Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, zachy napisał:

X-kom wyrownal cene do tej z Proshopa, ale zapomnieli marketingowcy o tym, ze tam jest z Geforce Now i COD'em... :o

w xkomie nie ma geforce now i coda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, swissarmy napisał:

Cześć Wszystkim.

Moglibyście podać, o której złożyliście zamówienie na tą grafikę i macie potwierdzenie, że do Was dotrze?

Zamówiłem o 15:56 (godz. z ich systemu), wybrałem płatność kartą, ale z jakichś przyczyn mi nie przeszła. Dodzwoniłem się do nich o 16:30 (32 osoby były przede mną na infolinii) i zmienili mi płatność na "za pobraniem".

Dzisiaj mi dzwonili, że się nie załapałem i możliwe, że jestem na początku kolejki oczekującej to załapię się na kolejną dostawę.

15:40 -nie załapałam się.

Edytowane przez EmiRX
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja dostalem maila z potwierdzeniem zamowienia o 17:14, a w tym samym czasie w apce mobilnej przyszedl komunikat, ze zamowienie jest wlasnie pakowane. :D I o tej samej godzinie w apce mobilnej InPost pojawila sie przesylka z X-Kom wlasnie.

Maila, ze przesylka wyruszyla w drodze do paczkomatu z InPost dostalem o 0:44, a o 0:54 przyszedl email z x-kom, ze karta zostanie nadana dopiero, jak juz kurier ja od nich odebral. :D

4 minuty temu, EmiRX napisał:

15:40 -nie załapałam się.

Ja 15:41 i sie zalapalem... niezle szopki.

Edytowane przez zachy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, zachy napisał:

No ja dostalem maila z potwierdzeniem zamowienia o 17:14, a w tym samym czasie w apce mobilnej przyszedl komunikat, ze zamowienie jest wlasnie pakowane. :D I o tej samej godzinie w apce mobilnej InPost pojawila sie przesylka z X-Kom wlasnie.

Maila, ze przesylka wyruszyla w drodze do paczkomatu z InPost dostalem o 0:44, a o 0:54 przyszedl email z x-kom, ze karta zostanie nadana dopiero, jak juz kurier ja od nich odebral. :D

Ja 15:41 i sie zalapalem...

jaki nr zamówienia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, EmiRX napisał:

jaki nr zamówienia?

xxxxxxxx6105

A jaki nr zamowienia masz u siebie?

Jaka forme platnosci i rodzaj dostawy/odbioru karty wybrales?

Edytowane przez zachy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, zachy napisał:

xxxxxxxx6105

Jaka forme platnosci i rodzaj dostawy/odbioru karty wybrales?

WybrałAm odbiór + płatność w salonie, końcówka zamówienia 6095.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, EmiRX napisał:

WybrałAm odbiór + płatność w salonie, końcówka zamówienia 6095.

Cyrkow z zamowieniami w x-kom ciag dalszy, w takim badz razie.

Ich kolejkowanie i chronologia cos mocno kuleje i system jest jakis dziurawy.

Ok. Nie mam pojecia o co tutaj chodzi.

ZaklepalAS karte wczesniej niz ja, a do mnie ja przepisali.

Czyzby to, ze oplacilem ja z gory mialo jakies znaczenie?

Moze tu w gre wchodzi jakis czynnik ludzki i zamowienie musi zatwierdzic jakis czlowiek, a osoba obslugujaca moje zamowienie zrobila to szybciej...

Edytowane przez zachy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, zachy napisał:

Cyrkow z zamowieniami w x-kom ciag dalszy, w takim badz razie.

Ich kolejkowanie i chronologia cos mocno kuleje i system jest jakis dziurawy.

Ok. Nie mam pojecia o co tutaj chodzi.

ZaklepalAS karte wczesniej niz ja, a do mnie ja przepisali.

Czyzby to, ze oplacilem ja z gory mialo jakies znaczenie?

No to ma sens. Jaką x-kom ma gwarancję, że odbiorę tę kartę?

Edytowane przez EmiRX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, EmiRX napisał:

No to ma sens. Jaką x-kom ma gwarancję, że odbiorę tę kartę?

