Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, DrastiC napisał:

Pokaż zdjęcie paragonu, albo jakiś inny dowód na potwierdzenie twoich słów. Będę miał kolejny argument.

 

Lecę, pędzę, żeby Ci tu coś pokazywać... ?

 

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś orientuje się w płatnościach amazona z Rewolutem ?.

Chodzi mi o  dodanie  konta sepa do  zamówień z AMAZONA.

Czyli  dobicie do  zamówienia jego złożenie i opłacenie chwilę  po zakupie, opłacenie karta debit w momencie zakupu pochłania zbyt wiele czasu.

Pytanie czy  takie coś przechodzi ?

Edytowane przez zozolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zozolek

Nie do końca zrozumiałem, ale jeśli chcesz przypisać kartę z Revolut na stałe do Amazona i przy jej użyciu płacić, to nie ma z tym najmniejszego problemu. Sam tak robię od ponad roku z uwagi na to, że na mojej podstawowej karcie są niekorzystne przeliczenia kursów. Już kilka rzeczy kupiłem w ten sposób na Amazonie i nie było żadnych kłopotów. 

Edytowane przez addept

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, addept napisał:

@zozolek

Nie do końca zrozumiałem, ale jeśli chcesz przypisać kartę z Revolut na stałe do Amazona i przy jej użyciu płacić, to nie ma z tym najmniejszego problemu. Sam tak robię od ponad roku z uwagi na to, że na mojej podstawowej karcie są niekorzystne przeliczenia kursów. Już kilka rzeczy kupiłem w ten sposób na Amazonie i nie było żadnych kłopotów. 

no chodzi mi o przypięcie rachunku sepa Revoluta do zakupów.

Czyli  jakby kupuje kartę ale przelew wykonuje chwilę później sam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, n00ber napisał:

Dokładnie, to był ME.

 

Dodam więcej: Czy był to media expert w Wola Park? xD 

 

 

 

Jak ktoś chce to oddam Radeon 6900XT odebranego w piątek z xkom po kosztach ;)  Jednak Nvida lepsza :F 

Edytowane przez War_MachinE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też dziś media anulowały jedno z zamówień, drugie nadal wisi jako nowe. Pewnie też go anulują. Komentarze na opineo wiele nie dadzą. Trzeba wymyślić coś innego. Może faktycznie zbiorowa skarga do UOKiKu. Piszą, że towaru nie ma a powystawiany z media wszedzie gdzie się da. Pracownicy jak zwykle się obłowili. I nie muszę nikomu udowadniać, że tak jest bo sam wiem to z własnego doświadczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli karuzela trwa nadal.

Media dobre ale tylko jak od razu zrealizują. Inaczej duża szans na rozjechanie albo anulowanie

Xkom - Czeka się kilka miesięcy ale realizują ostatecznie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, DrastiC napisał:

Mam takie do was pytanie, odstąpiłem za butelkę whisky komuś z forum zamówienie na RX 6800 XT za 4999zł. Dostałem potwierdzenie że czeka na sklepie, potwierdziłem telefonicznie że jest i czeka do odbioru. Dostawałem kolejne sms żebym przyjechał odebrał bo czeka, więc niby w porządku. Forumowicz pojechał po kartę 200km, okazało się że jej nie ma i to jakiś błąd systemu (czyt. pewnie podpierniczył ktoś z pracowników), powrót kolejne 200km bez karty. 

Oczywiście wszystko już zgłoszone i będę ich cisnął po raz kolejny, chociażby dla własnej satysfakcji.

Co byście zrobili na sklepie czy po wyjściu z sklepu?

@n00ber chcesz coś dodać ewentualnie?

To juz jest cyrk!

15 minut temu, War_MachinE napisał:

Dodam więcej: Czy był to media expert w Wola Park? xD 

 

 

 

Jak ktoś chce to oddam Radeon 6900XT odebranego w piątek z xkom po kosztach ;)  Jednak Nvida lepsza :F 

Pozwol, ze spytam, jaka cena?

Godzinę temu, Valkiria napisał:

 

Kupiłem kartę od pracownika ME, taką samą, jak mam w zamówieniu od miesiąca i podobno brak dostępności. Trzy dni później złożył mi przez email propozycję zakupu kolejnej i ew. dalszej "współpracy". Dopłaciłem 8 stów, aby mieć dowód. Teraz czekam na telefon z ME... Wystarczy? ?

