Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, nagaszyk napisał:

chyba się udało, czekam na potwierdzenie :D
 

Jak coś wstawiasz, na wszelki wypadek zamazuj numery zamówień i temu podobne rzeczy. Dla twojego własnego dobra. Wyrób sobie nawyk. 

PS. Graty. 

Edytowane przez addept
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, addept napisał:

Jak coś wstawiasz, na wszelki wypadek zamazuj numery zamówień i temu podobne rzeczy. Dla twojego własnego dobra. Wyrób sobie nawyk. 

masz rację, tak się podjarałem że zapomniałem, kilka miesięcy szukania GPU i psycha zrobiła salto jak się udało

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, PT_TP napisał:

jak to zrobiłeś, ja w poczekalni ląduję z terenu PL

mi równiez się udało nawet z telefonu  wbiło na stronę jakby nigdy nic.... nie pojme ich polityki.

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Fowo napisał:

jak na dzisiejszy stan tego jak to wygląda to określenie "prawie normalna" jest bardzo pasujące w przypadku gdzie przebitkę masz 50% zamiast 150%

na dzisiejszy stan ceny nie sa normalne, wiec mowiac, ze to prawie cena normalna popelniamy blad

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Z3Z3 napisał:

mi równiez się udało nawet z telefonu  wbiło na stronę jakby nigdy nic.... nie pojme ich polityki.

o której godz.? teraz mnie nie było jakiś czas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, PT_TP napisał:

o której godz.? teraz mnie nie było jakiś czas

image.png

 

11 minut temu, nagaszyk napisał:

@Z3Z3 długo się czeka na potwierdzenie z NBB?

 

 

ok 1-2godz i na pewno Ci potwierdza ;)

 

Bez sensu oni są.... A 3090 jest super i  wymień odrazu termopady - masz wtedy  65 stopni  w grach  na 1400RPM  ;) Choć cewki lubią piszczeć to moje się w miarę wygrzały.

tutaj macie restock  ale drozej : w MM Niemieckim są czasami tłuste przeceny.

https://www.mediamarkt.de/de/product/_msi-geforce-rtx™-3090-gaming-x-trio-24gb-v388‐011r-2683226.html

Edytowane przez Z3Z3
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, krystian0916 napisał:

na dzisiejszy stan ceny nie sa normalne, wiec mowiac, ze to prawie cena normalna popelniamy blad

ale się gościu czepiasz definicji - od pół roku najtańsza cena, wrzucam bo może ktoś jednak nie chce poczekać jeszcze 2-3 tygodnie i rzeczywiście w porównaniu z tym co w sklepach było od jakichś 8 miesięcy to jest naprawdę dobra oferta. Specjalnie dla ciebie z imienną dedykacją poprawiam się poniżej, mam nadzieję że widząc to będziesz szczęśliwy.


https://www.morele.net/karta-graficzna-gigabyte-geforce-rtx-3070-ti-gaming-oc-8gb-gddr6x-gv-n307tgaming-oc-8gd-5948093/
Nie wiem czy ktoś wrzucał, najmniejsza przebitka od paru miesięcy

Edytowane przez Fowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Fowo napisał:

ale się gościu czepiasz definicji - od pół roku najtańsza cena, wrzucam bo może ktoś jednak nie chce poczekać jeszcze 2-3 tygodnie i rzeczywiście w porównaniu z tym co w sklepach było od jakichś 8 miesięcy to jest naprawdę dobra oferta. Specjalnie dla ciebie z imienną dedykacją poprawiam się poniżej, mam nadzieję że widząc to będziesz szczęśliwy.


https://www.morele.net/karta-graficzna-gigabyte-geforce-rtx-3070-ti-gaming-oc-8gb-gddr6x-gv-n307tgaming-oc-8gd-5948093/
Nie wiem czy ktoś wrzucał, najlepsza cena od paru miesięcy

Ktoś ma tego Gaming OC? Zastanawiam się czy brać gOC czy może jednak jakiś Suprim 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Spearek napisał:

mam ten sam problem tylko u mnie ktoś wczoraj kupił 2070super za 4000 zł i teraz nagle coś na szybko muszę się zdecydować