Sa dwie opcje:

1. Moze tu w gre wchodzi jakis czynnik ludzki i zamowienie musi zatwierdzic jakis czlowiek, a osoba obslugujaca moje zamowienie zrobila to szybciej...

2. to ze zaplacilem z gory i wskazalem paczkomat do odbioru dawalo im 100% pewnosc, ze odbiore przesylke i mi ja przypisali.

Ale chyba obstawial bym opcje nr 1. Inni ludzie wybierali odbior w salonie i dostali maile, z informacjami kiedy karty beda dla nich do odbioru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Burdel mają w xkom ja mam zamówienie 6045 to gdzie te magiczne 7 sztuk?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystkie zamowienia po drodze byly na te karty.

Burdel, albo sa osoby szybsze i wolniejsze zatwierdzajace dane zamowienia - jedynie to mialo by sens.

Np. Jakiejs osobie obslugujace wpada x zamowien i iles czasu trwa ich zatwierdzenie, a drugiej osobie wpada inna pula i szybciej i sprawniej je procesuje i sa zatwierdzone szybciej, mimo ze maja pozniejsze numery.

Edytowane przez zachy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, kacketon napisał:

Hmm. Rozumiem ze problem z dostępnością kart Ciebie nie dotyczy?

W takim razie co robisz w tym wątku w sobotni wieczór pijąc przed komputerem? Ktoś tu ma chyba większe "problemy życiowe" nią "my"...

Wręcz przeciwnie. Odkąd wypisujecie takie absurdy kto o której godzinie kupił itp. to mam polewkę jak cholera a jeszcze większą z promilami we krwi :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, swissarmy napisał:

Że tak spytam - czy ta sprawa zatem się już nadaje do TVN-u? ;)

Nie, my to plotki jestesmy i raczej slaby temat - 'co sie dzieje z Twoim zamowieniem w X-Kom" ??? :D

Teraz, Crew 900 napisał:

Wręcz przeciwnie. Odkąd wypisujecie takie absurdy kto o której godzinie kupił itp. to mam polewkę jak cholera a jeszcze większą z promilami we krwi :E

Nie tylko tu, ale i na zagranicznych forach, ludzie sprawdzaja godziny zamowien itp zeby zobaczyc jak daleko sa za tymi, ktorzy otrzymali juz karty... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym razem brałem za pobraniem bo cały czekam za 3080 Asus TUF za 3300 opłacone i czekam i nie odpuszczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, zachy napisał:

Nie, my to plotki jestesmy i raczej slaby temat - 'co sie dzieje z Twoim zamowieniem w X-Kom" ??? :D

Nie tylko tu, ale i na zagranicznych forach, ludzie sprawdzaja godziny zamowien itp zeby zobaczyc jak daleko sa za tymi, ktorzy otrzymali juz karty... 

I tylko tyle chciałem się dowiedzieć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zachy mi się wydaje, że tobie pomogła ta wysyłka w weekend, bo to, że sposób płatności nie ma znaczenia wiemy już od dawna. Dziwne tylko, że tobie wysłali,a koledze, który złożył zamówienie wcześniej nie. Tutaj musi wchodzić w grę wysyłka w weekend, bo nic innego już nie zostaje.

Edytowane przez eblvrm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi wysłali dostałem nawet fakturę w poniedziałek ma być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@eblvrm wzialem taka wysylke tylko dlatego, ze chcialem wyprobowac to slawne 'zamow juz dzis i odbierz jutro' :D skoro byla taka opcja, a doplata nieduza.

2 minuty temu, hw4470 napisał:

Mi wysłali dostałem nawet fakturę w poniedziałek ma być.

A jaka miales godzine zamowienia i jego numer?

Tez dostalem fakture dokladnie 10 min po tym jak pojawila sie paczka w apce InPostu.

I wlasnie chyba dopiero otrzymanie faktury daje duze prawdopodobienstwo, ze sie karte otrzyma...

Edytowane przez zachy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, swissarmy napisał:

Że tak spytam - czy ta sprawa zatem się już nadaje do TVN-u? ;)

A może na sprawę dla reportera u Jaworowicz w TVPis?

