Skocz do zawartości
Jaycob

Hogwarts Legacy

Jaki dom wybierzesz? :E   

134 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki dom wybierzesz? :E



Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, joloxx9 napisał:

LóL

Ludzie alfabetu w natarciu, w walce o wolnośc walczą z wolnością :E 

https://ithardware.pl/aktualnosci/streamerzy_sa_atakowani_za_granie_w_hogwarts_legacy_pewne_srodowiska_wpadly_w_szal-25724.html

 

 

 

Oni się już od niej nie odczepią - chyba że powie całemu światu że jest lesbą ..

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Yedi napisał:

Oni się już od niej nie odczepią - chyba że powie całemu światu że jest lesbą ..

Proszę Cię... bycie lesbijką jest już takie passe... takie zacofane...

  • Like 1
  • Haha 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak to wygląda Panowie na PC? Dam rade pograć jakoś na lapku i5 10300h z rtx 2060?

Czy czekać na jakieś patche?

Korci mnie żeby kupić.

Edytowane przez Inffinity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, lukadd napisał:

Z tego co piszą ludzie i testerzy jak np. HU. To jak się nie zapcha vram zbyt wysoką rozdzielczością i nastawami to giera działa OK.

Ewidentnie pole dla pacza, bo to dotyka zbyt wielu sprzętów.
Pewnie poprawią niebawem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Inffinity napisał:

I jak to wygląda Panowie na PC? Dam rade pograć jakoś na lapku i5 10300h z rtx 2060?

Czy czekać na jakieś patche?

Korci mnie żeby kupić.

Może będzie grywalne, ale ja bym poczekał na chociaż 1 patcha, który powinien wyeliminować największe bolączki, jeśli czytasz nawet połowicznie wątek to mniej więcej wiesz w czym rzecz.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Szambo napisał:

Ale czasem serio brzmicie jak zwolennicy PIS, którzy są robieni przez rząd ostro bez wazeliny, a i tak we wszelkie możliwe sposoby sobie wytłumaczą, że jest zajebiście.

W domu też możesz zamiatać ręcznie zamiast odkurzać odkurzaczem i zakładam, że tego nie robisz, dlaczego? Przecież hałas mniejszy a i prądu zaoszczędzisz.

15 minut temu, Szambo napisał:

No spoko... mnie to tylko utwierdza w przekonaniu, że te Środowiska są dobre tylko w poniżaniu i hejtowaniu. Do niczego więcej się nie nadają. Niestety porzucenie 2 podstawowych płci dla 54 innych nie powoduje automatycznie, że człowiek przestaje być gnojem.

Bo pamiętam Rowling była obrażana, że śmiała w jednej z kryminalnych książek zrobić z trans morderce.

A tu jak zwykle chodzi o zwykły biznes

FbcpA5dXgAAya-P.jpg:large

Jak to się mówi

„Trudne czasy tworzą silnych ludzi, silni ludzie tworzą dobre czasy, dobre czasy tworzą słabych ludzi, a słabi ludzie tworzą trudne czasy”

I tak się kręci ten nasz świat.

  • Like 3
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Sebastiansbk napisał:

Ile Ram pożera w rozdzielczości 4k?

U mnie z dlss Q 17GB.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, lukadd napisał:

Z tego co piszą ludzie i testerzy jak np. HU. To jak się nie zapcha vram zbyt wysoką rozdzielczością i nastawami to giera działa OK.
 

Lepiej napiszcie jak świat gry, gameplay etc. Bo niedługo kończę ogrywać Ys:IX i może wrzuciłbym po nim jakieś AAA na ruszt do ogrania :E

Swiat gry super bogaty, troszke cukierkowy ale nie na tyle zeby odpychalo jak np od fortnita. Widac bardzo duze napracowanie w designe postaci i swiata. Zamek jest ogromny i roznorodny. Obrazy w zamku kazdy unikalny. Nigdy nie czytalem ksiazek ani nie ogladalem filmow z uniwersum HP. Gamplay dobry/bardzo dobry, walki to jak by mieszanka syrim i batmana/spidermana. Bardzo ciekawy mix. Quick time eventy w walkach troszke mi przeszkadzaja bo refleks nie tan ale daje rade. Mozna lekko narzekac na kamere podczas walki. 

 

Zaraz koncze prace i dalej bede gral. Tam znac jakie mam kolejne wnioski

  • Like 1
  • Thanks 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, lukadd napisał:

Lepiej napiszcie jak świat gry, gameplay etc. Bo niedługo kończę ogrywać Ys:IX i może wrzuciłbym po nim jakieś AAA na ruszt do ogrania :E

Dorośli faceci z autorytetem ;)
Posłucham.
 

 

  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwie się, że Borys w to gra... On w końcu jest skrajnie lewicowy... nie powinien, nie może! :D

Qrde... w ogóle nie planowałem kupna tej gry... robicie mi smaka trochę. Poczekam na opinie o samej grze... może nabędę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Szambo napisał:

Qrde... w ogóle nie planowałem kupna tej gry... robicie mi smaka trochę. Poczekam na opinie o samej grze... może nabędę.

MAM TO SAMO! :D
 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Szambo napisał:

Dziwie się, że Borys w to gra... On w końcu jest skrajnie lewicowy... nie powinien, nie może! :D

Serio? Poza tym jego wegetarianizmem? Weganizmem? To w podcastach jakoś nie bije to po oczach. Przecież oni obaj byznesmeny, przedsiębiorcy z branży rozrywkowej. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Pioy napisał:

Serio? Poza tym jego wegetarianizmem? Weganizmem? To w podcastach jakoś nie bije to po oczach. Przecież oni obaj byznesmeny, przedsiębiorcy z branży rozrywkowej. 

Ja takie odniosłem wrażenie na podstawie wielu przesłuchanych podcastów. Głównie tych starszych, które jeszcze się kręciły trochę wokół innych tematów niż gierki, seriale, filmy. Tego nowego o gierce jeszcze nie odpalałem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Szambo napisał:

Ja takie odniosłem wrażenie na podstawie wielu przesłuchanych podcastów. Głównie tych starszych, które jeszcze się kręciły trochę wokół innych tematów niż gierki, seriale, filmy. Tego nowego o gierce jeszcze nie odpalałem.

Byle lewakiem, zrobil sie kapitalista. Zobaczyl jakich ma odbiorcow i teraz mu nie przeszkadza granie w homofobiczna gre

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Szambo napisał:

Ja takie odniosłem wrażenie na podstawie wielu przesłuchanych podcastów. Głównie tych starszych, które jeszcze się kręciły trochę wokół innych tematów niż gierki, seriale, filmy. Tego nowego o gierce jeszcze nie odpalałem

Ma żonę i jeździ autem, chyba na lpg żeby było śmieszniej. Także homo aktywistą miejskim nie jest xD o biznesie i szerzej ekonomii raczej też ma pojęcie, więc kolejna rzecz która zazwyczaj nie jest cechą tych z dalekiej lewej :E

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, roman.kosecki88@interia.pl napisał:

Byle lewakiem, zrobil sie kapitalista. Zobaczyl jakich ma odbiorcow i teraz mu nie przeszkadza granie w homofobiczna gre

Ale ta gra jest homofobiczna tylko wśród ludzi, którzy za cel życiowy wzięli sobie atakowanie wszystkich, którzy myślą inaczej. Mimo dość lewicowych poglądów, chyba nic mnie nie wkurza tak bardzo jak całe "cancel culture", bo to zwyczajna agresja i hejt, z którym rzekomo lewaki walczą.

Ktoś z obecnych tu ogrywał grę na XSX? Chyba wszystkie recenzje widziałem w wersji z PS5, więc zastanawiam się jak by to działało u mnie.

  • Like 2
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opera-Zrzut-ekranu-2023-02-08-121943-ste

Nieźle, a jeszcze nie ma piątku. 

  • Like 2
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, roman.kosecki88@interia.pl napisał:

Swiat gry super bogaty, troszke cukierkowy ale nie na tyle zeby odpychalo jak np od fortnita. Widac bardzo duze napracowanie w designe postaci i swiata. Zamek jest ogromny i roznorodny. Obrazy w zamku kazdy unikalny. Nigdy nie czytalem ksiazek ani nie ogladalem filmow z uniwersum HP. Gamplay dobry/bardzo dobry, walki to jak by mieszanka syrim i batmana/spidermana. Bardzo ciekawy mix. Quick time eventy w walkach troszke mi przeszkadzaja bo refleks nie tan ale daje rade. Mozna lekko narzekac na kamere podczas walki. 

