Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

A po przerwie technicznej okaże się, że pojawiły się nowe karty...

 

... pojawiły i zniknęły ;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, jigoku napisał:

A jak brałem zotaca za 4k z groszami miesiąc temu to było ujadanie i heheszki a teraz bez 5k nie podchodź do RTX 3080 :-D patrzę na to w miarę spokojnie, czekając na sensowne 3090 (póki co moje zamówione 3090 z januszotronika ląduje na allegro i olx a zamówienie stoi...) i zobaczymy też co zrobi AMD.

Skończyło się źródełko, gówniane bo gówniane, ale nie ma już nic, to janusze są w 7 niebie, ale dziwnym przypadkiem allegro już stoi i nie schodzą karty, czyżby jednak 5k to była przeginka? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, DisconnecT napisał:

Jak mi do premiery CP2077 nie przyjdzie 3080, to zwyczajnie zostanę rebelem i będę grać na 1080Ti, problem solved. ??

Ty masz luzik bo nie sprzedałeś gpu, a część się pozbyło i siedzi na integrach. 

Jak coś zawsze można wypożyczyć jakieś  gpu z x komu na 2 tygodnie + :szczerbaty:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, DisconnecT napisał:

Skończyło się źródełko, gówniane bo gówniane, ale nie ma już nic, to janusze są w 7 niebie, ale dziwnym przypadkiem allegro już stoi i nie schodzą karty, czyżby jednak 5k to była przeginka? :D

yyy ale jak to??. Przecież tu na forum był jeden co mówił że karty za tyle schodzą w moment i żeby brać karty do 5000 zł, bo to okazja ?

  • Thanks 1
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
45 minut temu, KaszaWspraju napisał:

Ile czasu jeszcze zostało do wytoczenia "Nvidii" pozwu przez akcjonariuszu za brak dostępności kart i tracenie kasy i niszczenie wizerunku oraz spadku cen akcji. Dodastkowo przez producentów kart za nie wywiązanie się z umów na dostawy chipów?

jaki spadek? jaki proces? w 9 miesięcy 300% wzrostu ceny akcji .....

https://www.google.com/search?q=nvidia+stock+price&oq=nvidia+stock&aqs=chrome.0.0j69i57j0l5.5195j0j1&sourceid=chrome&ie=UTF-8

jak szukasz sensacji - kup super express czy coś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A x-kom  sprzedaje karty w najlepsze a nie wiedzą kompletnie nic o dostawach, CYRK nie sklep. Chęć zysku wyjdzie im bokiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem tego Palita z myślą o przeczekaniu 14 dni i ewentualnym zwrocie. Dzwoni do mnie gość i mówi że nie zrealizują tego zamówienia bo ostatnia sztuka (moja) została uszkodzona na magazynie. Chyba bardziej idiotycznego tekstu wymyśleć nie mogli :)

  • Haha 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, zozolek napisał:

A x-kom  sprzedaje karty w najlepsze a nie wiedzą kompletnie nic o dostawach, CYRK nie sklep. Chęć zysku wyjdzie im bokiem.

Pytanie tylko, czy to nasze pobożne życzenie, czy coś spowoduje, że im się czknie.
Myślę, że to my demonizujemy a oni mają luz i total wywalone (wiedzą co robią).
Najwyżej wszystko anulują z nie swojej winy (dostawca / producent nie dostarczył) i mają w tyle IMO. :(

3 minuty temu, GIZIU napisał:

Zamówiłem tego Palita z myślą o przeczekaniu 14 dni i ewentualnym zwrocie. Dzwoni do mnie gość i mówi że nie zrealizują tego zamówienia bo ostatnia sztuka (moja) została uszkodzona na magazynie. Chyba bardziej idiotycznego tekstu wymyśleć nie mogli :)

Co się czepiasz?;) Wympsła się magazynierowi i pykła o kafle.
Podobnie jak szef PR i marketingu położnej przy porodzie musiał się wympsnąć.

Edytowane przez JeRRy_F3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, GIZIU napisał:

Zamówiłem tego Palita z myślą o przeczekaniu 14 dni i ewentualnym zwrocie. Dzwoni do mnie gość i mówi że nie zrealizują tego zamówienia bo ostatnia sztuka (moja) została uszkodzona na magazynie. Chyba bardziej idiotycznego tekstu wymyśleć nie mogli :)

Leci na allegro. Pracownik sobie kupil... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, GIZIU napisał:

Zamówiłem tego Palita z myślą o przeczekaniu 14 dni i ewentualnym zwrocie. Dzwoni do mnie gość i mówi że nie zrealizują tego zamówienia bo ostatnia sztuka (moja) została uszkodzona na magazynie. Chyba bardziej idiotycznego tekstu wymyśleć nie mogli :)

Pies pogryzł :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, GIZIU napisał:

Zamówiłem tego Palita z myślą o przeczekaniu 14 dni i ewentualnym zwrocie. Dzwoni do mnie gość i mówi że nie zrealizują tego zamówienia bo ostatnia sztuka (moja) została uszkodzona na magazynie. Chyba bardziej idiotycznego tekstu wymyśleć nie mogli :)

Przecież ten tekst to już klasyk. Ludzie już tu pisali, że w takiej sytuacji oferowali, że przyjadą by zobaczyć tą uszkodzoną sztukę i nagle okazywało się, że karta jednak jest.

