Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zdziwcie się jak zobaczycie temat w którymś dziale na forum pt "Pomocy zostałem oszukany":lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Clix napisał:

Poproś o opcję Kup teraz. Na 100% zostaniesz poproszony o numer telefonu przez Pana z łamaną polszczyzną.

Dokładnie. Naciąganie na scamy przez shackowane konto allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Doamdor napisał:

Wystarczyło napisać to, co napisałem wcześniej i dyskusji by nie było.

 

Może maciekmader napisze więcej a ten temat.

raczej nie musi nic pisać, ja mu wierzę, że u niego jest dobrze więc jak pisałem, nie mam pieniędzy na nowe komponenty dlatego czekam na zwrot pieniędzy, biorę 3060 ti z x-komu za pewnie około miesiąc i na tym się kończy moja przygoda z tym wątkiem :D 

 

  • Confused 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie offtopowe pytanie, komputronik daje 3 dni na odbiór, ale czy liczą soboty/niedziele? Bo kartę mam do odbioru, a chciałbym ją odebrać we wtorek/środę, da radę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj trzymają tak z 5-10 dni (a jak zapomną to i ze 2 tygodnie), pewności jednak nie ma, oni też nie mają co do odbioru (jeżeli akurat o karcie pamiętają) więc będa pewnie dzwonić, ale nie muszą dzwonić, zależy wszystko od oddziału gdzie ta karta jest i pewnie czy na tej karcie można więcej zarobić ponieważ Komputronik dośc intensywnie kalkuluje swoje potencjalne zyski itd.

W każdym bądź razie jeżeli zadzwonisz do nich (wprost do tego sklepu który jest przy zamówieniu) i powiesz że bedziesz najdalej do środy to oni są jak najbardziej elastyczni w takich tematach i na 99% zostawią. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, marian666666 napisał:

Zazwyczaj trzymają tak z 5-10 dni (a jak zapomną to i ze 2 tygodnie), pewności jednak nie ma, oni też nie mają co do odbioru (jeżeli akurat o karcie pamiętają) więc będa pewnie dzwonić, ale nie muszą dzwonić, zależy wszystko od oddziału gdzie ta karta jest i pewnie czy na tej karcie można więcej zarobić ponieważ Komputronik dośc intensywnie kalkuluje swoje potencjalne zyski itd.

W każdym bądź razie jeżeli zadzwonisz do nich (wprost do tego sklepu który jest przy zamówieniu) i powiesz że bedziesz najdalej do środy to oni są jak najbardziej elastyczni w takich tematach i na 99% zostawią. 

Dzięki za informacje, w takim razie przedzwonię do nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracam do boskiego ampere :E

2Jr0WDv.jpg

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@gret napisz jak wrażenia, kultura pracy itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o ku**a ale żeś kloca sobie kupił :E

  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waszym zdaniem dopłacając 200 zł opłaca się przesiadać z 3070 suprim na 3070ti suprim ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
15 godzin temu, marian666666 napisał:

Wygląda jak Scam xD Może zdjęcie tylko sprzedaje? (w końcu allegro lokalnie nawet komentarza nie zostawisz)

14 minut temu, Valeri napisał:

Waszym zdaniem dopłacając 200 zł opłaca się przesiadać z 3070 suprim na 3070ti suprim ? :D

niecałe 10% przyrostu od 5-10% według benchmarków

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę odstąpić 3070 Ti suprim z xkomu za 3800,okazalo się, że nie zmieści się do sg1 tg... Do odbioru w Katowicach w xkom. 

 

Edit- jednak jak zmierzyłem obudowę powinien się zmieścić bez problemu. 

Edytowane przez szmitu
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, szmitu napisał:

Mogę odstąpić 3070 Ti suprim z xkomu za 3800,okazalo się, że nie zmieści się do sg1 tg... Do odbioru w Katowicach w xkom 

priv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Wazzi napisał:

Wygląda jak Scam xD Może zdjęcie tylko sprzedaje? (w końcu allegro lokalnie nawet komentarza nie zostawisz)

 

W treści ogłoszenia była napisana data zakupu listopad 2021 a niedługo po tym jak dałem posta to ta data zmieniła się na 2020

wniosek jest zatem następujący .. na forumowych wątkach o RTX wyhodowaliśmy wielu chochsztaplerów którzy teraz aktywnie działają chocby na All Lokalnie : ]

... kto wie ilu na pclabowych wątkach narodziło się zwichrowanych ludzi aktywnie działających w sieci .. nie zdziwiłbym się że na tej całej encyklopedii pisanej od września 2020 narodziło się dziesiątki a może i setki : ] 

Edytowane przez marian666666
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, szmitu napisał:

Mogę odstąpić 3070 Ti suprim z xkomu za 3800,okazalo się, że nie zmieści się do sg1 tg... Do odbioru w Katowicach w xkom. 