Dobra cena. Dla przykładu jakieś 3-4 tygodnie temu pisałem z gościem na OLX, który sprzedawał identycznego RTX 2060S Strix co ja i wystawił go za 3500zł i za tyle sprzedał. Jak poczekam dłużej, to spadną ceny nowych grafik w sklepach, ale swoją też taniej sprzedam. Przyjmijmy, że na dzień dzisiejszy sprzedałbym swojego 2060S za ok 3000zł (karta kupiona w Polsce w dużym i znanym sklepie rok temu, jeszcze 2 lata gwary, nie kopana i do tego to najlepsza wersja 2060S), Przyjmijmy że za 2 miechy ceny grafik spadną w sklepach o 1000zł, ale przykładowo o tyle też spadnie cena mojej używanej. Tak więc zastanawiam się czy teraz nie wykonać jakiegoś ruchu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Spearek napisał:

Ktoś ma tego Gaming OC? Zastanawiam się czy brać gOC czy może jednak jakiś Suprim 

Gaming OC to takie średniaki+ jakością. Zdecydowanie widać że na rynku to one są najbardziej dostępne i najtańsze więc ja bym brał jeżeli masz wybierać teraz zamiast za miesiąc, nie ma co dopłacać tysiąc lub więcej do TUFa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tylko

4 minuty temu, Fowo napisał:

ale się gościu czepiasz definicji - od pół roku najtańsza cena, wrzucam bo może ktoś jednak nie chce poczekać jeszcze 2-3 tygodnie i rzeczywiście w porównaniu z tym co w sklepach było od jakichś 8 miesięcy to jest naprawdę dobra oferta. Specjalnie dla ciebie z imienną definicją poprawiam się poniżej, mam nadzieję że widząc to będziesz szczęśliwy.


https://www.morele.net/karta-graficzna-gigabyte-geforce-rtx-3070-ti-gaming-oc-8gb-gddr6x-gv-n307tgaming-oc-8gd-5948093/
Nie wiem czy ktoś wrzucał, najlepsza cena od paru miesięcy

Cena i tak za wysoka ale to pokazuje ile sklepy zarabiają na 1 karcie. Na premierę 3070 Ti były po 7500zł a teraz 3000 mniej. Nie wiem jakie jest msrp 3070 Ti ale powinno jeszcze stanieć.

Górnik jej nie kupi przecież

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Spearek napisał:

Ktoś ma tego Gaming OC? Zastanawiam się czy brać gOC czy może jednak jakiś Suprim 

Mam 2, 3080 i 3060 - warto!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Z3Z3 napisał:

image.png

 

ok 1-2godz i na pewno Ci potwierdza ;)

 

Bez sensu oni są.... A 3090 jest super ;)

tutaj macie restock  ale drozej : w MM Niemieckim są czasami tłuste przeceny.

https://www.mediamarkt.de/de/product/_msi-geforce-rtx™-3090-gaming-x-trio-24gb-v388‐011r-2683226.html

Co to za discord? Gratki! Dzisiaj nie byłem czujny...:( nawet nie spróbowałem.

Edytowane przez iacoski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Fowo napisał:

ale się gościu czepiasz definicji - od pół roku najtańsza cena, wrzucam bo może ktoś jednak nie chce poczekać jeszcze 2-3 tygodnie i rzeczywiście w porównaniu z tym co w sklepach było od jakichś 8 miesięcy to jest naprawdę dobra oferta. Specjalnie dla ciebie z imienną dedykacją poprawiam się poniżej, mam nadzieję że widząc to będziesz szczęśliwy.


https://www.morele.net/karta-graficzna-gigabyte-geforce-rtx-3070-ti-gaming-oc-8gb-gddr6x-gv-n307tgaming-oc-8gd-5948093/
Nie wiem czy ktoś wrzucał, najmniejsza przebitka od paru miesięcy

lepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie restocki  są na tym NBB i można normalnie jakby nigdy  nic kartę kupić ...

