Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, PT_TP napisał:

no tak  2300zł vs ile? to się nie kalkuluje

dokładnie, też mam zamówioną 3060 ti w x-komie ale dla siebie i coś jej dalej nie widzę, 2 miechy temu byłem 170 w kolejce

myślę by kupić tę 3070 ti ale jednak nie chcę później pół roku żałować, że przepłaciłem więc na razie dalej będę polował na referenty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A takie pytanie bo już sie pogubiłem.

RTX 3070 i RTX3080 ale w wersji LHR będą dalej produkowane przez nvidię?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, wompierz napisał:

A takie pytanie bo już sie pogubiłem.

RTX 3070 i RTX3080 ale w wersji LHR będą dalej produkowane przez nvidię?

Tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, wompierz napisał:

A takie pytanie bo już sie pogubiłem.

RTX 3070 i RTX3080 ale w wersji LHR będą dalej produkowane przez nvidię?

Coraz mniej. Wiecej kasy jest w 3070 ti, a 3080 TI to juz jest w ogole skok na kase. Krzem z 3080 plus 2 GB RAM a MSRP 1200 USD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie doczytałem.

Edytowane przez Novii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ze swojego tufa 3070 jestem zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Novii napisał:

MSRP to faktycznie od dłuższego już czasu ma ogromne znaczenie ?

Dla nvidii ma. Sprzedaja krzem za wiecej AIB, czy karty FE bezposrednio. A w  jakiej cenie GPU sprzedaja sklepy to Nvidii zwisa.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam zdanie, że dalej będę polował na fe z nbb, może kiedyś się uda 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reasumując - poniedziałek zamknięty bez szału - tzn. bez 'promocji' znanych z ubiegłego tygodnia? :)

Wchodzę na stronę Fox Komputery i 3070/3070Ti zostały im dosłownie 2 karty, a mieli zdecydowanie lepszy wybór jeszcze wczoraj.

KR System też wyczyszczony z 3070.

Edytowane przez SanczoPanczo86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, SanczoPanczo86 napisał:

Reasumując - poniedziałek zamknięty bez szału - tzn. bez 'promocji' znanych z ubiegłego tygodnia? :)

Wchodzę na stronę Fox Komputery i 3070/3070Ti zostały im dosłownie 2 karty, a mieli zdecydowanie lepszy wybór jeszcze wczoraj.

KR System też wyczyszczony z 3070.

a u Niemca jak wszystko wisiało tak wisi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy to chyba zamiast pojechać na wakacje to wywalili całą kasę na kartę graficzną... 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Morgon82 napisał:

Niektórzy to chyba zamiast pojechać na wakacje to wywalili całą kasę na kartę graficzną... 

No zamiast potrzymać te pieniądze trochę dłużej i za 500 zł pojechać sobie nad jeziorko wolą przepłacić za 3070 ti kilka stówek, no ale cóż tak działa wolny rynek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, iqiwf napisał:

No zamiast potrzymać te pieniądze trochę dłużej i za 500 zł pojechać sobie nad jeziorko wolą przepłacić za 3070 ti kilka stówek, no ale cóż tak działa wolny rynek

Miałem na myśli zwykłe 3070 - i to nie jest kilka stówek, to jest jakieś 1500 zł przepłacone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Morgon82 napisał:

Miałem na myśli zwykłe 3070 - i to nie jest kilka stówek, to jest jakieś 1500 zł przepłacone.

no, ale z 3070 ti to samo (jak i z innymi grafikami)

 

to ludzie wyznaczają ceny a jak jest popyt za te 4,5 k za 3070 ti to ceny się nie zmienią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwykła 3070 lepsza, nie łyka tyle prądu, więc i mniej się grzeje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Morgon82 napisał:

Zwykła 3070 lepsza, nie łyka tyle prądu, więc i mniej się grzeje.

i kopie^ 

oczywiście w większości modeli bo lhr powoli zapełnia rynek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą to ciekawe że między 3060 a 3070 jest aż 1500 zł różnicy, zobaczymy czy wersja LHR zmniejszy różnicę do 800 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Morgon82 napisał:

Swoją drogą to ciekawe że między 3060 a 3070 jest aż 1500 zł różnicy, zobaczymy czy wersja LHR zmniejszy różnicę do 800 zł.

ja tam czekam na 3080 lhr i to jest mój priorytet (3060 ti lhr już są po 3600 w niemczech) 

więc myślę że 3070 lhr jak zaleją rynek to będą na luzie po te 3500 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, iqiwf napisał:

ja tam czekam na 3080 lhr i to jest mój priorytet (3060 ti lhr już są po 3600 w niemczech) 

W Polsce coś słabo widać te LHR? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Morgon82 napisał:

W Polsce coś słabo widać te LHR? 

no słabo, słabo 

jednak wszystko najpierw idzie do francuza, niemca  przez to jest tam tak w miarę wysoka dostępność kart

 jest 3070 aorus master + b550 aorus elite za 929 euro + wysyłka czyli za około 4200, stoi już od kilku godzin i nie wygląda na to by znikła

oczywiście bez lhr 

Edytowane przez iqiwf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, a tu Polska - Chińczycy Europy, jednocześnie burżuje co kupują karty drożej od Niemców ?

