Skocz do zawartości
Jaycob

Hogwarts Legacy

Jaki dom wybierzesz? :E   

134 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki dom wybierzesz? :E



Rekomendowane odpowiedzi

34 minuty temu, lokiju napisał:

Czyli jak mam VPN'a, ustawie na Argentynę i zrobię nowe konto to będę miał ich ceny i płatność przejdzie bez problemu?

Tylko niektórzy informują o banie. Pytanie czy założyli na nowo konto i czy płacili już kartą gdzie indziej na steam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Reddzik napisał:

Nie no, musicie aż tak śmiecić by teraz zacząć gadkę o vpn? jest temat tanie gry i tam można by pisać xD

Zlot Januszy :E A potem zdziwienie, że polskiej lokalizacji w grze x nie ma jak Polacy kupują gry w Argentynie, Turcji czy też innej lokalizacji.

Edytowane przez Kris194
  • Like 1
  • Haha 3
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kris194 napisał:

Zlot Januszy :E A potem zdziwienie, że polskiej lokalizacji w grze x nie ma jak Polacy kupują gry w Argentynie, Turcji czy też innej lokalizacji.

Trochę może i Januszy ale nie wiem czy warto rozpoczynać znowu dyskusję na temat czy powinniśmy mieć te same ceny co na zachodzie czy nie, to było wałkowane miliony razy. Zresztą myślę, że nie tylko my kombinujemy a znajdziesz takich na zachodzie gdzie teoretycznie dla nich wydatek w postaci kupna gry jest dużo mniej obciążający a jak się uda to i tak skorzystają z okazji.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Starczy na dziś. Odnalazłem zaginione wozy, zatopione w jeziorze fanty pewnej uczennicy i stoczyłem zażartą walkę z trolami. Do tego tajemniczy główny wątek stał się...

Jeszcze bardziej tajemniczy XD

Wspaniała przygoda!

4SDKXFi.jpg

  • Like 7
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Userkamil napisał:

Starczy na dziś. Odnalazłem zaginione wozy, zatopione w jeziorze fanty pewnej uczennicy i stoczyłem zażartą walkę z trolami. Do tego tajemniczy główny wątek stał się...

Jeszcze bardziej tajemniczy XD

Wspaniała przygoda!

4SDKXFi.jpg

Gdzie te zatopione graty sa? Nie moge znalesc.

Mega fajna gra. Mala rada dla tych co zaczynaja. Loot jest skalowany. Nie ma co zbierac wszyskich skrzyn na poczatku w zamku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, roman.kosecki88@interia.pl napisał:

Gdzie te zatopione graty sa? Nie moge znalesc.

Przy jeziorze gdzie dostajesz to zaranie od uczennicy na mostku. Jak wskoczysz do wody i popłyniesz kawałek to będziesz mógł po nie zanurkować. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Userkamil napisał:

Przy jeziorze gdzie dostajesz to zaranie od uczennicy na mostku. Jak wskoczysz do wody i popłyniesz kawałek to będziesz mógł po nie zanurkować. 

no nie ma. Revelio nie dziala pod woda :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, roman.kosecki88@interia.pl napisał:

no nie ma. Revelio nie dziala pod woda :(

Włącz minimape na chwilę bedzie zaznaczony obszar na wodzie. Jak podpłyniesz to szukasz wzburzonej wody i tam nurkujesz. 

Edytowane przez Userkamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Userkamil napisał:

Włącz minimape na chwilę bedzie zaznaczony obszar na wodzie. Jak podpłyniesz to szukasz wzburzonej wody i tam nurkujesz. 

jutro zobacze. Tez juz ide spac. Dawno gra mnie tak nie wciagnela jak ta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, roman.kosecki88@interia.pl napisał:

Mala rada dla tych co zaczynaja. Loot jest skalowany. Nie ma co zbierac wszyskich skrzyn na poczatku w zamku.

Jak każdy jest skalowany to chyba jest sens zbierać? Są tu jakieś bulidy/sety czy po prostu bierze się co ma większego powera? 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Isharoth napisał:

Ja na razie zakładam to co lepiej wygląda. :E

Ja tak samo i zastanawia mnie czy te szaty, które z czasem stają się słabsze możemy gdzieś ulepszyć aby dalej był sens w nich chodzić?

