Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Roothar napisał:

Dzięki za cynk ? Zrobiłem rezerwację. Ciekawe czy rzeczywiście będzie :P

Zadzwoniłem do Euro, nie mają nawet jednej sztuki, to preorder, możliwość ściągnięcia od producenta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ODIN85 napisał:

Ja twardo czekam do miesiąca?

Ja biore 3090, modle sie zebym wtrafil na sztuke ze dostane od ręki ale watpliwe. Tym razem cel:morele

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, papillon1986 napisał:

Zadzwoniłem do Euro, nie mają nawet jednej sztuki, to preorder, możliwość ściągnięcia od producenta.

WIdzę właśnie, że napisałeś. A w sumie nie zależy mi aż tak, ale niech się pomęczą ;)  Jakby jakimś cudem mieli w nadchodzącym tygodniu to może i wezmę (choć 200 zł Januszowego nabite ofc), jeśli nie to się anuluje i grzecznie postoję w kolejce w xkomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, papillon1986 napisał:

Zadzwoniłem do Euro, nie mają nawet jednej sztuki, to preorder, możliwość ściągnięcia od producenta.

Dokładnie. Też dzwoniłem. Pan powiedział że jest to szacunkowy czas w przypadku jak nie mają jakiegoś produktu na stanie i trzeba ściągnąć od producenta. Jak ludzie będą składać zamówienia to wtedy będą dzwonić do producenta.

  • Haha 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, sevku22 napisał:

Ja biore 3090, modle sie zebym wtrafil na sztuke ze dostane od ręki ale watpliwe. Tym razem cel:morele

To szukaj już czy mają wystawione i dodaj do zakładek. Gaming Trio na przykład można było kupić już od 14:44 a mieli również kilka innych kart, ktoś już się chwalił na forum, że paczkę dostał.

1 minutę temu, Turijon napisał:

Dokładnie. Też dzwoniłem. Pan powiedział że jest to szacunkowy czas w przypadku jak nie mają jakiegoś produktu na stanie i trzeba ściągnąć od producenta. Jak ludzie będą składać zamówienia to wtedy będą dzwonić do producenta.

Cóż, jak oni dopiero będą dzwonić do producenta to XD .

Może to trochę czasu zająć. 7 dni mogę poczekać, dałem i tak odbiór osobisty tym razem, więc nie boli.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Roothar napisał:

To szukaj już czy mają wystawione i dodaj do zakładek. Gaming Trio na przykład można było kupić już od 14:44 a mieli również kilka innych kart, ktoś już się chwalił na forum, że paczkę dostał.

Ale nie 3090

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Zhao napisał:

@gret

Jeśli możesz sprawdź co Ci pisze o zamówieniu jeśli klikniesz na Call Center -  bo u mnie  pojawia się komunikat o błędnej dacie dostawy na 19 września, a mimo to moje zamówienie nadal wisi z dostawa 22 września xD

Gdzie jest to call center?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, sevku22 napisał:

Ale nie 3090

Jesteś pewien :? 
Bo ja wpisałem w google : 3090 morele  i kilka podstron nawet istnieje (na przykład Inno3D ), fakt faktem, że na przykład podstronę msi 3090 usunęli :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie wydaje ze nie bedzie zle z ta dostepnoscia i ze powinni zaczac wysylac najpierw dla ludzi ktorzy wplacili hajs bo tak jak ktos pisal nazamawiali w 10 sklepach po 5 kart i potem to wyglada jakby bylo x5 wiecej chetnych niz rzeczywiscie jest i potem blokuja tym innych userow ktorzy zamowili sobie jedna konkretna karte i samych siebie tez blokuja nawzajem

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Roothar napisał:

Jesteś pewien :? 
Bo ja wpisałem w google : 3090 morele  i kilka podstron nawet istnieje (na przykład Inno3D ), fakt faktem, że na przykład podstronę msi 3090 usunęli :P

A fakt są ale niedostępne teraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Morelowe sny to od jakiegoś czasu firma krzak...  krzak się wyrwie i po firmie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moge miec mozliwosc EAGLE 3080 ale o 700zl wiecej niz zaplacilem w proshop i bedzie na wtorek. Sam nie wiem. A chyba wezme tego 3090 ! Kurcze kusi a tez mam do oddania mase siana ludziom heh

Edytowane przez sevku22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również dzwoniłem do EURO - najpierw babka się rozłączyła, nie wiedziała chyba o co chodzi. Później odebrał jakiś gościu, którego słownictwo nie wykraczało zakresowi słownictwu menela.