Wierze. Jest to gowniane, ale sie tez nie dziwie pracownikom. Druga pensja... A na ryj powinni wyleciec "menadzerowie" sklepow, ewentualnie dzialu handlowego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, bourne2008 napisał:

To podaj ze dwa argumenty, że tak nie jest ?

Czyli jak sobie wymyślę dowolne zarzuty wobec Ciebie to Ty musisz cokolwiek udowadniać i podać "ze dwa argumenty, że tak nie jest"? Eh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Janusz_75 napisał:

To juz jest cyrk!

Pozwol, ze spytam, jaka cena?

Wierze. Jest to gowniane, ale sie tez nie dziwie pracownikom. Druga pensja... A na ryj powinni wyleciec "menadzerowie" sklepow, ewentualnie dzialu handlowego. 

Przykład zawsze idzie z góry. Jak kierownicy tak robią to dlaczego nie pracownik?

2 godziny temu, Pitt_34 napisał:

Co za bzdury :szczerbaty::rotfl:

W którym miejscu? Że po kartę tyle jechałem? Czy może że sam kierownik mi kartę wydawał i się pytał czy faktycznie 300km jechałem po nią? Tak każdy pracownik coś od siebie dodawał. Podejrzewam że jeden z 190 zrobił 200. Kolejny zaokrąglił do 250km i później robi się 300km

Tak właśnie plotki dzialaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po reklamacji anulowania karty w euro:

"Szanowny Kliencie,

uprzejmie informujemy, że zgodnie z Regulaminem Sklepu umowa kupna sprzedaży nie została zawarta.
W związku z powyższym nie mamy podstaw do uznania reklamacji za zasadną.
 

Z wyrazami szacunku 
Specjalista ds. Obsługi Klienta
Zespół Obsługi Reklamacji
Sklepu Internetowego"

  • Haha 1
  • Sad 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, xtn napisał:

Po reklamacji anulowania karty w euro:

Copy-Paste

Proponuję odpisać, że ich regulamin stoi w sprzeczności z prawem zwyczajowym i zaskarżysz go do UOKiK podnosząc, że daje on sklepowi nadzwyczaj uprzywilejowaną pozycję w stosunku do konsumenta. A jeśli zapłaciłeś z góry to dodaj, że w przypadku, kiedy sklep nie jest w stanie potwierdzić przyjęcia zamówienia z powodów rożnych, wtedy nie powinien na poczet takiego zakupu umożliwić dokonywania przedpłaty - zapłaty z góry. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Janusz_75 napisał:

 

Pozwol, ze spytam, jaka cena?

6500zl zapłaciłem 

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, War_MachinE napisał:

6500zl zapłaciłem 

Jaki konkretnie model ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście takiego podróżnika w czasie? Miesiąc temu kupił 3060.

https://m.olx.pl/oferta/msi-geforce-rtx-3060-CID99-IDIJkF5.html

"Sprzedam nową, nieotwartą kartę graficzną MSI Geforce RTX 3060, którą kupiłem miesiąc temu."

Btw. Jeśli ktoś by chciał się skusić na ogłoszenie, to radzę uważać i nie klikać na fałszywy link do przelewu, bo ogłoszenie generalnie śmierdzi fejkiem, już pomijając ramy czasowe nawet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Fjubens napisał:

Widzieliście takiego podróżnika w czasie? Miesiąc temu kupił 3060.

https://m.olx.pl/oferta/msi-geforce-rtx-3060-CID99-IDIJkF5.html

"Sprzedam nową, nieotwartą kartę graficzną MSI Geforce RTX 3060, którą kupiłem miesiąc temu."

Btw. Jeśli ktoś by chciał się skusić na ogłoszenie, to radzę uważać i nie klikać na fałszywy link do przelewu, bo ogłoszenie generalnie śmierdzi fejkiem, już pomijając ramy czasowe nawet.

brzmi jak tekst w języku który pochodzi ze wschodu, przetłumaczony przez translator google :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, ZiomeX napisał:

Forumowicze sobie postawili tezę bez żadnych dowodów, że to pracownicy "rozkradają" karty "pod stołem", i już zaraz cała nagonka ruszyła. Może chociaż poczekacie z linczowaniem na jakiekolwiek dowody, czy wam to jednak nie potrzebne?

