Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

Jak macie znajomego w UK to niezła oferta:

ASUS RTX 3070 Ti TUF GAMING GPU & Corsair RM850x PSU Bundle LN118672 - TUF-RTX3070TI-8G-GAMING + RM850x | SCAN UK - £779.99 czyli 4100zł. 

- karta ASUS RTX 3070 Ti TUF GAMING 8GB GDDR6X 

- zasilacz Corsair RM850x 850W 80+ Gold Fully Modular Power Supply

 

Sam zasilacz jest wart prawie 700zł, czyli kartę dostajecie za 3300zł. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, SanczoPanczo86 napisał:

Tylko czy przypadkiem teraz nie ma jakiegoś cła przy ściąganiu elektroniki z UK?

Jak kolega Ci kupi to nie ma. Przecież sporo ludzi teraz zjeżdża z UK do Polski na wakacje bo jutro kończą się szkoły - prawie każdy z nas ma tam kolegę, kuzyna, brata itd. Warto kupić bo gwarancja jest na cały teren Europy jakby co, a zarówno zasilacz jak i karta pierwsza klasa. 

Edytowane przez Element Wojny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Propozycja ciekawa. Sam mam ten model zasilacza. Bardzo fajna jednostka. Tylko trzeba mieć kogoś, kto będzie wracał i nada to w bagażu rejestrowanym :). Pracuję w firmie, która ma oddział w UK. Jeszcze przed brexitem mógłbym to zamówić i by mi normalnie kurierem wysłali. No ale teraz po brexicie nie dość, że jak wyślą kurierem, to trafi na odprawę celną, to jeszcze przestaliśmy latać do UK, a Anglicy przestali latać do nas przez covid :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Element Wojny napisał:

Na ogół tak. Czasami różnica wynosi nawet 10 sekund na korzyść Discorda - a w obecnych warunkach 10 sekund znaczy wiele. 

Dzięki za informacje. Widzę, że Discord PartAlerta i StockDrops są znacznie lepsze dla osób, które szukają konkrentych serii kart. Czy polecasz jeszcze jakiś kanał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niewiernus napisał:

Dzięki za informacje. Widzę, że Discord PartAlerta i StockDrops są znacznie lepsze dla osób, które szukają konkrentych serii kart. Czy polecasz jeszcze jakiś kanał?

Tylko te dwa. Dzięki nim naprawdę można wyrwać kartę, a jak masz kogoś w UK to w zasadzie możesz kupić je od ręki. 

6 minut temu, SanczoPanczo86 napisał:

Tylko trzeba mieć kogoś, kto będzie wracał i nada to w bagażu rejestrowanym :)

I właśnie o to się sprawa rozbija ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, lukaszgos napisał:

2800 za 3070 (bez ti) Strixx od podobno gracza, na gwarancji:

https://allegrolokalnie.pl/oferta/asus-rog-strix-geforce-rtx-3070-8gb-s6t

Jak oceniacie? Bałbym się przelewać z góry trzy tysiaki przez Lokalnie…

Na OLX jest Asus 3060 ti StriX oc, też z Rzeszowa (za 2650), też gracz, niby na gwarancji. Jestem z okolic, chciałem umówić się na odbiór osobisty. Zero reakcji, żadnej odpowiedzi. Nie wiem czy to ten sam, ale ja bym nie ryzykował

Edytowane przez Red_October
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy nie będą się czepiać jak ktoś poleci i w bagażu będą np. 4 nowe karty graficzne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Red_October napisał:

Na OLX jest Asus 3060 ti StriX oc, też z Rzeszowa (za 2650), też gracz niby na gwarancji. Jestem z okolic, chciałem umówić się na odbiór osobisty. Zero reakcji, żadnej odpowiedzi. Nie wiem czy to ten sam, ale ja bym nie ryzykował

Odezwij się do tego samego i powiedz że jednak masz za daleko i zrobisz przelew, zobaczysz jak szybko odpisze :E

 

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, DisconnecT napisał:

Odezwij się do tego samego i powiedz że jednak masz za daleko i zrobisz przelew, zobaczysz jak szybko odpisze :E

Teraz jeszcze czasem u tych oszustów pada odpowiedź w przypadku prośby o odbiór osobisty, że niestety nie ma takiej opcji gdyż Pan przebywa na kwarantannie. Tzw. Alibi na Covida. :)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Predix napisał:

Pytanie czy nie będą się czepiać jak ktoś poleci i w bagażu będą np. 4 nowe karty graficzne?

