Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

 

2 minuty temu, aureumchaos napisał:

Dziekuje drogim forumowiczom za wplaty, mamy juz 30 zl ?. Pokazmy, ze pomimo podzialow na tych co przeplacili i czekaczy jestesmy jednoscia... W koncu laczy nas gaming... 

Wedlug spisu wplacajacych morele dalo 13 zl... Dziekujemy owocowym :) i x kom :)

Adres zrzutki w sygnaturze. 

Super sklepy! Dziękujemy!

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

na LDLC już z 10 minut wiszą 3090 za 7 tyś zł jak komuś potrzeba :)  - nawet odpuściłem bo tam trzeba 2x płacić i czekać na zwrot :D

https://www.ldlc.com/es-es/ficha/PB18553266.html

Szkoda ze 3080 nie dropnęły w tej cenie można mieć 200mh's a nie 120 :D

Wychodzi że jutro NBB dropnie, wiec aby ominąć watiing room to musicie.... :E

Edytowane przez Z3Z3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Valkiria napisał:

Ja bym już wpłacił, ale wolne środki mam tylko w ETH, a to są przecież brudne pieniądze... ?

0x17C2DEa265E39F0896DC05Ee9098B2aF7d2c06A4

Nie ma problemu, zbiorka w ETH na ten adres. Wypierzemy brudne pieniadze w jakies pralni kantorowej :szczerbaty:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, aureumchaos napisał:

https://zrzutka.pl/ktwwhp

Założyłem zrzutke dla Spl97... mozna dzialac :)

Prychełm :D piękne zaoranie tego typka :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Z3Z3 napisał:

na LDLC już z 10 minut wiszą 3090 za 7 tyś zł jak komuś potrzeba :)  - nawet odpuściłem bo tam trzeba 2x płacić i czekać na zwrot :D

https://www.ldlc.com/es-es/ficha/PB18553266.html

Szkoda ze 3080 nie dropnęły w tej cenie można mieć 200mh's a nie 120 :D

Wychodzi że jutro NBB dropnie, wiec aby ominąć watiing room to musicie.... :E

Jakaś instrukcja jak tam kupić ? Taką 3090 bym chętnie przytulił za 7k ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
12 minut temu, Predix napisał:

Jakaś instrukcja jak tam kupić ? Taką 3090 bym chętnie przytulił za 7k ?

jak zdziała to wam powiem ;)

ogólnie zmiana IP nic nie da, żadne proxy itp również.

Boty też odpadają, bo co drop jest nowe zabezpieczenie -  devy się zmęczyły tą stroną więc odpuszczają.

zobaczymy czy przejdzie :D

image.png.63e036f2fcd134c096bd86f58a010354.png

Edytowane przez Z3Z3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Z3Z3 napisał:

jak zdziała to wam powiem ;)

ogólnie zmiana IP nic nie da, żadne proxy itp również.

Boty też odpadają, bo co drop jest nowe zabezpieczenie -  devy się zmęczyły tą stroną więc odpuszczają.

zobaczymy czy przejdzie :D

image.png.63e036f2fcd134c096bd86f58a010354.png

Masz rodzine w hiszpani francji lub na innym uchodźctwie czy do mail boxa? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, niko222 napisał:

Masz rodzine w hiszpani francji lub na innym uchodźctwie czy do mail boxa? :D

Tak, żadne mailboxy Ci nie przejdą. Ogólnie zamówienie to połowa sukcesu,  teraz ta gorsza - ostatnio bez podania przyczyny anulowali mi zakup.

Trzeba czekać, może 3080 jeszcze wpadnie, choć 3060Ti w tej cenie to i tak ogień.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, aureumchaos napisał:

https://zrzutka.pl/ktwwhp

Założyłem zrzutke dla Spl97... mozna dzialac :)

Jakbym wiedział, że będzie zrzutka to też bym tyle pisał w tym temacie od dawna. :(:(:(

  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A później będzie jak ze zrzutką na gościa od seja co z Szydło się spotkał...że kasy nie zobaczył :E

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
2 godziny temu, RENMEi napisał:

Heh, no zobaczymy. Pewnie różnice tutaj też robi max power limit 366W w EVGA vs 400W w gamerocku :P

w suprim x 3080 też dali bardzo wysoki PL i cóż z tego? Karta przez to sama w sobie jest głośna i ciepła, jak ktoś twierdzi inaczej, to znaczy że nie rozkręcił tej karty do 99-100% użycia. Dopiero po UV karta ma znośną kulturę pracy, ale wtedy taktowania lecą w dół. 

