Skocz do zawartości
Jaycob

Hogwarts Legacy

Jaki dom wybierzesz? :E   

134 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki dom wybierzesz? :E



Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, ditmd napisał:

Podobno gra ma więcej niż dwa tryby graficzne na konsolach, fidelity 30 fps, balanced 40 fps, performance 60 fps, w każdym można odblokować klatki, i podobno jest też 120 fps mode :E

 

120 fps w 720p przy low detalach ? XD 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Tomek1623 napisał:

Jest, to znaczy możesz sobie zrobić co chcesz. Przykładowo laskę z kuśką i męskim głosem, albo klasycznie jak na transfoba przystało.

Ja nie jestem transfobem wiec biore czarna kobiete z pyrtolem :) Mam nadzieje, ze pojawia sie jakies specjalne opcje dialogowe, w stylu gnojenie białych hetero mężczyzn itd. 

7 godzin temu, voltq napisał:

120 fps w 720p przy low detalach ? XD 

480 wiecznie żywe :E

  • Haha 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, ditmd napisał:

But outside of hogwarts it feels more like a ubisoft game with bandit camps and shops and such

Cytat

The side quests so far are nothing to write home about. They are a similar style to how assassins creed valhalla handled the “white dot” side quests. They aren’t really marked on your map you just come across them but most side quests are just “go here and help me with this”.

Czyli poszli drogą Ubisoftu? Nie mieli na kim innym się wzorować? :E Któryś tam z UI także bardzo przypominał ten z któregoś Assasina.  I te chodzenie od znacznika do znacznika po "GPS"  Ubi style. :E 

 

 

Edytowane przez Jaycob
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, ditmd napisał:

Podobno gra ma więcej niż dwa tryby graficzne na konsolach, fidelity 30 fps, balanced 40 fps, performance 60 fps, w każdym można odblokować klatki, i podobno jest też 120 fps mode

5 trybów. :E 

s9vu5grjmqfa1.png?width=1279&format=png&

Opera-Zrzut-ekranu-2023-02-02-094114.png

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi 1440p , 50-60 fps med-high detale by wystarczyło

14 godzin temu, Tomek1623 napisał:

Chyba 1 sztuka była, bo znikł jak zamówiłem XD Na Ultime kłade lache, nie polecam.

Możliwe, ja czekam do premiery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Jaycob napisał:

5 trybów. :E 

Ale jak to?! Pszeciesz w kąsol wkładasz płytę    klykasz i grasz! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Pioy napisał:

Ale jak to?! Pszeciesz w kąsol wkładasz płytę    klykasz i grasz! 

i to wszystko w prawdziwym konsolowym 4k

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Jaycob napisał:

Opera-Zrzut-ekranu-2023-02-02-094114.png

O i to mi się podoba, to powinien być standard

  • Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak pewnie będzie najlepszy ten balanced czyli 40fps jeśli będzie stabilne. Powinno być optymalnie pod względem rozdzielczości i detali, 40fps jest zauważalnie lepsze od 30fps, zauważalnie zmniejsza wrażenie tykania klatek/cinematic experience :E

Tryby quality to 30fps, quality z RT 30fps jeszcze dodatkowo cięcia rozdzielczości. Performance będzie celował pewnie w 60fps, ale większym kosztem detali i rozdzielczości i nie koniecznie stabilne 60fps, raczej 50-60fps, albo i okazjonalnie większe dropy. Ten tryb ultra performance 60+ to już mydło i powidło, niska rozdzielczość i największe cięcia.

Edytowane przez lukadd
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Steam podaje, że wersja Deluxe będzie dostępna od 10 lutego, skoro ma mieć 72 godzinny wczesny dostęp? Może jeszcze nie połapali się w tym i to poprawią? Taki komunikat pojawia się w koszyku.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Długość różdżki będzie można zmienić... ciekawe czy to ma znacznie. :E 

Edytowane przez Jaycob
  • Like 1
  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jakies dziwne uczucia ze pojawia sie jakies troll mody ze zamiast rozdzki bedzie sie biegac z dildosem i innymi wynalazkami :E 

  • Like 2
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Pioy napisał:

Ale jak to?! Pszeciesz w kąsol wkładasz płytę    klykasz i grasz! 

