Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, amsztel napisał:

Eh.. naprawde nagle tyle ludzi uwierzylo, ze zbija kokosy nic nie robiac i ze wystarczy do tego koparke zbudowac? Rece opadaja - lenistwo level hard :E  

To jest faktycznie zabawne, ta żarliwość niektórych oraz wiara. No ale jedno trzeba im wszystkim przyznać: będą właścicielami środków produkcji. : )

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Michs napisał:

Piękna sztuka, zostawiasz? ;) 

Póki co zostawiam, będzie dzielnie uzupełniać mojego strixa 3090 ;-) Btw, strixa 3090 jak brałem za 8k+ to forum się śmiało - who's laughing now? :-D 

13 minut temu, amsztel napisał:

To ciekawe... ja dostaje za granie wiecej niz domorosly gornik w dobie banki spekulacyjnej za kopanie. Wiec jak widzisz mozna i drukowac obrazki dla dzieci jak to ujales :D i to od dawna. To sie nazywa inwestycja w siebie, ktora jest pewna.

Eh.. naprawde nagle tyle ludzi uwierzylo, ze zbija kokosy nic nie robiac i ze wystarczy do tego koparke zbudowac? Rece opadaja - lenistwo level hard :E  

A wytłumaczysz tę część "ja dostaje za granie wiecej niz domorosly gornik w dobie banki spekulacyjnej za kopanie"? W sensie co dokładnie robisz i ile to jest "więcej"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, everyend napisał:

Z ciekawości to nie ściema?
Sprzedam karty grafiki RTX 3060, RTX 3060TI i RTX 3070 Piaseczno • OLX.pl
 

ktoś sobie kupił 185 kart, bo jest operatywny? Nie piszę tego z jakimś podtekstem, po prostu jestem ciekaw ;) 

haha tak i z pewnością wrócił z Francji i po prostu dużo czasu spędzał tam z rosyjskimi biznesmenami dlatego teraz używa )) zamiast :)) 
zapewne potem jedyną formą płatności będzie jakaś podstawiona ruska strona, która każe wpisać numer i datę ważności karty 

100% legit :D

Edytowane przez aendm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co np myslicie o kupnie karty z lomabrdu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Eltik napisał:

a co np myslicie o kupnie karty z lomabrdu?

Jeśli ma papiery do gwarancji i cena ok to czemu nie . Raz mi się zdarzyło w lombardzie kupić ps4 ale z papierami zakupu z mm i nikt z policji nie dzwonił :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, War_MachinE napisał:

Jeśli ma papiery do gwarancji i cena ok to czemu nie . Raz mi się zdarzyło w lombardzie kupić ps4 ale z papierami zakupu z mm i nikt z policji nie dzwonił :P 

No ma  papiery, to strix 2080 Ti za 2800 zl, dostalem info ze sprzet 100% sprawny, 14 dni na zwrot

Edytowane przez Eltik
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Eltik napisał:

No ma  papiery, to strix 2080 Ti za 2800 zl

bierz i uciekaj zanim się rozmyślą :E 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupilem zaplacilem.....bedzie chyba w poniedzialek, dostalerm normalnie maile tak jak w sklepach sie dostaje

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14 dni na zwort, papiery ma, sprawny 100% strona i kontakt wydawal sie ok jak i caly przebieg transakcji. mam nadzieje ze nie wtopilem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, olidon01 napisał:

Kurde zamówiłem karte z tego veventus z Amazonu i teraz już się boję że zostanę bez rtx 3070 i bez 900 euro xd

Od kogo kupiłeś? Daj link. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o tych nowych sprzedawcach na amazonie? Jeden na polskim wystawia ciągle 3070 foundersy za 6000.Tyle że przesyłka od 1 do 3 tygodni i to za 160zł. Czy jak przyjdzie mi cegła zamiast karty to amazon normalnie odda mi pieniądze? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mają dwa komenty od tego samego gościa, a pod tym adresem jest chyba serwis samochodowy  :E  

Pewnie dane firmy są wzięte z jakiejś faktycznie istniejącej, sprawdź to pewnie okaże się że to coś zupełnie innego  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
40 minut temu, Eltik napisał:

a co np myslicie o kupnie karty z lomabrdu?