 

Zaraz koncze prace i dalej bede gral. Tam znac jakie mam kolejne wnioski

a co z różnorodnością zadań?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Szambo napisał:

Dziwie się, że Borys w to gra... On w końcu jest skrajnie lewicowy... nie powinien, nie może! :D

Ja mam lepsze pytanie, kto to jest Borys?

3 minuty temu, luk21pl napisał:

a co z różnorodnością zadań?

Walić zdania, ile jest płci do wyboru?

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Jaycob napisał:

Opera-Zrzut-ekranu-2023-02-08-121943-ste

Nieźle, a jeszcze nie ma piątku. 

Coś ktoś mówił o jakimś bojkocie?

:E

Edytowane przez Kris194
  • Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy po prostu do tych agitujących odklejeńców dojdzie że sami się orają i sobie szkodzą, ludzie chcą po prostu dobrej gry, swiatopogląd osoby która nawet nie brała udzialu przy tworzeniu gry obchodzi ich tyle co dziura w moście.

  • Like 3
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, frog67 napisał:

Kiedy po prostu do tych agitujących odklejeńców dojdzie że sami się orają i sobie szkodzą, ludzie chcą po prostu dobrej gry, swiatopogląd osoby która nawet nie brała udzialu przy tworzeniu gry obchodzi ich tyle co dziura w moście.

No właśnie.

Ale tak swoją drogą JK Rowling poza przewspaniałym piórem to ma "swoje" poglądy bardzo trafne. Po prostu zwraca uwagę na zagrożenia wynikające ze "wspólczesnego postrzegania płci".

Garstka odklejeńców robi sobie na niej używanie...

A kim oni właściwie są? Co osiągnęli w swoim życiu? Coś dobrego dla kogoś zrobili?

Bo JK Rowling dokonała rzeczy wiekopomnej... w momencie kiedy technologia pożerała dzieciaki sprawiła, że nagle zechciały czytać.

Edytowane przez Szambo
  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • To ciekawe czy wyżej by poszło jakby kombinować dalej z fclk bo u mnie wstawał i na 106, ale mnożnik już nie wchodził wyżej jak x36. Ja już się nie pobawię bo wczoraj proce podmienione i x3d rano wrzucony do one boxa.   Jakiś przyrost w fpsach jest dzieki tym prawie 200 MHz?
    • 8k za używkę gdzie dostępna na stronie nvidia nowa za 7750? 
    • Może czas panowie się nauczyć języka angielskiego, pisze do tych, którzy MUSZĄ czytać napisy.
    • Koszt pracodawcy w Polsce zawsze trzeba brać pod uwagę, bo jest sporo ofert B2B i to właśnie koszt pracodawcy jest porównywany z kwotą netto na faktura (+ ew. brak płatnego urlopu, chorobowego itp.). Najmniej przydatną informacją o zarobkach przy UoP jest kwota brutto, bo nie mówi pracownikowi jaki dostanie przelew, pracodawcy ile będzie go kosztować zatrudnienie pracownika, ani nie jest podstawą opodatkowania. Ta wartość nie ma żadnego znaczenia i nie mam pojęcia po co się ją stosuje. W Polsce studia są bezpłatne bez względu na wyniki, a wszystkie publiczne uczelnie, z politechnikami włącznie, walczą o studentów łatwością zdobycia tytułu, a nie prestiżem. Ameby matematyczne bez najmniejszego problemu zdobywają tytuł inżyniera. Ogólnie to studia w Polsce coraz mniej znaczą. Ogólnie uznaje się, że kto ich nie ma jest plebsem znacznie gorszym niż kiedyś osoba bez zdanej matury czy po zawodówce. Z drugiej strony wiele branż gdzie wykształcenie nie jest prawnie wymagane zatrudnia ludzi po zarządzaniu itp. na stanowiska techniczne, bo i tak za dużo te studia nie dają. Z jednej strony uczelnie chwalą się współpracą z firmami w regionie, a z drugiej strony ta współpraca faktycznie nie ma miejsca. Zapewne chodzi o dodacje. A student na uczelni to rzecz święta, bo uczelnia ma płacone od pogłowia, a nie efektów nauczania. Wykładowcy i adiunkci, którzy starają się trzymać poziom są terroryzowani przez dziekanaty i najczęściej szybko przepuszczają osoby z zerową wiedzą. Praca na uczelni najczęściej opłaca się wyłącznie po to, aby zdobywać granty na badania potrzebne w prywatnym biznesie. Yo.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...