 

Edit- jednak jak zmierzyłem obudowę powinien się zmieścić bez problemu. 

Ja rozumiem, że jak się ma jakąś konkretną obudowę, to można dobierać komponenty pod nią, ale rezygnowanie z grafy za prawie 4k bo nie pasuje do obudowy za 200zł jest co najmniej zadziwiające :P

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, toph napisał:

Ja rozumiem, że jak się ma jakąś konkretną obudowę, to można dobierać komponenty pod nią, ale rezygnowanie z grafy za prawie 4k bo nie pasuje do obudowy za 200zł jest co najmniej zadziwiające :P

Pewnie za dużo zachodu z przekładaniem innych podzespołów:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i klocek w budzie, miejsca na szczęście pod dostatkiem :)

Lo5fJMO.jpg

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.07.2021 o 12:26, lukibossss napisał:

Dobra, już mi odpisali, jutro ma być, także elegancko.

też myślałem że przyjdzie w sobote do paczkomatu ale komputronik przyoszczędził na wysyłce i nie dopłacił dosłownie pare zł żeby przywieźli w sobote i dopiero na poniedziałek.... ;( Cena 3999 za 3070ti TUF z OC to jedna z lepszych jakie widziałem promo :) wszystko zeszło ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, założyłem konto gdyż wydaje mi się że większość użytkowników forum internet potrafi wykorzystywać już tylko do wstawiania filmików na tiktoka.

10 sekund zajęło  wyszukanie oryginalnego ogłoszenia, to może i jest wstawione jako oczywiste oszustwo, ale wiele poprzednich ogłoszeń było z poważnymi pytaniami dotyczącymi zakupu.

Padało wiele odpowiedzi ale jakoś nikt nie pofatygował się aby wstawić źródła pochodzenia zdjęć.

https://allegrolokalnie.pl/oferta/asrock-radeon-rx-6900-xt-16-gb-phantom-gaming

https://www.ebay.com/itm/324711990950?epid=4043224556&hash=item4b9a57c6a6:g:MCUAAOSwQNhg6LXS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@janusz1234 większość użytkowników tego forum to na posty z allegro lokalnie czy olx nawet nie zwraca uwagi ;) jesteśmy przeczuleni ;)

@gret piekny klocuszek ;) 

Edytowane przez kowallosu
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce żeby to zabrzmiało jak jakieś ogłaszanie się czy forma reklamy, ale może akurat ktoś z forumowiczów będzie chętny i będzie się to mieścić w budżecie jaki chciał przeznaczyć na kartę.

Jak coś to mam do oddania(z małym premium dla mnie). Najlepiej odbior osobisty na slasku(okolice tychow).

Nowa Eagle 3070 LHR(wersja z 3 wentami) 3450+100

Nowa Palit 3070 Ti GamingPro(ofc lhr) 3600+100

Jak nie będzie chętnych to karty pewnie odsyłam w wtorek.

Zastanawiam się aktualnie nad 3070tuf(lhr) a 3070 ti suprim - jedna zostawiam a jedna zwracam(też mogę komuś oddać +100zl).

Wiadomo jak to na olx albo allegro może być - różne scamy.

Karty z komputronika, tuf od Blacka, suprim z xkoma.

Edytowane przez latuch_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Suprim vs TUf to nawet się nie zastanawiaj i zostaw TUF :) Z Suprimkami sporo już tematów było że padały albo p[przegrzewały się ogólnie słaby model w porównaniu z tuf .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Duch^ napisał:

Suprim vs TUf to nawet się nie zastanawiaj i zostaw TUF :) Z Suprimkami sporo już tematów było że padały albo p[przegrzewały się ogólnie słaby model w porównaniu z tuf .

No coś już czytałem i jestem w szoku, że model top od msi i takie problemy. Kusi mnie trochę większa wydajność i lepsze pamieci w Ti kosztem tylko 200zl dopłaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...