Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

Tymczasem Ethereum osiąga nowe ATH.

Zaczynam przyjmować zakłady czy uda mi się wymienić 3070 na 3080ti. Zwycięzca otrzymuje podpisane zdjęcie pani Aleksandry z komputronika, patronki skalperów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Tymczasem Ethereum osiąga nowe ATH.

Zaczynam przyjmować zakłady czy uda mi się wymienić 3070 na 3080ti. Zwycięzca otrzymuje podpisane zdjęcie pani Aleksandry z komputronika, patronki skalperów.

uda, wierze w to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Tymczasem Ethereum osiąga nowe ATH.

Zaczynam przyjmować zakłady czy uda mi się wymienić 3070 na 3080ti. Zwycięzca otrzymuje podpisane zdjęcie pani Aleksandry z komputronika, patronki skalperów.

Ja też bym chętnie tak zrobił. Ale jakoś wątpię, że się uda, jakby co nic nie tracę a pomarzyć można. 

Edytowane przez Mark1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Jak nie będziesz miał co zrobić to daj znać, wrzucę to do komputera bratanka.

Jak coś to mam już chętnego kolegę w pracy, o którym wspominałem. Rozmawiałem z nim, chętnie by kartę przytulił, jeśli nie będę chciał jej zatrzymać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Zwycięzca otrzymuje podpisane zdjęcie pani Aleksandry z komputronika, patronki skalperów.

A jak zdobędziesz jej zdjęcie? Myślę,że to będzie mission impossible.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

A jak zdobędziesz jej zdjęcie? Myślę,że to będzie mission impossible.

Jak to mówią za wielką wodą "don't sweat the details"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Jak coś to mam już chętnego kolegę w pracy, o którym wspominałem. Rozmawiałem z nim, chętnie by kartę przytulił, jeśli nie będę chciał jej zatrzymać

Nie ma problemu. Złożyłem bratankowi dość mocny komputer na komunię i jedyne co mi do niego brakuje to rozsądnego GPU. Chwilowo włożyłem tam swoje zastępcze GTX960 i mam od jego rodziców budżet do 1500 PLN na zakup grafiki. Jak Ci coś wpadnie w ręce to weź proszę dla mnie sztukę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak myslicie na ktore w ciemno nierefy 3070ti/3080ti polowac? takie, ze jak wybije godzina zero zeby dodawac do koszyka i modlic sie o wczesne miejsce w kolejce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czatuje na 3080ti strix..... teraz mam 3080 strixa i  jestem mega zadowolony i w grach i w kopaniu daje rade. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czatuje na tufa i ta wersja jest moim nr 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiadomo juz czego nie probowac kupic. Wszyscy sie rzuca na Asusa i beda czekac 6 miesiecy jak po poprzedniej  premierze :P

 

  • Haha 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jesli bedzie gigabyte gaming dostepny do kupienia czy jakis gainward czy cos z lepszych wersji to nie bede wybrzydzal

mysle ze latwiej bedzie kupic te karty niz to bylo z 3070/80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

wiadomo juz czego nie probowac kupic. Wszyscy sie rzuca na Asusa i beda czekac 6 miesiecy jak po poprzedniej  premierze :P

 

Albo wcale nie dostaną.Taki 3080 TUF bez OC niby karta widmo,ale jednak jest produkowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

ale jesli bedzie gigabyte gaming dostepny do kupienia czy jakis gainward czy cos z lepszych wersji to nie bede wybrzydzal

mysle ze latwiej bedzie kupic te karty niz to bylo z 3070/80

3070 w grudniu byl dosyc latwy do kupienia, za ok. 3 K. Zeby z tymi wersjami bylo tak samo to bedzie pieknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

wiadomo juz czego nie probowac kupic. Wszyscy sie rzuca na Asusa i beda czekac 6 miesiecy jak po poprzedniej  premierze :P

 

cii, nie psuj

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie obrażę na takiego asus strix white -  obudowa biała  wiec i gpu byłoby milo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wezme cokolwiek oprocz ventusa, palita i asusa dual

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kwestii np. ASUS vs EVGA to EVGA niestety mocno przegrywa - akurat mam obie karty więc mogę porównać. ASUS dużo lepsza jakość wykonania itd. EVGA za to ma lepszą gwarancję, można założyć blok wodny bez utraty gwarancji itd. ASUS dla odmiany wydziwia zawsze z PCB kart i jest problem z blokami do kart i ceny dają z kosmosu.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

W kwestii np. ASUS vs EVGA to EVGA niestety mocno przegrywa - akurat mam obie karty więc mogę porównać. ASUS dużo lepsza jakość wykonania itd. EVGA za to ma lepszą gwarancję, można założyć blok wodny bez utraty gwarancji itd. ASUS dla odmiany wydziwia zawsze z PCB kart i jest problem z blokami do kart i ceny dają z kosmosu.

 

jaki jest problem z blokami do asusa? na ali dostepne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie cyrki na NBB. Podobno nowe linki do founderek wyciekły. A na twitterze PartAlertu nawet powiadomienia nie było :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Jakie cyrki na NBB. Podobno nowe linki do founderek wyciekły. A na twitterze PartAlertu nawet powiadomienia nie było :P

Dropa nie było wyciekły linki  dlatego jest gorzej bo  jak  bedzie restock  to boty skupią wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Dropa nie było wyciekły linki  dlatego jest gorzej bo  jak  bedzie restock  to boty skupią wszystko.

Swoją drogą - wyciekł też do 3090? Bo ja tylko znalazłem 60ti, 70 i 80. Sąsiednie numery artykułu w url'u nie działały :P

 

Edytowane przez toph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

W kwestii np. ASUS vs EVGA to EVGA niestety mocno przegrywa - akurat mam obie karty więc mogę porównać. ASUS dużo lepsza jakość wykonania itd. EVGA za to ma lepszą gwarancję, można założyć blok wodny bez utraty gwarancji itd. ASUS dla odmiany wydziwia zawsze z PCB kart i jest problem z blokami do kart i ceny dają z kosmosu.

Zapominałeś dodać,że EVGA wygrywa ceną,oczywiście po odpowiednim czekaniu w kolejce na ich stronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Swoją drogą - wyciekł też do 3090? Bo ja tylko znalazłem 60ti, 70 i 80. Sąsiednie numery artykułu w url'u nie działały :P

 

nie jeszcze nie ma, ale poczekajmy -  może zaktualizują pidy i bedzie szansa !

ogólnie biore w ciemno  cokolwiek będzie :D

Edytowane przez zozolek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...