Edytowane przez Spl97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, zachy napisał:

@eblvrm wzialem taka wysylke tylko dlatego, zeby sprawdzic czy to dziala, bo chcialem wyprobowac to slawne 'zamow juz dzis i odbierz jutro' :D

Odebrac to mozesz wiadomosc na maila, ze brak sztuk na stanie...

3060ti zamowiony w xklocu o 15:02, zatwierdzony, "Planujemy wysłać Twoje zamówienie 03.12.2020" nastepnego dnia powiadomienie z aplikacji ze karta jest pakowana, nastepnie mail ze brak i " Data dostępności 2021-01-04"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, TheEnter napisał:

Odebrac to mozesz wiadomosc na maila, ze brak sztuk na stanie...

Ale ja dostalem informacje z potwierdzeniem zamowienia, potem w apce mobilnej ze zamowienie wlasnie pakuja, a nastepnie nr przesylki inpost i na samym koncu fakture vat na maila (nie proforme z systemu na stronie www) i informacje ze wysylaja karte. 

Dodatkowo karta jest juz w Gdansku w oddziale InPost od dzisiaj od 8:03 i czekam na weekendowe doreczenie do paczkomatu... wiec sie zalapalem na 1 z 7 kart.

Edytowane przez zachy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3060ti w wersji ventus zamówione o 15:29 w dniu premiery. Po wymianie kilku "miłych" maili z xcumem zaproponowali mi dwa droższe modele Asusa. Wziąłem duala oc (tańszego), który miał być dostępny w tym tygodniu. Dostałem w końcu sławna tabelkę z dostępnością na środę. Mam nadzieję, że się sprawdzi. Odbiór w salonie, płatność z góry (po jakichś 4 godzinach po problemach z blikiem).

IMG_20201205_215205.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak obserwuje temat i widze ze 3060 msi gaming to dopiero rodzynek dostepnosci..

 

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@luki368 Ta data dostepnosci jest umowa. Ja w ogole takiego maila jak ten Twoj z tabelka i ta informacja nie dostalem przy moim zamowieniu.

Jesli dostaniesz fakture vat na maila to znaczy ze maja fizycznie karte zarezerwowana dla Ciebie i gotowa do odbioru.

Z informacji od ludzi z forum to tak wlasnie wyglada faktyczny proces otrzymywania kart z x-kom, a nie wrzucanie w kolejke 'na kiedys tam'...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Odpowiedzi

    • Sprzedać, zażądać okupu, szantażować osoby z wycieku że upubliczni ich choroby np weneryczne (HIV, rzeżączka, kiła itp). Takie dane są bardzo cenne. 
    • Jakby takie szkolenie trwało z 2 tygodnie i by zwalniało mnie ze stosunku pracy z zachowaniem wynagrodzenia, plus miałbym do wyboru kilka terminów, to w sumie chciałbym jechać na takie szkolenie.  Zawsze jakiś nowy experience. Pracownicy ochrony zdrowia mieli takie coś niedawno lub mają cały czas. Znajoma położna była na takim szkoleniu. Nie wiem ile ono trwało, ale chyba dobrze się bawili.
    • Sprawdzałem tylko na swoich poprzednich ustawieniach czyli combo strike 3 + LLC 6 (auto to wartość 5) czyli wychodzi -12mv i sam procek jest ograniczeniem bo nawet na 1800/3600 na 105 czy 106 już czarny ekran jest przy starcie  więc chyba nie będę kombinował dalej np bez offsetu i combo strike 2 bo wtedy temperatury pójdą do góry i moim zdaniem nie ma to sensu, to może być ciekawa kombinacja dla 5700x3d gdzie zegar bazowo jest niższy od 5800x3d o 300mhz można by kupić chińczyka 5700x3d sporo taniej i próbować mu podbić zegar w ten sposób 😜 tylko że L3 freq się nie zmienia przy zabawie z bclk więc przy takim 5700 dalej będzie niżej.
    • To ciekawe czy wyżej by poszło jakby kombinować dalej z fclk bo u mnie wstawał i na 106, ale mnożnik już nie wchodził wyżej jak x36. Ja już się nie pobawię bo wczoraj proce podmienione i x3d rano wrzucony do one boxa.   Jakiś przyrost w fpsach jest dzieki tym prawie 200 MHz?
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...