Skocz do zawartości
mahald

słuchawki ok 300zł do gier i sporadycznie muzyki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam poszukuje słuchawek z dobrym mikrofonem głownie do gier. Zastanawiałem się nad:  

hyperx cloud2 które sa w przecenie https://www.euro.com.pl/sluchawki-dla-graczy-pc/kingston-hyperx-cloud-ii-khx-hscp-rd-czarno-czerwony.bhtml 

cloud alpha 

arctis 3 

Jeśli było by to opłacalne mógłbym dołożyć np do hyperx cloud s. Licze na jakies sugestie i z gory dziekuje za pomoc.

Edytowane przez mahald

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, dantybod@gmail.com napisał:

Cloudy są naprawdę fajne ale po roku rozpadły mi się, potem przerzuciłem się na Arctisy ale coś mi nie grało teraz korzystam z Hiro Zeus i  jestem zadowolony na podobnym poziomie co z Cloudów , więc zerknij sobie na nie :P

 

ile wam płacą za tak słabą reklamę tego szajsu? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slo1q wspomina o Cooler Master MH 751 uwazacie ze to najlepsze sluchawki w tej cenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, EvilKillaruna napisał:

Oby ich 75x okazały się lepsze od MH750, które z kolei wypadły boleśnie słabo. Niestety nie dane mi było tego zweryfikować. Najpierw pod recenzją i na forum pojawiło się multum postów chwalących MH751 i mówiących o tym, że MH750 są już przestarzałe i nieprodukowane (jakby wykluczało to w jakiś sposób sens recenzji i jej przydatność), zaś potem przyszła faktyczna propozycja testów obu modeli, ale ponieważ warunkiem był kompletny brak kontroli nad jej treścią oraz opublikowanie pomiarów akustycznych, finalnie nic nie doszło do skutku. 

Faktycznie zmiażdżył Pan w recenzji te MH750 bezlitośnie. Aż jestem w szoku, bo takie oceny pojawiają się niezwykle rzadko w Pana recenzjach.  Jest jednak nadzieja, że faktycznie te MH751 różnią się zdecydowanie od MH750, oczywiście na plus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...