 

Dowiedziałem się - NIC. 

Nie wiedzą kiedy będzie dostawa, a informacji zwrotnej na ten temat mogę spodziewać się we wtorek.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, eenki napisał:

X-kom

0858 Ventus

2540 TUF

I teraz pytanie, które zostawiać. Przy 5 wiatrakach w budzie może nie bedzie tragedii z temperaturami z Ventusem.

Wysoko, ja mam 1361 na Zotaca Trinity, ale widziałem że są też osoby które mają poniżej tysiaka, więc szaleństwo na całego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Turijon napisał:

Dokładnie. Też dzwoniłem. Pan powiedział że jest to szacunkowy czas w przypadku jak nie mają jakiegoś produktu na stanie i trzeba ściągnąć od producenta. Jak ludzie będą składać zamówienia to wtedy będą dzwonić do producenta.

Czyli coś na zasadzie "ty, nieźle się te karty sprzedają ponoć, wrzucimy na stronę, kasy trochę wpadnie na koniec miesiąca". xd

W Euro to osobiście bałbym się brać, pewnie jakieś ochłapy dostaną, zwłaszcza że dopiero teraz będą dzwonić do producenta i załatwiać karty. Powodzenia im życzę.

Edytowane przez ireniqs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w x-kom zamówienie 0856. Natomiast zauważyłem, że X-KOM dyma troszkę z gwarancją. MSI twierdzi, że karta powinna mieć 36 miesięcy, a oni dają tylko 24 miesiące ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczynam wychodzić z założenia, że dla świętego spokoju to zamówienie trzeba złożyć, kiedy sklep jednoznacznie na stronie umieści informację ze kartę mają fizycznie dostępną. Te preordery, dostawa wkrótce i inne podobne statusy dla wirtualnych ofert to jest śmiech na sali i zwyczajnie strata czasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, lemur20 napisał:

Ja mam w x-kom zamówienie 0856. Natomiast zauważyłem, że X-KOM dyma troszkę z gwarancją. MSI twierdzi, że karta powinna mieć 36 miesięcy, a oni dają tylko 24 miesiące ?

Ktoś pisał w tej sprawie do nich (tyle, że o modelu Asus była mowa) - ponoć błąd w konstrukcji strony. Z ciekawości możnaby napisać i zobaczyć co odpowiedzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, lemur20 napisał:

Ja mam w x-kom zamówienie 0856. Natomiast zauważyłem, że X-KOM dyma troszkę z gwarancją. MSI twierdzi, że karta powinna mieć 36 miesięcy, a oni dają tylko 24 miesiące ?

Błąd na stronie. Wklepują od razu 24 żeby prawa nie łamać, a nie mają czasu sprawdzić czy skonsultować z producentem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, TheMr. napisał:

Błąd na stronie. Wklepują od razu 24 żeby prawa nie łamać, a nie mają czasu sprawdzić czy skonsultować z producentem. 

Czyli mówisz, że to tylko błąd i będzie to jednak 36 miesięcy ? Bo troszkę się zdziwiłem jak na innych stronach widziałem 36 miesięcy, a tutaj tylko 24 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoć dzisiaj do xkom doszly Ventusy, całe 8 szt. na cała Polskę, kolejne 8 za tydzień 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, gret napisał:

Jak nie będzie statusu wysłane to nie mamy się co napalać. Ja i tak bym wolał gigusia z RTV EURO AGD :P Ale tam to też niewiadoma kiedy przyjdą te karty. 

Stawiam że dziś wieczorem przyjdzie mail od Amazona że nie mamy tych kart :P

Coś wiecie jaki progres z amazon.de i ZOTACkiem ? :D Jakoś nie widzę poboru opłaty za kartę a już ciemno prawie :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...