Zaraz przyjdzie @azgan i Ci powie jak bardzo sie mylisz, pewnie też coś wspomni ile to sie trzeba nameczyć na pc  zeby odpalić, nie mówiąc już o tym jaki to on HDR będzie mieć cudowny na konsoli :E 

1 godzinę temu, lukadd napisał:

I tak pewnie będzie najlepszy ten balanced czyli 40fps jeśli będzie stabilne. Powinno być optymalnie pod względem rozdzielczości i detali, 40fps jest zauważalnie lepsze od 30fps, zauważalnie zmniejsza wrażenie tykania klatek/cinematic experience :E

 

Na konsoli jest lepsza płynnosć i 30fps jest wystarcząjace, czyż nie tak zawsze nam tosterowcy tłumaczyli?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, raven92 napisał:

Mam jakies dziwne uczucia ze pojawia sie jakies troll mody ze zamiast rozdzki bedzie sie biegac z dildosem i innymi wynalazkami :E 

na PC pewnie jakieś "twórcze" mody będą. Już ktoś podłożył głosy z filmu przy rzucaniu Avada Kedavra. :E  

 

 

Ostatni najlepszy. Habidiudibi. :E 

 

Edytowane przez Jaycob
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Pioy napisał:

Ale jak to?! Pszeciesz w kąsol wkładasz płytę    klykasz i grasz! 

I tak jest DUZO latwiej niz na PC. Ja mialem miesiace uzerania sie na poczatku z karta grafiki a potem z moim zestawem zeby mi zrobili refund.

Na konsoli jest latwiej

Edytowane przez roman.kosecki88@interia.pl
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Permanentny ban powinien lecieć od razu, a nie jakieś ostrzeżenia XD

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam to jest stan umysłu. W topicu "What are you buying this month?" każdy kto napisał HL dostał bana. :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba byc skonczonym idiota, zeby za cos takiego dawac bana. xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna prosic jakiegos linka do forum czy co to jest? Nudzi mi sie to pojde tam z checia potrolowac :E:E:E

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Jaycob napisał:

Tam to jest stan umysłu. W topicu "What are you buying this month?" każdy kto napisał HL dostał bana. :E 

Kiedyś zainteresowałem się tematem Resetery i odkryłem że tam cały czas działy się takie akcje.

Można było dostać bana za odmienne zdanie, jeśli nie zgadzało się z linią ideologiczną forum. I nie chodzi tu o obrażanie kogoś czy dyskryminację. Po prostu wszystko może być uznane za 'offensive' wg widzimisię administracji. Co więcej, mogłeś zostać zaatakowany nie przez któregoś z moderatorów, ale przez społeczność. Pamiętam że w temacie CP2077 działy się podobne rzeczy.

Ta strona to po prostu skrajny przykład bańki informacyjnej i cenzury opartej o ideologię. Nikt normalny z zewnątrz tam dłużej nie posiedzi. Dla nas niewinne posty, które piszemy na PCLabie, tam są traktowane jako wykroczenia przeciw społeczności. Ciekawe ile jeszcze jest takich miejsc w Internecie, o których nie wiemy. Nie wszystkie z nich będą z tej samej linii ideologicznej, ale zasada działania będzie podobna.

9 minut temu, raven92 napisał:

Mozna prosic jakiegos linka do forum czy co to jest? Nudzi mi sie to pojde tam z checia potrolowac :E:E:E

Za długo się tam nie pobawisz. Szkoda zachodu. :P

Ogólnie to polecam omijać szerokim łukiem i ostrzegać innych. Takie forum i tak nie ma szansy na zdobycie większej popularności, chyba że poprzez popularność rozumiemy też 'opluwanie we wszelakich mediach'. :E

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PC 19:00

Konsole północ.

Edytowane przez Tomek1623
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...