O 4 to raczej bankowo się dowalą że na handel, ale 1-2 powinny przejść bezproblemowo. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Fjubens napisał:

A nie jest tak, że teraz mógłbyś sprzedać RTXa 2070 za np. hipotetycznie 500 zł więcej niż za kilka miesięcy, co by różnicę przepłacenia za nowe GPU pokryło? Przecież 'stare' GPU też zdrożały.

Nie jestem dzbanem który lubi przepłacać za daną rzecz, ale przy okazji nie jestem osobą która korzysta na sytuacji rynkowej, wiem ile jest warte moje GPU i pójdzie do sprzedaży za ~1200 zł.

Godzinę temu, Element Wojny napisał:

Nie no spoko jak jesteś w stanie wyrwać Suprima albo TUF'a za 2800 to tylko pogratulować umiejętności szukania kart w takich cenach. 

A kto mówi o wyrywaniu tych kart obecnie w takich cenach? Ja mówię, że za tyle można dać co najwyżej, nie określiłem kiedy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, TheMr. napisał:

A kto mówi o wyrywaniu tych kart obecnie w takich cenach? Ja mówię, że za tyle można dać co najwyżej, nie określiłem kiedy. 

A to w takim wypadku pozostaje mi jedynie życzyć Ci udanego polowania w... 2022-23 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Element Wojny napisał:

A to w takim wypadku pozostaje mi jedynie życzyć Ci udanego polowania w... 2022-23 ?

A dziękuje, w 2022-23 pewnie kupie 4xxx w normalnych cenach. Więcej niż 3k nie jestem niestety wstanie wydać na hobby któremu poświęcam 1h dziennie :( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RTX 2070 Aorus jeśli jest jeszcze na gwarancji jest warte obecnie więcej aniżeli 1200zł. To jest właśnie to, co wielokrotnie pisałem. Nówki są droższe, ale przez to używki też. I ceny obu mogą zacząć spadać, a różnica może utrzymać się podobna. Czyli może nie być sensu czekanie w takiej sytuacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, TheMr. napisał:

A dziękuje, w 2022-23 pewnie kupie 4xxx w normalnych cenach. Więcej niż 3k nie jestem niestety wstanie wydać na hobby któremu poświęcam 1h dziennie :( 

Spoko i tak masz niezłą kartę 2070, do tego DLSS - jeszcze sobie na tym trochę pograsz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Element Wojny napisał:

Dokładnie 23 marca 2021.

Zrzut ekranu 2021-07-22 155944.jpg

Kurczę to niezły deal. Sam poluję na takiego RXa ale nic taniej jak 3300-3350zł na razię nie mogę znaleźć =\ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2060 są już za 2300–2400 zł, ale to wątpię, żeby był atrakcyjny dla kogoś dil w porównaniu z czekaniem na 3060 za np. dwie stówki więcej.

Edytowane przez lukaszgos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym w ogóle nie rozważał kart 2060/3060 w tym momencie - za minimum obrałbym 3060 Ti / 6700XT.

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3070 Ti za 3900 - do grania okazjonalnego w ultrawide 1440p (i9-10850K, 32 gb ram, ssd nvme). Warto? Z zakupem wstrzymuje się od grudnia, a karty potrzebuje na studia od października, choć możliwość pobawienia się nią w wakacje jest niewątpliwie dużym atutem ?

Edytowane przez klomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, klomp napisał:

3070 Ti za 3900 - do grania okazjonalnego w ultrawide 1440p (i9-10850K, 32 gb ram, ssd nvme). Warto? Z zakupem wstrzymuje się od grudnia, a karty potrzebuje na studia od października, choć możliwość pobawienia się nią w wakacje jest niewątpliwie dużym atutem ?

Jak potrzebujesz to czemu nie, tyle że za taką kasę to powinien być Suprim albo TUF. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Element Wojny napisał:

Jak potrzebujesz to czemu nie, tyle że za taką kasę to powinien być Suprim albo TUF. 

Model to dokładniej Inno3D GeForce RTX 3070 Ti iChill X4 - zastanawiam się po prostu czy cena nie spadnie znacznie w najbliższych miesiącach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, klomp napisał:

Model to dokładniej Inno3D GeForce RTX 3070 Ti iChill X4 - zastanawiam się po prostu czy cena nie spadnie znacznie w najbliższych miesiącach.