17 minut temu, Jaycob napisał:

Są tu jakieś bulidy/sety

Za wykonywanie tych wyzwań możesz odblokować gotowe zestawy. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Isharoth napisał:

Ja na razie zakładam to co lepiej wygląda. :E

Jak w Cyberpunku, tam też zakładałem to co lepiej wygląda niż jakie ma statystyki. :E  

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Isharoth napisał:

Ja na razie zakładam to co lepiej wygląda. :E

Najlepsze są te cutscenki gdzie cała klasa w szkolnych uniformach, a ja ubrany jak jakiś amerykański alfons z lat 80 ?

  • Like 1
  • Haha 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Jaycob napisał:

Jak każdy jest skalowany to chyba jest sens zbierać? Są tu jakieś bulidy/sety czy po prostu bierze się co ma większego powera? 

Zbierasz i te zbieranie ma sens. Nie ze dorwales najlepszy set na poczatku gry i potem nie ma sensu zbierac.

Setow nie widze

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra prawie nie korzysta z procka, szczególnie z wł. RT. 

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe GTX1060 6GB 1080p medium bez problemu leci, czyli jak zawsze wszyscy pograją tylko niewolnicy ultra trochę popłaczą że vramu w 8K brakuje :D

Fajny wybór też skalowania, nvidia NIS, FSR 1.0 i 2.0, Intel XeSS

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna gra w której 3070tka ogólnie daje u mnie radę w 1440p ale przez ten mały vram karta się czasem dławi jak w Dead Space i co? Musiałem dać tekstury na medium, jedyne to na stabilny fps remedium :P 

Czy piecze doopsko? Owszem lekko tak bo zielony goblin dyma tak klientów od lat. Ciężko mi się przez to nawet śpi a jak zasnę to śnie o 4070 "te i" :E

Z kuchni jednak głos rozsądku słyszę, to pewnie moja żona: "Mietek, nie bądź znów frajer, kupuj przyszłościowo i weź Radeona!" :D  

Edytowane przez lamparcicho
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Wu70 napisał:

Co ciekawe GTX1060 6GB 1080p medium bez problemu leci,

Tutaj niby na LOW spada poniżej 40FPS i potrafi się poniżej tych 40FPS przez jakiś czas utrzymywać. ... na a przecież na tym forum (czy na portalu PurePC) nie raz pisano, że "poniżej 85fps to sie grać mocium panie nie da" ?

https://youtu.be/a1HO2QlvwSQ?t=456

 

3 minuty temu, lamparcicho napisał:

Kolejna gra w której 3070tka ogólnie daje u mnie radę w 1440p ale przez ten mały vram karta się czasem dławi jak w Dead Space i co? Musiałem dać tekstury na medium, jedyne to na stabilny fps remedium :P

Jedyny plus jaki jest z tych problemów z ilością VRAM w tych nowych grach, to taki, że przy RTX5xxx może będzie więcej VRAM nawet w RTX5050 ... oby.

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, lamparcicho napisał:

Kolejna gra w której 3070tka ogólnie daje u mnie radę w 1440p ale przez ten mały vram karta się czasem dławi jak w Dead Space i co? Musiałem dać tekstury na medium, jedyne to na stabilny fps remedium :P 

Ile razy można tołkować - to nie jest karta do 1440p. Po pierwsze ma za mało VRAM, po drugie jej wydajność w bardziej wymagających grach spada w 1440p, gdzie w 1080p pograsz jak król.

Chcesz 1440p? Trzeba było pakować się minimum w 3080 dla optymalnego komfortu, chociaż przy dzisiejszych programistycznych leniach nieoptymalizujących swoich gier i opierających się przede wszystkim na DLSS czy FG to nawet 3080 co raz trudniej będzie utrzymać się w zakresie 1440p bez cięcia detali.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dławi się 3070 na 1440p? A ja chciałem na tym GPU w 4K grać. :E 

Edytowane przez Jaycob
  • Like 1
  • Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest skopana, bez DLSS/FG nawet RTX 4090 ma problemy bo występuje bottleneck po stronie CPU/RAM:

 

Edytowane przez galakty
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Kyle_PL napisał:

Tutaj niby na LOW spada poniżej 40FPS i potrafi się poniżej tych 40FPS przez jakiś czas utrzymywać. ... na a przecież na tym forum (czy na portalu PurePC) nie raz pisano, że "poniżej 85fps to sie grać mocium panie nie da" ?

https://youtu.be/a1HO2QlvwSQ?t=456

Jak ktoś siedzi na GTX1060 w 2023 to raczej nie ma wymagań z kosmosu 8:E Chwilę później odpalił medium + FSR2 i lata 50-60fps a w innych scenach jeszcze więcej, bez problemu do ogrania na rupieciach.

PS. Na najnowszych konsolach grają głównie w trybie 40fps :D

  • Like 1
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...