Skocz do zawartości
Jaycob

Hogwarts Legacy

Jaki dom wybierzesz? :E   

134 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki dom wybierzesz? :E



Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, frog67 napisał:

Ciekawe jaki będzie peak na steam ?

Im wyzszy tym wiekszy trzask pękających dup :E

imo solidny tytuł, ogra się za pół roku jak będzie jakaś kompletna edycja tanio na PC albo za grosze na konsoli.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Spl97 napisał:

Za niewinność :E, a tak na poważnie,za hurtową ilość multikont oraz pisanie z tych właśnie multikont.

Z tego co mnie pamięć nie myli to chyba 700 przebił Odin był jak turbo hydra, jedno konto uwalasz pojawia się pięć nowych.

Ciekawe jak z preferencjami HL czy bardziej woli zielone czy czerwone ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, joloxx9 napisał:

LóL na resterze chyba dostaną białej gorączki, a nie czekaj tam nie wolno o tej grze nawet wspominać bo perm :E

Ale wciąż walczą. :E Ta strona która wyszukuje streamerów streamujących tą grę to mnie rozwaliła:

Opera-Zrzut-ekranu-2023-02-07-204409-twi

"wizard game", nawet nazwy nie wpiszą. :E  Coś jak "Ten-Którego-Imienia-Nie-Wolno-Wymawiać". :E 

  • Haha 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, frog67 napisał:

Z tego co mnie pamięć nie myli to chyba 700 przebił Odin był jak turbo hydra, jedno konto uwalasz pojawia się pięć nowych.

Ciekawe jak z preferencjami HL czy bardziej woli zielone czy czerwone ?

700 ? Odin zrobił ponad 2000 multikont z tego co kojarzę. 

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak ustawianie niektórych rzeczy na ultra to była przesada bo jak tylko pojawiłem się w Hogwarcie to miałem 120 fps, ale też okazyjne dropy do 10-20. :E Jak zmniejszyłem ustawienia to jest ok, ale 8GB VRAM to powoli za mało do nowych gier z 1440p.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Element Wojny napisał:

A reddit wiele lepszy ? image.png.f981a15ef89a57582d06dae318d323be.png

Redditt to ściek lewactwa, przykro tam zaglądać na subreddity bo polityka bierze górę nad wszystkim. To co wrzuciłeś to z jakiego kwiatka? Dodam do listy zablokowanych na przyszłość 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Isharoth napisał:

Jednak ustawianie niektórych rzeczy na ultra to była przesada bo jak tylko pojawiłem się w Hogwarcie to miałem 120 fps, ale też okazyjne dropy do 10-20. :E Jak zmniejszyłem ustawienia to jest ok, ale 8GB VRAM to powoli za mało do nowych gier z 1440p.

Coś czuje będzie kiepsko z 3070 który to już raz gdy Vram będzie dobijać kartę.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, joloxx9 napisał:

Redditt to ściek lewactwa, przykro tam zaglądać na subreddity bo polityka bierze górę nad wszystkim. To co wrzuciłeś to z jakiego kwiatka? Dodam do listy zablokowanych na przyszłość 

Update on subreddit policy concerning Hogwarts Legacy : PS5

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, latam po zamku. Wszystko na ultra w 1440p bez RT. Teraz wyłączyłem DLSS i gram w natywnym 2560x1440, biegam po zamku i powiem wam, że optymalizacja git jak na 3060 TI. 2 razy miałem przycięcie do 20 fps (gra jakby coś renderowała) i po 2-3 sek fps wrócił do normy. Jak braknie fpsów, to włączę DLSS.

Edytowane przez calvex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Element Wojny napisał:

700 ? Odin zrobił ponad 2000 multikont z tego co kojarzę. 

Tak było, pamiętam jak wśród użytkowników z wyższym stażem rodziły się "zakłady", czy Odin zdąży dobić 3k utworzonych kont przed premierą serii Ampere :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Element Wojny napisał:

Pierwsze zdanie daje raka:

"This week is going to see the launch of one of — if not *the* — most controversial game titles in recent memory. " 

Nie wiem co w tym tytule kontrowersyjnego ale spoko, wydawało mi się że to zwykła gierka a tutaj pewnie jakieś tortury, gwałty i inne tego typu rzeczy się robi skoro tak chcą ja zbanować wszędzie, liczę na efekt streisand 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, joloxx9 napisał:

Pierwsze zdanie daje raka:

"This week is going to see the launch of one of — if not *the* — most controversial game titles in recent memory. " 

Nie wiem co w tym tytule kontrowersyjnego ale spoko, wydawało mi się że to zwykła gierka a tutaj pewnie jakieś tortury, gwałty i inne tego typu rzeczy się robi skoro tak chcą ja zbanować wszędzie, liczę na efekt streisand 

Też nie wiem co jest kontrowersyjnego w grze, z której tworzeniem JK Rowling nie miała absolutnie nic wspólnego. Po(e)ani ludzie i tyle. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Element Wojny napisał:

A reddit wiele lepszy ? image.png.f981a15ef89a57582d06dae318d323be.png

No ale tutaj chodzi o wspominanie JK Rowling, a nie o zakazie dyskusji nt. gry.
I ma to sens, bo zaraz wylałaby się gównoburza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Element Wojny napisał:

Też nie wiem co jest kontrowersyjnego w grze, z której tworzeniem JK Rowling nie miała absolutnie nic wspólnego. Po(e)ani ludzie i tyle. 

