Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

Racja nie ten watek ;) Niemniej Superki na Horyzoncie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa nawet z 8700K i płytami Z370 (pewnie nie każda, ale to wystarczy na stronie producenta biosy zobaczyć, jaki najnowszy i czy ma wzmiankę w opisie o rbar support), także z 9700K i Z390 jak tam na Reddit piszą tym bardziej. :)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, 0916 napisał:

moja przygoda z tym tematem w czesci zakonczona, od pana jutubera przyszla paczka:

https://i.ibb.co/Btw5xx5/rtx.png

3600brutto gdyby ktos pytal

Ja głupi pobiegłem włączyć kompa zamiast dodać na fonie do koszyka i już nie było... Ale pierwszy raz widziałem ten sklep na oczy więc w pierwszym odruchu myślałem że to fejk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, aureumchaos napisał:

Juz testuja i dziala nawet z prockiem 9700k i moja plyta... w weekend uruchamiam.. w valhalla niektorzy maja 10% wiecej wydjanosci.. Biore! :D

To na weekend tez odpalę. Najgorzej ze nie ma w co grać :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Morgon82 napisał:

Ja głupi pobiegłem włączyć kompa zamiast dodać na fonie do koszyka i już nie było... Ale pierwszy raz widziałem ten sklep na oczy więc w pierwszym odruchu myślałem że to fejk.

Jednemu wysłał a kolejne cztery pozostały w wirtualnym magazynie : ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, pwitcher napisał:

To na weekend tez odpalę. Najgorzej ze nie ma w co grać :D 

Graj w to co juz przeszedles ale z nowym FPS :E

  • Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, marian666666 napisał:

Jednemu wysłał a kolejne cztery pozostały w wirtualnym magazynie : ]

Skąd takie info?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Morgon82 napisał:

Skąd takie info?

Nie znasz gościa ? Udziela się tu i tam. Fejkiem nie jest, chyba że od upału poprzestawiało mu się w głowie, co jest całkiem możliwe przy tej fryzurze : ] 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, marian666666 napisał:

Nie znasz gościa ? Udziela się tu i tam. Fejkiem nie jest, chyba że od upału poprzestawiało mu się w głowie, co jest całkiem możliwe przy tej fryzurze : ] 

Nie no gdzieś go tam widziałem na YT, ale nie wiedziałem, że ma sklep i bardziej skojarzyłem facjatę niż xywkę. Jak się otworzyła strona to raczej gęba na pierwszy plan nie wyskakuje więc miałem chwilę zwątpienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
42 minuty temu, BladyPL napisał:

A to ciekawa informacja. No to jak widać pytania o to, czy to jest wersja Z lub BEZ nie mają sensu

No poniekąd mają, bo sklepy wstawiają zdjęcia poglądowe, a opisy zawierające informacje o LHR są na stronach producentów. Czyli z opisu sklepu nie musi wynikać wprost, z jaką wersją mamy do czynienia. Oczywiście jeżeli sklep udostępnia kod produktu to można sobie wejść na stronę producenta i sprawdzić.

Edytowane przez toph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TUF to chyba najlepszy model wśród 3070Ti.
Chłodzenie identyczne jak w TUF'ie 3080, gdzie na Quiet BIOS'ie karta w testach latała pod obciążeniem na 65C/1350rpm/320W.
3070Ti ma TDP 290W, więc powinno być jeszcze ciszej, a po UV to musi być już w ogóle bajka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na morelach 3070 Inno3D Twin LHR za 3900 złociszy, sztuk sporo

https://www.morele.net/karta-graficzna-inno3d-geforce-rtx-3070-twin-x2-oc-8gb-gddr6-n30702-08d6x-171032lh-5948281/