Jak dla mnie te ekskluzywne wersje serii 3080 i wzwyż to przerost formy nad treścią. Tak samo ta 3080 AiO którą posiadam, cóż z tego że ma niskie temperatury, jak wyżej niż 2050 MHz nie pociągnie w 4K, a zazwyczaj przy odbiciu od PL 350W  i spada do 1950 MHz. Przy takim chłodzeniu powinna mieć 380-400W power limitu jak nic. 

Producenci średnio przyłożyli się do tych kart jak dla mnie, ale po co lepiej jak większość kart wylądowała w kopalniach gdzie górnik i tak zmienił termopady... 

 

Edytowane przez kowallosu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, kowallosu napisał:

w suprim x 3080 też dali bardzo wysoki PL i cóż z tego? Karta przez to sama w sobie jest głośna i ciepła, jak ktoś twierdzi inaczej, to znaczy że nie rozkręcił tej karty do 99-100% użycia. Dopiero po UV karta ma znośną kulturę pracy, ale wtedy taktowania lecą w dół. 

Jak dla mnie te ekskluzywne wersje serii 3080 i wzwyż to przerost formy nad treścią. Tak samo ta 3080 AiO którą posiadam, cóż z tego że ma niskie temperatury, jak wyżej niż 2050 MHz nie pociągnie w 4K, a zazwyczaj przy odbiciu od PL 350W  i spada do 1950 MHz. Przy takim chłodzeniu powinna mieć 380-400W power limitu jak nic. 

Producenci średnio przyłożyli się do tych kart jak dla mnie, ale po co lepiej jak większość kart wylądowała w kopalniach gdzie górnik i tak zmienił termopady... 

 

No mi 3080 Suprim to ładnie wbijała na 2100-2200rpm jak dostała pełne korytko. Było głośno i ciepło :E. Nie przeszkadzało by mi to gdyby nie pamięci, które wtedy przebijały 100 stopni. Ciekawy jestem jak właśnie będzie się Gamerock sprawował, ogólnie dla 90% gier i tak chce dziada trzymać na max 0,9v (to taki max-max żeby karta nawet przy PL400W nie waliła w ścianę i nie zrzucała taktowań, szczególnie przy 4k i RT ON) i zobaczę wtedy jakie taktowanie uda się max stable osiągnąć.  Ciekawy właśnie jestem też różnic poboru prądu przy takim samym napięciu pomiędzy Suprim a Gamerock :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

https://www.pcgamer.com/cryptocurrency-miners-in-china-are-beginning-to-sell-off-gpus-for-cheap/

 

Card prices aren't massively inflated, either. HKEPC reports that an RTX 3070, sold in there hundreds and thus potentially cheaper for it, will cost roughly $3,120 HKD (Hong Kong Dollar) each. That's a little over $400 US. 

Since these cards are being sold in bulk, it may be that the sellers are hoping cryptocurrency miners elsewhere will take them up on the offer. Regardless, gamers will likely want to steer clear.

Edytowane przez Ogider

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, kowallosu napisał:

@RENMEi daj znaka jak się gamerock będzie spisywać po UV. 

No problemos :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, krzysiak napisał:

A później będzie jak ze zrzutką na gościa od seja co z Szydło się spotkał...że kasy nie zobaczył :E

Kolego, prosze nie mierzyc wszystkich swoja miarą... Kolega Spl97 jest u kresu sil, chcemy mu pomoc bo karty w msrp to jeszcze dlugo nie zobaczy a tysiace postow wylewane tutaj mu nie pomagaja w osiągnięciu celu... Morele i X kom tez jyz sie dolozyly, ba dzis wieczorem napisze do nich podziekowania za ten czyn. 

Mamy juz 62 zl! Jeszcze raz brawa dla kolegow z forum! To tylko pokazuje jak zle sie wypowiadaja co nie ktorzy o nas a prawda jrst zupelnie odwrotna... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

zapisałem się na stronce eu.evga na rtx360ti w tej nowej wersji LHR. orientuje się ktoś jaki jest obecnie szacowany czas oczekiwania? publikują gdzieś postępy kolejkowania?

Edytowane przez ghs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

420 euro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ghs napisał:

zapisałem się na stronce eu.evga na rtx360ti w tej nowej wersji LHR. orientuje się ktoś jaki jest obecnie szacowany czas oczekiwania? publikują gdzie postępy kolejkowania?

tutaj stworzyli ludzie tracker: https://www.element35gaming.com/

ale ogolnie dla europy to sie praktycznie nie rusza, dla ameryki w miare ale i tak bez szalu, evga nie jest zainteresowana europą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, ghs napisał:

zapisałem się na stronce eu.evga na rtx360ti w tej nowej wersji LHR. orientuje się ktoś jaki jest obecnie szacowany czas oczekiwania? publikują gdzie postępy kolejkowania?