Wszystkim którzy namawiali głośno do bojkotu, wydawaca powinien wysłać gratifikacje - kopię gry !

Taką reklame za frajer to po prostu karalne, niech chociaż grę za darmo dostaną :E  

żeby byli zorientowani co krytykują.

Edytowane przez frog67

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, marjanoos napisał:

No ale tutaj chodzi o wspominanie JK Rowling, a nie o zakazie dyskusji nt. gry.
I ma to sens, bo zaraz wylałaby się gównoburza.

Czyli rozumiem że ma sens banować kogoś jak napisze "świetna gra w uniwersum stworzonym przez JKR" ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Jaycob napisał:

 

Pytanie tylko jaką moc potrzeba do tego. :E 

U mnie w 4K na Ultra z wyłączonym RT mam 80-100FPS. Nie wiem jak dalej będzie ale puki co jest bardzo dobrze.

Klimat i te wszystkie detale naprawdę robią tu bardzo wiele. 

YptKTbw.jpgy5n0fTb.jpg

Edytowane przez Userkamil
  • Like 3
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Element Wojny napisał:

Też nie wiem co jest kontrowersyjnego w grze, z której tworzeniem JK Rowling nie miała absolutnie nic wspólnego. Po(e)ani ludzie i tyle. 

Ja idę o krok dalej, dla mnie próba niszczenia kogoś tylko dlatego, że ma odmienne zdanie to dno i pluje na tych wszystkich ludzi, którzy mają takie fobie. No jak się powie ze trans to nie mężczyzna to Cie zjedzą jak psa, ale jak się komuś zniszczy życie przez pierdole/pomówienie to gitarka.

Ha tfu

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, Phoenix. napisał:

Brak opisu.

Gollum,  Aragorn, jakiś goblin, Celeborn.

Doskonale znam lore HP i pamiętam tą scenę na lotnisku z Harry Potter 3 - Zemsta Sithów. :cool:

  • Haha 2
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Element Wojny napisał:

Czyli rozumiem że ma sens banować kogoś jak napisze "świetna gra w uniwersum stworzonym przez JKR" ? 

Nie wiem, czy banować, może to zbyt drastyczny krok, ale z pewnością czyścić wątek. Bo taki wpis wywoła niepotrzebną dyskusję na niepotrzebny temat. To zaczepka. Przecież każdy wie, kto jest autorem tego uniwersum. A ten subreddit jest do dyskusji nt. PS5 i/lub gier, a nie o tym czy JKR jest transfobką, czy nie jest.

Grał ktoś na 6900XT? Jak teraz kupię wersję deluxe na steam, to nadal działa ona jako preorder, tak?

Edytowane przez marjanoos
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Element Wojny napisał:

A reddit wiele lepszy

Który sub?

A. Już widzę.

Edytowane przez crush
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, marjanoos napisał:

Nie wiem, czy banować, może to zbyt drastyczny krok, ale z pewnością czyścić wątek. Bo taki wpis wywoła niepotrzebną dyskusję na niepotrzebny temat. To zaczepka. Przecież każdy wie, kto jest autorem tego uniwersum. A ten subreddit jest do dyskusji nt. PS5 i/lub gier, a nie o tym czy JKR jest transfobką, czy nie jest.

Ta kobieta nadal żyje, ona nie wyparowała jak wyparowują tematy o niej. Nikt nie każe dyskutować w topicach o jej poglądach, ale żeby nie można było nawet wymienić jej inicjałów ? Wprowadzamy stalinowskie metody ?

z14267684Q,22-kwietnia-1937-r--Inspekcja-budowy-Kanalu-Moskwa.jpg

Edytowane przez Element Wojny
  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Element Wojny napisał:

Ta kobieta nadal żyje, ona nie wyparowała jak wyparowują tematy o niej. Nikt nie każe dyskutować w topicach o jej poglądach, ale żeby nie można było nawet wymienić jej inicjałów ? Kuźwa chyba nawet za Goebbelsa takiej cenzury nie było. 

Zrozum, że ludzie to debile i takich nakręconych, którzy na jej inicjały zareagują jak byk na czerwoną płachtę jest mnóstwo. 

A co do cancel culture, to tej siły już nie zatrzymasz :) 

Edytowane przez marjanoos
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...