Tak jak było generalnie (czyli jak zwykle na około 70%) do przewidzenia ... LHR zalatwiło sprawę i na przykład 3070ki zajdą zapewne na jakieś 3300 zł za kilka tygodni - oczywiscie  w jakis bardziej okazyjnych sprzedażach - tak czy inaczej sklepy już nie będa łatać po 2 tys. na jednej 3070 tylko 'zaledwie' z 8 stówek, co już jest niejako do przełknięcia dla końcowego odbiorcy : ]

Edytowane przez marian666666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3070 Aorus Master bez LHR wraca do Amazon.es, jak ktoś chętny to wyszło niecałe 4400 PLN ;) mogę odsprzedać zamiast oddawać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SanczoPanczo86  ustaw krzywa w afterburnerze zeby zalaczaly sie odrobine pozniej np od 60 stopni. 
swoja droga u mnie w x trio i suprim x start wentyli bezglosny, a w vision 3080 lekko chropotaly. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, marian666666 napisał:

Jednemu wysłał a kolejne cztery pozostały w wirtualnym magazynie : ]

Może zostały 3, bo u mnie kurier już był :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Phoenixsuple napisał:

Racja nie ten watek ;) Niemniej Superki na Horyzoncie :D

O ile dobrze zrozumiałem przekaz informacyjny, to superki mają dotyczyć wersji mobilnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, marian666666 napisał:

Na morelach 3070 Inno3D Twin LHR za 3900 złociszy, sztuk sporo

https://www.morele.net/karta-graficzna-inno3d-geforce-rtx-3070-twin-x2-oc-8gb-gddr6-n30702-08d6x-171032lh-5948281/

Tak jak było generalnie (czyli jak zwykle na około 70%) do przewidzenia ... LHR zalatwiło sprawę i na przykład 3070ki zajdą zapewne na jakieś 3300 zł za kilka tygodni - oczywiscie  w jakis bardziej okazyjnych sprzedażach - tak czy inaczej sklepy już nie będa łatać po 2 tys. na jednej 3070 tylko 'zaledwie' z 8 stówek, co już jest niejako do przełknięcia dla końcowego odbiorcy : ]

Zobaczymy za dwa tygodnie, jest lepiej, ale to wciąż bieda edyszyn. I wciąż z 1500 za dużo.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszła i do mnie 3070 od Blacka, nówka nieśmigana zaplombowana :thumbup:

Ja wziąłem ostatnią sztukę więc reszta też dostanie :-D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również dostałem dzisiaj TUFa od Blacka:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, 0916 napisał:

chce zrobic update biosa, karta ma kod TUF-RTX3070-O8G-V2-GAMING a to co znalazlem na stronie, to https://www.asus.com/pl/Motherboards-Components/Graphics-Cards/TUF-Gaming/TUF-RTX3070-O8G-GAMING/HelpDesk_BIOS/

bedzie pasowac? robil ktos to juz na tej wersji?

Coś czuję, że zaraz na forum będą tematy: resztę bar, po aktualizacji bios Karta nie odpala;)

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, sxgn napisał:

Coś czuję, że zaraz na forum będą tematy: resztę bar, po aktualizacji bios Karta nie odpala;)

A dlaczego mialaby nie wstac? To przeciez oficjalne biosy, zadne ,mody czy kombinactwa... Aktualizujesz i jedziesz.... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, sxgn napisał:

Coś czuję, że zaraz na forum będą tematy: resztę bar, po aktualizacji bios Karta nie odpala;)

Zamiast zrobić dobry UV to kombinują jak uzyskać 2% wydajności i 150W więcej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, 0916 napisał:

chce zrobic update biosa, karta ma kod TUF-RTX3070-O8G-V2-GAMING a to co znalazlem na stronie, to https://www.asus.com/pl/Motherboards-Components/Graphics-Cards/TUF-Gaming/TUF-RTX3070-O8G-GAMING/HelpDesk_BIOS/

bedzie pasowac? robil ktos to juz na tej wersji?

Raczej nie bo widzę że ten bios jest dla V1 czyli bez LHR. Po co chcesz robić update w ogóle ? Powinien już byc wgrany bios z RBAR bo to nowa edycja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...