No nie jest to jakiś rewelacyjny model przyznam szczerze - nie masz może jakiegoś kolegi w UK ?

Za 4100 zł dostaniesz w SCAN'ie 3070 Ti TUF'a + top premium zasilacz Corsaira RM850x modułowy w pakiecie...

Nieaktualne, wszystkie sprzedano.

Edytowane przez Element Wojny
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Spl97 napisał:

Taka to "promocja" że... szkoda gadać

Ale co tam,zaraz Raków Częstochowa dumnie sponsorowany przez x-kom zaczyna swój występ w europucharach :E Miejmy nadzieję,że pieniądze zarobione od sprzedanych GPU po absurdalnie wysokich cenach pomogą zrealizować zakładane u nich cele :D

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta zasiłka za 500 zł pójdzie spokojnie, a jeśli się póki co ma gorszą, no to może warto zastąpić.

Jeśli chodzi o to, który model kupić, to samo chłodzenie od „partnera” pies ganiał, bo przy tych różnicach cen między modelami akurat się zmieści Accelero/Morfeusz/whatever. Natomiast bałbym się binowania z dolnych serii drugoligowych producentów. Jak już kupować kartę za cztery tauzeny…

Edytowane przez lukaszgos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Coś w tym jest. a) W HDR Game kalibrator Windows pokazuje 465 nitów, a w HDR default można ustawić w Win 1000+.  ALE b) jak mierzę światłomierzem z telefonu (okienko 1%), to w HDR default mam 800 luxów, w HDR Game 1750 luxów.     @PiPoLiNiO Zmierz oczami  to okienko w HDR i HDR Game z tego filmu. Bez problemu widać, że jest jaśniejsze w HDR Game.
    • @galakty co ty będziesz że  handel ze wschodem nie istnieje https://www.tirsped.com.pl/blog/polska-wymiana-handlowa-z-innymi-krajami/ Skąd najwięcej importuje Polska? Dane narastająco od początku roku  Niemcy – wartość: 222,1 mld PLN – 21,9% udziału Chiny – 146,6 mld PLN – 14,4% Włochy – 52,2 mld PLN – 5,1% Rosja – 45,1 mld PLN – 4,4% Holandia – 40,4 mld PLN – 4% Francja – 35 mld PLN – 3,5% Czechy – 32,3 mld PLN – 3,2% USA – 24,3 mld PLN – 3,1% Korea Południowa – 24,3 mld PLN – 2,4% Belgia – 23,2 mld PLN – 2,3% @Camis mentzen wolnościowiec który mówi o przymusie , dzięki za link @Spl97 po co to pisanie o kucach i debilne ogólniki ? Nie lepiej przekonywać konkretnymi  argumentami do pozostania w UE ? Tak się naśmiewasz z PiSu i jego elektoratu a sam robisz to samo co oni @lukadd do dziś ludzie myślą że Polska jest krajem suwerennym, mamy największą wymianę handlową z Niemcami więc narazie musimy pozostać w UE nawet jak ktoś tego nie chce , trzeba tylko przekonywać rządzących UE że likwidacja pieca gazowego itd nie jest dobrym pomysłem , z pozycji wasala ciężko coś ugrać   
    • Pokazałem wykresy ale prawda jest tylko jedna - TO NIE JEST TO SAMO "If we look at the common peak white luminance measurements you can see what impact the ‘APL stabilize’ setting is having in this area too. Only the HDR Game and Vivid modes reach up to the panels >1000 nits capability, getting to 1072 nits maximum as the setting is on ‘high’. The other 3 modes all cap out at around 484 nits where it’s set on ‘middle’." I zanim zapytasz "to czemu nie ustawił na APL HIGH pozostałych trybów?" bo ch. dają i tak nie przekroczą 480 peak nitów.   Tylko HDR Game oraz HDR Vivid mogą osiągnąć Peak 1000 w trybie APL HIGH. Potwierdziłem to też po rozmowie z kolesiem który napisał recenzje na TFTcentral i jak ustawisz "domyślny HDR" w APL HIGH to masz max peak w okolicach 480 nitów! Czyli TrueBlack 400!☠️   Mam przyjechać do ciebie z kalibratorem aby pokazać czarno na białym że zwykły HDR z APL HIGH to nie jest tryb Peak1000?    
    • @Camis masz wypowiedź mentzena o tym co dokładnie powiedział na temat tego poboru tylko mężczyzn?
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...