Parę gratów kupiłem już w lombardach (i internetowych i tych stacjonarnych w mojej mieścinie i w jej pobliżu) i nigdy nie było problemów. Fakt, że nie kupowałem jeszcze karty grafiki, ale jak jest gwarancja i normalny dowód zakupu samej karty (a nie całego komputera, bo wtedy gwarancja jest na cały komputer a nie na poszczególne podzespoły), a lombard działa już jakiś czas (a nie od tygodnia) to jak najbardziej bym kupił w nim grafikę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, olidon01 napisał:

Ale czy to działa jak na Allegro i da się kasę zwrócic

Kiedy kupiłeś? Jak się obawiasz to anuluj zamówienie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, olidon01 napisał:

dzisiaj kupiłem, ale nie mogę tak poprostu anulować, muszę czekać aż sprzedawca anuluje sam

już napisałem tam że chcę anulować

Ja zawsze kupuje tylko od amazona i wtedy mozna anulować przyciskiem w karcie zamówienia.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, olidon01 napisał:

dzisiaj kupiłem, ale nie mogę tak poprostu anulować, muszę czekać aż sprzedawca anuluje sam

no to krótko mówiąc, jesteś w dupie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, NieSmutaj napisał:

Parę gratów kupiłem już w lombardach (i internetowych i tych stacjonarnych w mojej mieścinie i w jej pobliżu) i nigdy nie było problemów. Fakt, że nie kupowałem jeszcze karty grafiki, ale jak jest gwarancja i normalny dowód zakupu samej karty (a nie całego komputera, bo wtedy gwarancja jest na cały komputer a nie na poszczególne podzespoły), a lombard działa już jakiś czas (a nie od tygodnia) to jak najbardziej bym kupił w nim grafikę.

sprzedajacy na allegro do 16 lat, na wiadomosci odpisuje normalnie, cala procedura zamowienia byla jak w sklepach, strona internetowa tez z mailem, telefonem, adresem itp itd

14 dni na zwrot, 100% sprawny sprzet,

Edytowane przez Eltik
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, olidon01 napisał:

Ale czy to działa jak na Allegro i da się kasę zwrócic

Sprawdzenie że ten ich adres to jakieś zadupie gdzie nawet mapy Google nie sięgają zajęło mi 30 sekund, tyle samo by Tobie zajęło i teraz byś się nie pocił, na moje to jest wał.  :)

Ale mogę się mylić.  ;) 

Edytowane przez Mar_S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W euro są 3070 po 7500 i 3080 po 10000. Nie wiem czy cały czas, bo słabo śledzę już sytuację. Dostawa na jutro.

Edytowane przez mckarmi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, aureumchaos napisał:

Juz nawet chinczyki karty u nas wystawiaja i to z jakimis podrobkami rtx 3080... Napisane ze gigabyte a opis tlumaczony translatorem, fotki z kilku innych kart a firma prosto z chin wlacznie z kontaktem... :E

https://allegro.pl/oferta/gigabyte-geforce-rtx-3080-gaming-oc-10gb-gddr6x-10532453281

Proces wiórów: 8 nanometrów 

Rozpraszanie ciepła: Zimno

??

Edytowane przez @lek
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chińczycy na co dzień władają biegle najtrudniejszym językiem świata a po polsku nie umieją ?  ...  ktoś podrabia Chińczyka : ] 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pamiętnika skalpela: 

Drogi pamiętniczku, widziałem dzisiaj Sapphire RX 580 w cenie 1999 złotych. Prawdziwa okazja, bo to przecież wersja Nitro+! Sprzedawcą był sam Amazon. Nie zdążyłem kupić. Może to i dobrze, tylu ludzi czeka na dobrą kartę ...

Potem widziałem, drogi pamiętniczku, ROG Strixa RTX 3060 DWANAŚCIE GIGABYTE RAM, znowu w mega okazyjnej cenie 4549 złotych. Świetna karta. Asusy jak zwykle w cenie, ale warto trochę do nich dołożyć. Niestety zastanawiałem się zbyt długo, jakieś 20 minut, więc skalperzy lub górnicy sprzątnęli mi ją sprzed nosa. Trochę żałuję, ale wierzę, że jeszcze się spotkamy i wtedy nie zawaham się nawet 10 minut. Znowu sprzedawał Amazon, więc dalej siedzę i obserwuję. 

 

Drogi pamiętniczku, znowu promocja! https://www.amazon.it/Palit-Microsystems-Inc-Grafica-GeForce/dp/B08XNHQBJT/

611,39 €

Edytowane przez addept
  • Like 2
  • Haha 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no te ceny coraz bardziej windowane za słabe grafiki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj xkom rzucił 3060 w normalnych cenach, już spakowane do wysyłki. Z 200 szt było, w parę minut pozamiatane (jako normalne ceny mam na myśli przedział 3200-3600)

 

 

 

Edytowane przez Predix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...