Ja zamówiłem 2 karty 6800xt. Na drugi dzień anulowali oba zamowienia. Wszedłem na olxa, poszukałem kart i znalazłem oczywiście ten sam model świeżo dodany. W ogloszeniu info, że możliwość wystawienia faktury. Napisałem wiadomosc z zapytaniem skąd faktura  - media expert. Może nie jest to oczywisty dowod, ale są mocne przesłanki ku temu by tak uwazac

SmartSelect_20210228-180008_OLXpl.jpg

  • Confused 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, rafik787 napisał:

brzmi jak tekst w języku który pochodzi ze wschodu, przetłumaczony przez translator google :D 

Dokładnie, w ogóle już po przejrzeniu części ogłoszeń, to te najbardziej fejkowe są ewidentne, chociaż oczywiście zaraz mnie ktoś poprawi, tak jak i kiedyś tu widziałem gadką w stylu "blabla, żeby sądy tak działały, nie masz żadnych dowodów" itd.

Ogólnie śmieszne są te ogłoszenia z translatora też tym tekstem notorycznym o paragonie lub fakturze w stylu: "tu jest paragon" xD

Charakterystyczne też jest często pisanie o karcie graficznej używając nieprawidłowej odmiany.

Edytowane przez Fjubens

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Fjubens napisał:

Dokładnie, w ogóle już po przejrzeniu części ogłoszeń, to te najbardziej fejkowe są ewidentne, chociaż oczywiście zaraz mnie ktoś poprawi, tak jak i kiedyś tu widziałem gadką w?stylu "blabla, żeby sądy tak działały, nie masz żadnych dowodów" itd.

Ogólnie śmieszne są te ogłoszenia z translatora też tym tekstem o paragonie lub fakturze: "tu jest paragon" xD

Mega dużo oszustów jest teraz na karty, podłapali temat i trzeba uważać. Ale jest bardzo dużo ludzi, którzy dają się nabrać :)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tych co złożyli zamówienie na tego paździerza z linku poniżej, jak u was sytuacja ?https://www.amazon.es/gp/product/B08X12YK8G/ref=ppx_od_dt_b_asin_title_s00?ie=UTF8&psc=1

Niektórym zostało anulowane zamówienie, u mnie wisi że realizacja  3-4 marzec. 

Edytowane przez Majki78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, n0skill napisał:

Ja zamówiłem 2 karty 6800xt. Na drugi dzień anulowali oba zamowienia. Wszedłem na olxa, poszukałem kart i znalazłem oczywiście ten sam model świeżo dodany. W ogloszeniu info, że możliwość wystawienia faktury. Napisałem wiadomosc z zapytaniem skąd faktura  - media expert. Może nie jest to oczywisty dowod, ale są mocne przesłanki ku temu by tak uwazac

 

Z jaką przebitką  :E 

Nic tylko wziąć taką fakturę zobaczyć kto wystawił i kto anulował ... i zgłosić to dalej jeżeli to jakiś pachoł robi to przecież z miejsca aut ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz to widzę jak ktoś z tym robi porządek. Panie to od kierownika po szeregowego pracownika jest pochytane. Każdy ma z tego zysk więc się siedzi po cichu. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Majki78 napisał:

Pytanie do tych co złożyli zamówienie na tego paździerza z linku poniżej, jak u was sytuacja ?https://www.amazon.es/gp/product/B08X12YK8G/ref=ppx_od_dt_b_asin_title_s00?ie=UTF8&psc=1

Niektórym zostało anulowane zamówienie, u mnie wisi że realizacja  3-4 marzec. 

W sumie dobrze się stało, że mi to anulowali. Paździerz za prawie 2300 nie jest już tak atrakcyjny po zobaczeniu wyników wydajności. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Matt_Deathbringer napisał:

Mega dużo oszustów jest teraz na karty, podłapali temat i trzeba uważać. Ale jest bardzo dużo ludzi, którzy dają się nabrać :)

Nie tylko GPU. Wszystko co chodliwe. OLX teraz to wylęgarnia wałów.
W piątek sąsiad wystawił Iphona za pół ceny. Wiesz ile wisiał? 5 sek. 5 sek.!
Po 5 sek. (bot) - oczywiście (klasyka!) info na WhaptsApp - czy aktualne? Celowo WA - żeby nie zostawiać śladów na OLX - jakby nie można było używać komunikatora OLX :). Za chwilę "fejkowe" formularze stylizowane na OLX, że kasa już przelana (uwaga!) za pośrednictwem OLX - chcesz odebrać swoją kasę - kliknij link - klikasz - a tam podaj nr karty itp. ?.

5 sek. (!) od wystawienia już był kupiony - tylko odebrać kasę poprzez link na WhatsApp. :rotfl: 

Edytowane przez JeRRy_F3D
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...