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

This email is to notify you that there has been a change to your notification queue status. You previously signed up to be notified when 10G-P5-3881-KR became available, but due to ongoing product availability, you have been moved to the notification queue for 10G-P5-3881-KL, which features NVIDIA LHR. These cards offer the same gaming performance, but with reduced cryptomining performance (Ethereum). The products are identical in every other way. To learn more about NVIDIA LHR, click here.

EVGA has taken these steps to increase availability and speed up the queue for gamers looking to purchase a graphics card. Your notification queue position remains the same. However, if you wish to remain in the notification queue for 10G-P5-3881-KR you may "opt out " of this move; you will be once again placed back in the notification queue with your previous sign-up time. Please note that EVGA strongly recommends against opting out, because there is no ETA for availability and no guarantee that your order will be fulfilled for your original part number. Moreover, once you opt out, you may neither request to be placed back in the queue for 10G-P5-3881-KL, nor request an order notification for 10G-P5-3881-KL; you may only be in one queue at a time.

If you still wish to opt out of the move to 10G-P5-3881-KL, please click here. If you have any questions about this email, please contact EVGA Customer Service prior to taking any action.



Regards,
EVGA  

 

Edytowane przez m4rkiz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, m4rkiz napisał:

This email is to notify you that there has been a change to your notification queue status. You previously signed up to be notified when 10G-P5-3881-KR became available, but due to ongoing product availability, you have been moved to the notification queue for 10G-P5-3881-KL, which features NVIDIA LHR. These cards offer the same gaming performance, but with reduced cryptomining performance (Ethereum). The products are identical in every other way. To learn more about NVIDIA LHR, click here.

EVGA has taken these steps to increase availability and speed up the queue for gamers looking to purchase a graphics card. Your notification queue position remains the same. However, if you wish to remain in the notification queue for 10G-P5-3881-KR you may "opt out " of this move; you will be once again placed back in the notification queue with your previous sign-up time. Please note that EVGA strongly recommends against opting out, because there is no ETA for availability and no guarantee that your order will be fulfilled for your original part number. Moreover, once you opt out, you may neither request to be placed back in the queue for 10G-P5-3881-KL, nor request an order notification for 10G-P5-3881-KL; you may only be in one queue at a time.

If you still wish to opt out of the move to 10G-P5-3881-KL, please click here. If you have any questions about this email, please contact EVGA Customer Service prior to taking any action.



Regards,
EVGA  

 

Jeszcze trochę, i będą przerzucać do kolejki na RTX 4xxx...?  Warto czekać półtorej roku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, m4rkiz napisał:

This email is to notify you that there has been a change to your notification queue status. You previously signed up to be notified when 10G-P5-3881-KR became available, but due to ongoing product availability, you have been moved to the notification queue for 10G-P5-3881-KL, which features NVIDIA LHR. These cards offer the same gaming performance, but with reduced cryptomining performance (Ethereum). The products are identical in every other way. To learn more about NVIDIA LHR, click here.

EVGA has taken these steps to increase availability and speed up the queue for gamers looking to purchase a graphics card. Your notification queue position remains the same. However, if you wish to remain in the notification queue for 10G-P5-3881-KR you may "opt out " of this move; you will be once again placed back in the notification queue with your previous sign-up time. Please note that EVGA strongly recommends against opting out, because there is no ETA for availability and no guarantee that your order will be fulfilled for your original part number. Moreover, once you opt out, you may neither request to be placed back in the queue for 10G-P5-3881-KL, nor request an order notification for 10G-P5-3881-KL; you may only be in one queue at a time.

If you still wish to opt out of the move to 10G-P5-3881-KL, please click here. If you have any questions about this email, please contact EVGA Customer Service prior to taking any action.



Regards,
EVGA  

 

Co za różnica, EVGA EU to żart a ta kolejka to po prostu ściema, wysłali może z 10szt. 3080ti i ani jednej 3070ti do EU... A od premiery już trochę minęło, za to w NA kolejka leci całkiem sprawnie. EVGA niestety EU oblewa ciepłym moczem i zanim na kartę się doczekasz to już będą ogólno dostępne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...