Skocz do zawartości
Arxemi

Modernizacja zamiast konsoli

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, po kupnie ps4 odłożyłem plany modernizacji PC na dalszy plan, obecnie ograłem wszystkie interesujące mnie gry i pozbyłem się konsoli przed premiera nowej generacji, wiec mam trochę gotówki. Na PC grałem głównie w csa, bfa 5 i coda mw 2019, jednak obecnie nadrobiłem singlowe wolfy i far crye i w sumie zastanawiam się czy zamiast kupna nowej konsoli nie przycebulic trochę kasy i nie zainwestować w PC, bo w sumie single tez się fajnie ogrywa na tej platformie, a teraz do rzeczy. Budżet nie jest z gumy, max 1400 i ani złotówki więcej, obecna platforma:

 

monitor 1080p@240hz

mobo:jakies budzetowe

cpu:9400f

ram: corsair vengance 2666 cl 16 2x8gb

gpu:Asus RX 580 4GB dual

psu: SPC vero 500W

ssd: jakiś kingston 500gb 

 

z racji prawie 8000h w csgo wywaliłem na monitor dość konkretna sumę kiedy dopiero wchodziły na rynek, wiec rozdzielczość zostaje fhd i nawet nie ma w planach 4K. Pytanie czy z moim budżetem warto coś inwestować w ten komputer czy już sobie darować? Patrzyłem to myślałem nad zmiana gpu na rtxa 2060, ale używki na końcu gwarancji kosztują po 1200, co jest chora cena gdzie nowe widziałem po 1399, jednak po doświadczeniach z rxem chciałbym jakaś cicha wersje karty, jednak nigdy na to nie patrzyłem i nie wiem które wersje maja sens gdybym nowa kupował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Arxemi napisał:

Pytanie czy z moim budżetem warto coś inwestować w ten komputer czy już sobie darować?

Myślę że warto poczekać z tym budżetem aż wyjdą nowe konsole i nowe karty i wtedy podjąć decyzję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 1500zł czaić się na 2070 super. Po wyjściu 3070 ta karta nie będzie warta więcej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...