Ostatni  z 15:54  - ciekawe, do  18 może coś jeszcze dropnąć -  pewnie było  sporo anulacji :D

Edytowane przez Z3Z3
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te 3090  z NBB (za około 7000 zł) to juz taki zakup opłacalny jedynie na sprzedaż, ze 3 tys. może być zysku, gdyż 3080ti z ta samą wydajnością juz mozna w Polsce nabyć za 8000 zl, z pełną gwarancją oczywiscie a nie z udawana z NBB czy LDHC , czasy się zmieniają, ceny czasami też : ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Spearek napisał:

Ktoś ma tego Gaming OC? Zastanawiam się czy brać gOC czy może jednak jakiś Suprim 

Miałem 3070 i 3080. Piękne nie są, shroud z brzydkiego plastiku, przy founderkach które są ciężkie, sztywne (0 sagu) i całe metalowe wygląda tandetnie. Natomiast poza tym były spoko, w timespy'u obie poniżej 70*C. Poziomu hałasu nie mierzyłem, natomiast sam dźwięk był przyjemnym szumem, nic nie "biło" i nie "buczało" (co imo jest ważniejsze od 1dB w jedną czy drugą).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, marian666666 napisał:

Te 3090  z NBB (za około 7000 zł) to juz taki zakup opłacalny jedynie na sprzedaż, ze 3 tys. może być zysku, gdyż 3080ti z ta samą wydajnością juz mozna w Polsce nabyć za 8000 zl, z pełną gwarancją oczywiscie a nie z udawana z NBB czy LDHC , czasy się zmieniają, ceny czasami też : ]

3090 kopie 120 Mh/s  ;)

Do grania jest piekielnie mocna - miałem na pace wszystkie modele 3xxx i to nie jest tak, że 3080 jest taka sama .

Edytowane przez Z3Z3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Fowo napisał:

Gaming OC to takie średniaki+ jakością. Zdecydowanie widać że na rynku to one są najbardziej dostępne i najtańsze więc ja bym brał jeżeli masz wybierać teraz zamiast za miesiąc, nie ma co dopłacać tysiąc lub więcej do TUFa

TUF 3080 i jest świetną kartą, ale Gigus mu nie ustępuje, a po wymianie padów jest cudowną kartą, jak nie chcesz wymieniać padów to TUF lepszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego tematu wynika że te Gigabajtowe Gamingi OC są bardzo dobrymi kartami, wręcz czołowymi, wielu tu chwaliło. Powinny śmigać i cicho i prędko : ] 

Nie z przypadku wielu nakupiło tego 3090 na NBB. Po prostu w przypadku istnienia 3080Ti to 3090 dla graczy nie ma specjalnie prawa bytu a kopacze mają coraz słabiej, bitcoin marnieje, cóż zrobić ...t rzeba sie spodziewać że za chwilę w cenie 1500e będa te 3090 świecić zielonymi logami na półkach : ]

Nawet nie wiem czy sprzeda się tego 3090 fondersa za 10.000 bo  to bez faktury, myślę że 2000 zł to dzisiaj raczej maks.

Edytowane przez marian666666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak bundle są tam coraz lepsze a ceny każdego  dnia o 100-200 euro niższe.

Ostatnio 3080 z Z590 bodajże za  1599 Euro była.

Był jeszcze 16:07 i  16:17 - odpalcie distilla na ten link i sledzcie zmiany.

Edytowane przez Z3Z3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, marian666666 napisał:

Z tego tematu wynika że te Gigabajtowe Gamingi OC są bardzo dobrymi kartami, wręcz czołowymi, wielu tu chwaliło. Powinny śmigać i cicho i prędko : ] 

Nie z przypadku wielu nakupiło tego 3090 na NBB. Po prostu w przypadku istnienia 3080Ti to 3090 dla graczy nie ma specjalnie prawa bytu a kopacze mają coraz słabiej, bitcoin marnieje, cóż zrobić ...t rzeba sie spodziewać że za chwilę w cenie 1500e będa te 3090 świecić na półkach : ]

No tylko, że właśnie ten gaming oc tak jakby wszędzie dostępny i najtańszy, to samo widzę w przypadku rx'ów, z jakiegoś powodu nie sprzedaje się tak jak reszta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...