Skocz do zawartości
imfromh3ll

Zestaw do gier do 5000 z RTX3070 na pokładzie

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

trochę mi się przysnęło przez kilka generacji kart (od GTX 9xx, mam lapka z GTX960M), ale teraz chce wrócić do "gry". Z małym zastrzeżeniem, że zdążyłem się trochę pogubić, a zaczynam od okrągłego 0. 

Mianowicie chcę złożyć zestaw komputerowy skrzynka+monitor do kwoty 5000-5500zł całość - jednostkę chciałbym oprzeć na nadchodzących kartach zielonych, czyli RTX3070. Z monitorem nie mam odgórnych założeń, fajnie jakby miał te ponad 100hz. Z góry uprzedzam, że nie wiem czy zmieszczę się w tym budżecie - stąd prośba o jak najściśliwsze dopasowanie. Komputer oczywiście pod gry: Cyberpunk 2077, Mafia Remastered Ed., Demon's Souls Remaster (wciąż wierzę  wersję PC), ale też CS:GO, czy Valorant. Zestaw może być bez systemu. 

Będę wdzięczny za podpowiedzi, jak i gotowe koszyki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Eh,

tej karty jeszcze nie ma na rynku, w październiku jest premiera nowych ryzenów. Daj sobie na wstrzymanie i poczekaj co pokaże amd, a wtedy się będziesz zastanawiał co brać. Na razie nie ma na czym opierać testów itp..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

3070 pochłonie połowę budżetu więc tak trochę słabo jak monitor ma jeszcze wejsc w zestaw, a składanie czegoś co nie pozwoli się karcie wykazać jest bez sensu. Chyba że to budżet bez GPU. 

Jak budżet z gpu to proponuję 

https://proline.pl/koszyk/a00bfcc4

Edytowane przez Bobson89

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi