylko wnerwial, ze zaczalem i nie moge dalej grac. ;) 

Moze akurat wroce na jakies przeceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można tak w skrócie co tam jest, nie mam możliwości obejrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, EvilKillaruna napisał:

Nie, jesteś spammerem który zrobił potężny offtop jakimiś pierdami o FPSach, konsolach i innej tematyce nie związanej kompletnie z przedmiotem wątku. 

EDIT: wątek wyczyszczony, nagrody rozdane.

Bardzo przepraszam, dlaczego to ja jestem jakimś spamerem skoro to inni doczepiali się do tego, jak i w jaki sposób gram? Ja nie czepiam się, na czym inni grają, w jakiej rozdzielczości, ile maja fps, itp. Nie interesuje mnie to a tu był ból tyłka, że nie gram w 60 fps na konsoli. Chyba mamy jeszcze wolność wyboru i każdy może grać tak, jak chce.

Wracając do Hogwart's Legacy to ponoć gra zaliczyła wyciek i trafiła już do części graczy.

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Tomek1623 napisał:

Można tak w skrócie co tam jest, nie mam możliwości obejrzeć.

W skrócie były pracownik Avalanche (podobno autentyczny) odpowiadał na pytania od graczy m.in. o questach pobocznych, aktywnościach, lochach czy też poziomie trudności:

Opera-Zrzut-ekranu-2023-02-01-113408-www

Opera-Zrzut-ekranu-2023-02-01-113715-wwwOpera-Zrzut-ekranu-2023-02-01-113749-www

nawet sporo tych pytań. ;) 

 

 

Edytowane przez Jaycob
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, lis22 napisał:

Bardzo przepraszam, dlaczego to ja jestem jakimś spamerem skoro to inni doczepiali się do tego, jak i w jaki sposób gram? Ja nie czepiam się, na czym inni grają, w jakiej rozdzielczości, ile maja fps, itp. Nie interesuje mnie to a tu był ból tyłka, że nie gram w 60 fps na konsoli. Chyba mamy jeszcze wolność wyboru i każdy może grać tak, jak chce.

Wracając do Hogwart's Legacy to ponoć gra zaliczyła wyciek i trafiła już do części graczy.

Z Toba jest jak z lgbtqwerty, serio nikogo nie obchodzi w ilu FPS'ach grasz, nie musisz tylko na kazdym kroku tego wspominac bo jest to conajmniej dziwne. 

  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W grze podobno nie ma wyboru płci

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, luk21pl napisał:

W grze podobno nie ma wyboru płci

 

Jest, to znaczy możesz sobie zrobić co chcesz. Przykładowo laskę z kuśką i męskim głosem, albo klasycznie jak na transfoba przystało.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Tomek1623 napisał:

Jest, to znaczy możesz sobie zrobić co chcesz. Przykładowo laskę z kuśką i męskim głosem, albo klasycznie jak na transfoba przystało.

Nie ma podziału na płeć.  Możesz sobie wybrać czy chcesz grać czarodziejem, czy wiedźmą i ustawić preferencje wg. swojego widzimisię, faceta z rysami kobiety i na odwrót z męskim/damskim głosem.  Ale generalnie kreator postaci nie jest jakoś specjalnie rozbudowany. 

 

Trailer świetny, bardzo ładnie się to prezentuje. Mimo to wciąż czekam na recenzje.;) 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten debilizm nawet tam dotarł

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawac mi już ta różdżkę! ?‍♂️

Zwiastun rewelka!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Userkamil napisał:

Dawac mi już ta różdżkę! ?‍♂️

Zwiastun rewelka!

i będziesz trans czarodziejem

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Jaycob napisał:

Trailer świetny, bardzo ładnie się to prezentuje. Mimo to wciąż czekam na recenzje.;) 

Identycznie u mnie. Trailer mi się podoba, ale czekam na opinie graczy i recenzje dotyczące fabuły gameplay'u :) 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Tomek1623 napisał:

"Zamówienie zostało potwierdzone
Obecny status zamówienia nie pozwala na jego anulowanie" To są jakieś jaja do kwadratu.

Jak kurier - Nie odbierasz nawet

Jak paczkomat - Nie idziesz po to

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to ten launch trailer na mnie nie zrobil wrazenia duzo bardziej mnie przekonaly do tej gry rozne gameplaye co ogladalem na youtube :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, luk21pl napisał:

i będziesz trans czarodziejem

 

to nie graj i nie truj.......

Co do trailera - mnie również bardzo się podoba. Bardzo mi brakuje gry w tym uniwersum. Czekam z niecierpliwością :) Ceny na ps5 to trochę przegięcie, ale cóż taka gra wychodzi bardzo rzadko więc przeboleję :E

Edytowane przez cr1mson
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, voltq napisał:

Przedsprzedaż. Planowana data premiery 07.02.2023. Data premiery i wysyłki może ulec zmianie.

https://www.mediaexpert.pl/gaming/gry/gry/dziedzictwo-hogwartu-edycja-deluxe-gra-ps5

Chyba 1 sztuka była, bo znikł jak zamówiłem XD Na Ultime kłade lache, nie polecam.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Cytat

 

Hogwarts Legacy preload download size

If you’re curious about how much space you’ll need to free up on your console to pre-load, here are the download sizes for both platforms:

  • Xbox Series X/S – 76.67GB
  • PC – 85GB (Not available for preload)
  • PS5 – 79.5GB

 

Czemu PC wykluczony z wcześniejszego pobierania? :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno gra ma więcej niż dwa tryby graficzne na konsolach, fidelity 30 fps, balanced 40 fps, performance 60 fps, w każdym można odblokować klatki, i podobno jest też 120 fps mode :E

Cytat

Hogwarts is extremely detailed with random encounters that aren’t marked on the map. But outside of hogwarts it feels more like a ubisoft game with bandit camps and shops and such

Cytat

The side quests so far are nothing to write home about. They are a similar style to how assassins creed valhalla handled the “white dot” side quests. They aren’t really marked on your map you just come across them but most side quests are just “go here and help me with this”.

 

Edytowane przez ditmd
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...