w styczniu sie zapisalem, chyba na wszystkie dostepne karty. Zadnej nie dostalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, niko222 napisał:

tutaj stworzyli ludzie tracker: https://www.element35gaming.com/

ale ogolnie dla europy to sie praktycznie nie rusza, dla ameryki w miare ale i tak bez szalu, evga nie jest zainteresowana europą

czyli 30 listopad :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, aureumchaos napisał:

Kolego, prosze nie mierzyc wszystkich swoja miarą... Kolega Spl97 jest u kresu sil, chcemy mu pomoc bo karty w msrp to jeszcze dlugo nie zobaczy a tysiace postow wylewane tutaj mu nie pomagaja w osiągnięciu celu... Morele i X kom tez jyz sie dolozyly, ba dzis wieczorem napisze do nich podziekowania za ten czyn. 

Mamy juz 62 zl! Jeszcze raz brawa dla kolegow z forum! To tylko pokazuje jak zle sie wypowiadaja co nie ktorzy o nas a prawda jrst zupelnie odwrotna... 

W sumie to, że nasz kolega do dnia dzisiejszego nie kupił karty, że siedzi i się udziela nie robiąc przy tym nikomu krzywdy, przykrości nie jest powodem do takiego opisu, wydaje mi się że powinieneś zmienić opis, ale to tylko taka moja sugestia.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wpłacę i wpiszę Bill Gates to też jemu będziemy dziękować? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Pitt_34 napisał:

W sumie to, że nasz kolega do dnia dzisiejszego nie kupił karty, że siedzi i się udziela nie robiąc przy tym nikomu krzywdy, przykrości nie jest powodem do takiego opisu, wydaje mi się że powinieneś zmienić opis, ale to tylko taka moja sugestia.

Proponuje troche dystansu, kolega Spl97 kilka stron wczesniej proponowal "strzal w leb" tym co kupuja karty przeplacone takze ten tego... 

1 minutę temu, snoopher napisał:

Jak wpłacę i wpiszę Bill Gates to też jemu będziemy dziękować? :P

Na profilu FB dostanie podziekowania :szczerbaty:

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Rebel Moon część 2 sporo lepsza niż część pierwsza. Na początku trochę gadania i luzu a później zaczyna się akcja i uczta dla oka. Gdyby z pierwszej części wyciąć castingi do ekipy, fruwanie na kurczaku i inne pierdy i zastąpić je dłuższymi retrospekcjami które były przy stole w dwójce miało by to więcej sensu i zamiast 2 x 2h mógłby wyjść dobry film 3h. Mogli też zastąpić zboże jakimś rzadkim minerałem pożądanym przez wojsko np do napędzania tych dużych dział. Po obejrzeniu obu części P1 - 4/10, P2 - 6,5/10. Teraz szczerze czekam na część trzecią.
    • Wiem co czujesz 🙂.Ja przy nim prawie pada z kompa wyrwałem.A ile było Pi.....e nie gram to nie zliczysz 😄.Ale najważniejsze że się udało.I masz satysfakcję bo to jeden z najtrudniejszych soulsowych bossow https://ebd.cda.pl/620x368/15092229f8 Patrz to
    • Więc wytłumacz mi jakim cudem bez mierzenia wystarczy odpalić gówno kalibrator HDR WINDOWS i zobaczyć w jakim trybie pokazuje detal na 1000 nit, a w jakim na 570. Potem to samo zrobić w dowolnej grze z kalibracja HDR. I w każdym innym ustawieniu niż HDR + APL HIGH, ustawienie gry na 1080 nit prześwietla obraz. Więc w swoim ustawieniu masz niby 1000 nit z uciętymi w opór detalami. Faktycznie, genialna sprawa A jak ustawisz detale na 570 to on nie ma prawa zaświecić 1000 bo właśnie to ograniczyłeś w ustawieniach.  Ale żeby nie było, zjem i odpalę grę I będę srogo zdziwiony jak nie ujrze przepalonych jasności. 
    • Przy każdej zmianie traci się na tym, że kupuje się nową kartę, a sprzedaje używaną, dlatego częste zmiany są niekorzystne finansowo, chyba że się zmienia używaną na używaną.
    • Intel kompletnie tutaj nie ma sensu raz że to do gier, a dwa że jeszcze do 1440p. Powinieneś skupić się na wydajności GPU i bić po RTX 4070 Ti Super - tutaj możesz trzymać się RTX ale CPU spokojnie brałbym 7500F bo to będzie idealne najlepsze połączenie. Za 7100 zł masz właśnie taki zestaw https://proline.pl/koszyk/2878bd11 a celując w maksa to przy dopłacie za 7500 zł z 7900 XTX https://proline.pl/koszyk/316e8335 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...