Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

Pojawiła się w amazonie 3060 za 4k

https://www.amazon.pl/dp/B08WBB7KXV/?coliid=I9HD0FV7PKDOV&colid=1J4PYODMUSU4Y&psc=1&ref_=lv_ov_lig_dp_it

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Konradox napisał:

Z tego co czytam to macie po 5 kart każdy z dzisiaj uzbierane. Już ogłoszonka na OLX są z transakcjami biznesowymi na lewo? Je**** Janusze.....

 

Najgorsze, że ja dzisiaj też nic nie kupiłem, przez tych je****** scalperów. Co za bezczelne towarzystwo... Do wrzącej smoły z nimi!!!?

  • Haha 3
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Janusz_75 napisał:

Myslisz, ze jeszcze pojda w gore? Zastanawiam sie, czy juz powoli nie walnelismy sufitu.

juz nie ma czego kupowac od jakiegos czasu. w tym czasie mniejsze plotki juz sie ogarnely ze mozna zamawiac bezposrednio u dystrybutorow wiec przez jakis czas beda wpadac tylko pojedyncze dostawy do sklepow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
5 minut temu, gowooh napisał:

W pierwszym rzucie była,  chyba za, 2400 zł. Dostosowują ceny do lokalnej rzeczywistości. HA HA

Edytowane przez Red_October

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, War_MachinE napisał:

Mi nadal mało . Ale jak chcesz to Ci sprzedam za 3 x msrp bo widać że miły z Ciebie człowiek :P

w8Og6y2.jpg

 

Widzę poważne braki, kolega się zaniedbuje...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Red_October napisał:

W pierwszym rzucie była za chyba 2400 zł. Dostosowują ceny do lokalnej rzeczywistości. HA HA

Wiem, i się śmieję, że na rynek polski mamy specjalne traktowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Red_October napisał:

W pierwszym rzucie była za chyba 2400 zł. Dostosowują ceny do lokalnej rzeczywistości. HA HA

Mysle, ze te ceny byly na dzisiaj. Otwarcie, teasing....

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój Eagle OC za 3,8k :D Aż się micha cieszy. Ciekawi mnie czy takie RTXy 3060 za jakieś 2-3 tygodnie, jak już minie szał wystawiania aukcji przez scalperów, pójdą jeszcze w górę czy jednak spadną. Cały czas się waham czy nie opchnąć swojej, ale boje się że za miesiąc będę sobie pluł w brodę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Red_October napisał:

W pierwszym rzucie była za chyba 2400 zł. Dostosowują ceny do lokalnej rzeczywistości. HA HA

To nie Amazon sprzedaje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
3 minuty temu, Red_October napisał:

W pierwszym rzucie była za chyba 2400 zł. Dostosowują ceny do lokalnej rzeczywistości. HA HA

To z tego linku to nie jest karta sprzedawana bezpośrednio przez Amazon.

Wysyłka i sprzedaż przez sotelit. Aby uzyskać informacje o zwrotach, kliknij nazwę sprzedawcy.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

ponieważ chwilowo nic rozsądnego z kart nie wchodzi to jeżeli ktoś musi poczekać a chce pograć polecam takie coś:

https://www.mediaexpert.pl/gaming/pozostale-platformy/pozostale-konsole/konsolka-capcom-home-arcade

https://www.electro.pl/konsole-i-gry/pozostale-platformy/pozostale-konsole/konsolka-capcom-home-arcade

jak ktoś ma kody za anulowane zamówienia to już całkiem bajka (a jeden bez kabli jest na outlecie) bo sprzęt jest naprawdę zgrabny, daje się łatwo zmodować żeby czytał romy z pendrajwa a przyciski i joye są takie jak je pamiętam sprzed 25 lat :P

Edytowane przez m4rkiz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, BladyPL napisał:

Ile sobie winszowali za kartę?

5499

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Valkiria napisał:

 

Widzę poważne braki, kolega się zaniedbuje...?

Stare zdjęcie po prostu :P  Na przykład dzisiaj mi wpadł kolejny 3070 suprim x  i asus dual z xkom po ok 3.2k sztuka ?

Ale narzekacze dalej twierdzą że się nic nie da kupić :F    Tylko z tymi bieda 3060 są problemy aby kupić w normalnych pieniądzach .  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, zozolek napisał:

napisz żeby dodali ludzie sobie part alert kanał do discorda -  ustrzelenie karty z ich  bota dropiącego jest nierealne.

 

 

Poda ktoś link do discorda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, gowooh napisał:

Poda ktoś link do discorda?

Straciłem weekend i poniedziałek przez discorda, nie rób tego, uzależnia jak hazard. Cała rodzina latała z telefonem, każdy do kibla bał się pójść, że przegapi alert. Nie warto...nawet do koszyka nie da się dodać.

  • Haha 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
4 minuty temu, War_MachinE napisał:

Stare zdjęcie po prostu :P  Na przykład dzisiaj mi wpadł kolejny 3070 suprim x  i asus dual z xkom po ok 3.2k sztuka ?

Ale narzekacze dalej twierdzą że się nic nie da kupić :F    Tylko z tymi bieda 3060 są problemy aby kupić w normalnych pieniądzach .  

 

A ja myślałem, że górnicy nie zmieścili kart z pudełkami do Tira i dlatego pudełka zostały u Ciebie...

Edytowane przez Valkiria

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Właśnie kupiłem zasilacz EVGA 550W Gold w X-komie za 299. Myślicie, że przyślą od razu, czy trzeba będzie czekać, jak na karty?

2 minuty temu, Clix napisał:

 Nie ściemniaj, to nie ti. Tymi nie rzuca.

Edytowane przez Valkiria

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, addept napisał:

 

@ZiomeX

Pozwól się łudzić ;)

Mi jednego RTX 3060 Ti potwierdzili i po pół godzinie przysłali dodatkowego e-maila "Aktualizacja szacunkowej daty dostawy" - "Mamy dobrą wiadomość, będziemy w stanie wysłać twoje zamówienie wcześniej, niż zakładaliśmy [...] 15-16 kwietnia 2021 r. [...]"

Tak więc ja tam się łudzę. 

Trzymam kciuki! :)

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...