Zresztą jak niby mieliby sprawdzić na magazynie czy karta się uszkodziła? Karty są zaplombowane więc nawet ich otworzyć nie mogą, a wątpię by pudełko z kartą zostało tak zmasakrowane, że uszkodzenie karty w środku można uznać za pewnik.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam po jakiejs 50-stronicowej przerwie :E Mam szybkie pytanie czy wiadomo cokolwiek na temat terminow dostaw 3080FE?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że wiadomo dokładnie tyle co 50 stron temu.

  • Haha 1
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, wkamil73 napisał:

Pies pogryzł :D

Ta. Mojemu kumplowi w szkole pies gryzł wypracowania na zmianę (co tydzień) z królikiem.
Chłop nigdy nie miał zadania. "Wiemy, wiemy... pies / królik". :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, GIZIU napisał:

Zamówiłem tego Palita z myślą o przeczekaniu 14 dni i ewentualnym zwrocie. Dzwoni do mnie gość i mówi że nie zrealizują tego zamówienia bo ostatnia sztuka (moja) została uszkodzona na magazynie. Chyba bardziej idiotycznego tekstu wymyśleć nie mogli :)

Jaki to Palit? 3080?

Ktoś tu wcześniej pisał, że miał taką samą sytuację tylko z ps4 limited edition chyba.. Tylko on zadzwonił i powiedział, że chce zobaczyć tą uszkodzoną paczkę na magazynie i że jedzie do salonu rozmawiać z kierownikiem. Okazało się, że jak przyjechał to jakimś cudem znalazła się dla niego nowa konsola chociaż były bardzo duże problemy z dostępnością :D. 

Edytowane przez ReevoX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, ReevoX napisał:

yyy ale jak to??. Przecież tu na forum był jeden co mówił że karty za tyle schodzą w moment i żeby brać karty do 5000 zł, bo to okazja ?

To pewnie byłem ja ... i dalej tak uważam póki co. Sytuacja jest jaka jest. Karty typu TUF, X trio, Vision czy Gig Gaming schodzą na allegro w max kilka godzin. I jest ich jak na lekarstwo. Eagle i Ventus za około 4500 schodzą w kilka godzin. Moze jak będzie więcej kart na rynku w sklepach to się zmieni ale narazie jest tak ak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, amsztel napisał:

Witam po jakiejs 50-stronicowej przerwie :E Mam szybkie pytanie czy wiadomo cokolwiek na temat terminow dostaw 3080FE?

HAHAHA, zapomnij :rotfl:

Tak btw, na stronie Nvidii jest info "towar wyprzedany" WT-KUR..A-F?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, tomyx napisał:

HAHAHA, zapomnij :rotfl:

Tak btw, na stronie Nvidii jest info "towar wyprzedany" WT-KUR..A-F?

W sumie to coraz mniej sie ludze, ze uda mi sie kupic FE przed premiera CP...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich,

ja mam taką krotka historie: bylem dzis w zwyklym sklepie komputerowym kupic sobie pendrajwa i sie przy okazji spytalem o rtxy. maja jednego 3080 w alokacji, czyli ktos zamowil i nie odebral.
moglbym go miec jutro/pojutrze za 4500zł (Palit), ale nie jestem jeszcze tak zdesperowany, bo ogolnie to i tak chcialem 3070 ;)

a w ogole to problem ktory ja mam, to ze calego kompa posiadam juz kupionego glownie pod Cyberpunka, oprocz karty ktora w tej chwili to radeon hd7870 xD
tragikomedia wsadzac tam 10letnia karte, nie wiem nawet czy sie w ogole mi komp odpali (zaraz go bede dopiero skladal), nie mowiac juz o CP77

 

Edytowane przez n0mjaS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
3 minuty temu, n0mjaS napisał:

witam wszystkich,

ja mam taką krotka historie: bylem dzis w zwyklym sklepie komputerowym kupic sobie pendrajwa i sie przy okazji spytalem o rtxy. maja jednego 3080 w alokacji, czyli ktos zamowil i nie odebral.
moglbym go miec jutro/pojutrze za 4500zł (Palit), ale nie jestem jeszcze tak zdesperowany, bo ogolnie to i tak chcialem 3070 ;)

a w ogole to problem ktory ja mam, to ze calego kompa posiadam juz kupionego glownie pod Cyberpunka, oprocz karty ktora w tej chwili to radeon hd7870 xD
tragikomedia wsadzac tam 10letnia karte, nie wiem nawet czy sie w ogole mi komp odpali (zaraz go bede dopiero skladal), nie mowiac juz o CP77

 

jakie jest pytanie?

czy tylko tak piszesz....?

:cool3:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak sobie napisalem, ale jak ktos chce sprobowac odpowiedziec, czy pogram w 30 klatkach na v.low, to prosze bardzo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, peejay71 napisał:

jakie jest pytanie?

czy tylko tak piszesz....?

:cool3:

Tylko tak pisze, tak jak 200 innych osob w setkach stron tego tematu, w czym ci to przeszkadza?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, n0mjaS napisał:

tak sobie napisalem, ale jak ktos chce sprobowac odpowiedziec, czy pogram w 30 klatkach na v.low, to prosze bardzo ;)

Polecam juz zawczasu zapoznac sie z kanalem "Low spec gamer" na YT :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...