Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, BladyPL napisał:

No to z tego wynika, że Ty nie znasz wartości pieniądza, bo kupiłeś kartę za 4 czy 5000 PLN ;) Totalnie nieopłacalna "inwestycja" ;)

No i zaczyna się... Po co w ogóle piszesz takie komentarze samemu siedząc w temacie 'drogich' kart graficznych? :) Sam też nie znasz wartości pieniądza zatem ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, SanczoPanczo86 napisał:

No i zaczyna się... Po co w ogóle piszesz takie komentarze samemu siedząc w temacie 'drogich' kart graficznych? :) Sam też nie znasz wartości pieniądza zatem ;).

Nie napisałem, że znam ;) Gdybym musiał tym przejmować, to bym nie kupował sobie drogich zabawek ;) Mam nadzieję, że odczytałeś właściwie moją wypowiedź, czyli jako żart z pstryczkiem w nos ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I widzicie jak kobiety potrafią wywołać zamieszanie nawet nie będąc w pobliżu ? :E

  • Haha 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, kadajo napisał:

I widzicie jak kobiety potrafią wywołać zamieszanie nawet nie będąc w pobliżu ? :E

Nawet nie kobiety, a sama rozmowa o nich ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddaję Ci zatem ten pstryczek w nos :P. Są w sfery w życiu gdzie się oszczędza, ale też takie w których wydaje się więcej niż powinno :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Majki78 napisał:

Ok. 3000zl i przesyłka za 1-2 miesiące. Szkoda czasu na takie oferty na amazonie. Już i tak brak. Mi ostatnio anulowali rtx3060ti z 23 czerwca za 2050zl na polskim amazonie, która była już zapłacona. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do temu, na ME przez dosłownie 45 sekund wisiała 3060ti Palit dwu wiatrakowa za 3299... Nieźle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, xtn napisał:

Ok. 3000zl i przesyłka za 1-2 miesiące. Szkoda czasu na takie oferty na amazonie. Już i tak brak. Mi ostatnio anulowali rtx3060ti z 23 czerwca za 2050zl na polskim amazonie, która była już zapłacona. 

U mnie wysyłka jest 1-2 dni. Zobaczę czy wyślą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, iLuminary napisał:

Wracając do temu, na ME przez dosłownie 45 sekund wisiała 3060ti Palit dwu wiatrakowa za 3299... Nieźle.

To w komputroniku 3070 Ti TUF OC za 3999zł wisiał dobre parę godzin, nie wiem czemu teraz się ludzie bardziej rzucają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie był LHR to sprawa bym powiedział jasna dlaczego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Element Wojny napisał:

Jak masz jakiegoś znajomka poza Polską to poproś by Ci kupił FE za 1800zł (UK, DE, FR, ES) albo AiB bo od ręki można wyrwać 3060 Ti za 3k.

Mam potencjalnego w UK, ale tutaj są duże ale:

1. ScanUK dosyć restrykcyjnie podchodzi do weryfikowania zamówień, tak więc de facto wszystko byłoby realizowane przez kumpla

2. Płatność jego kartą = przesłanie jemu kasę co równa się z zamrożeniem gotówki

3. Po zakupie jest długi transport prawdopodobnie obarczony dodatkowymi opłatami (no chyba że rozpakowanie pudełka wrzucenie kilku rzeczy do środka zostałoby potraktowane przez celników jako towar niepodlegający opłatom)

4. Realizowanie gwarancji to zabawa w wysyłkę i też przez znajomego.

 

Zakup czegokolwiek za dnia jest dla mnie niemożliwy, a nie będę brał urlopu tylko po to, aby kupić kartę :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Niewiernus napisał:

Mam potencjalnego w UK, ale tutaj są duże ale:

1. ScanUK dosyć restrykcyjnie podchodzi do weryfikowania zamówień, tak więc de facto wszystko byłoby realizowane przez kumpla

2. Płatność jego kartą = przesłanie jemu kasę co równa się z zamrożeniem gotówki

3. Po zakupie jest długi transport prawdopodobnie obarczony dodatkowymi opłatami (no chyba że rozpakowanie pudełka wrzucenie kilku rzeczy do środka zostałoby potraktowane przez celników jako towar niepodlegający opłatom)

4. Realizowanie gwarancji to zabawa w wysyłkę i też przez znajomego.

Zakup czegokolwiek za dnia jest dla mnie niemożliwy, a nie będę brał urlopu tylko po to, aby kupić kartę :P 

A tam zaraz Scan - u nich brałem 3070 FE i faktycznie potem robili mi problemy z 3060 Ti (3 razy mi anulowali !), ale jest jeszcze Ebuyer, OCUK i CCLOnline którzy ostatnio powoli zaczęli schodzić z chorych cen. 

Ebuyer ma teraz na stanie Inno 3060 Ti za 599f i MSI 3060 Ti Gaming za 639f; karty masz od ręki dostawa następnego dnia. Co do gwarancji to masz europejską - wystarczy autoryzowany serwis w Polsce, nie musisz iść do sklepu w którym kartę kupiłeś. A co do transportu to dziś w UK zaczynają się wakacje i masa ludzi zjeżdża do Polski - najlepszy moment żeby kogoś poprosić o przewiezienie karty :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Element Wojny napisał:

A tam zaraz Scan - u nich brałem 3070 FE i faktycznie potem robili mi problemy z 3060 Ti (3 razy mi anulowali !), ale jest jeszcze Ebuyer, OCUK i CCLOnline którzy ostatnio powoli zaczęli schodzić z chorych cen. 

Ebuyer ma teraz na stanie Inno 3060 Ti za 599f i MSI 3060 Ti Gaming za 639f; karty masz od ręki dostawa następnego dnia. Co do gwarancji to masz europejską - wystarczy autoryzowany serwis w Polsce, nie musisz iść do sklepu w którym kartę kupiłeś. A co do transportu to dziś w UK zaczynają się wakacje i masa ludzi zjeżdża do Polski - najlepszy moment żeby kogoś poprosić o przewiezienie karty :) 

600 funtów to 3200 PLN, gdzie tu przepraszam jakaś okazja?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Marvelm napisał:

600 funtów to 3200 PLN, gdzie tu przepraszam jakaś okazja?

A taka że 2 miesiące temu ta sama karta kosztowała 800 funtów.

Możesz kupić, możesz czekać - decyzja zawsze należy do Ciebie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Element Wojny napisał:

A taka że 2 miesiące temu ta sama karta kosztowała 800 funtów.

Możesz kupić, możesz czekać - decyzja zawsze należy do Ciebie. 

mogła i kosztować 100 tys i jakby spadła na 10 tys to też okazja, no bo przecież tyle spadła? Ceny dalej totalnie z du..., :)

Edytowane przez bazyl74
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, bazyl74 napisał:

mogła i kosztować 100 tys i jakby spadła na 10 tys to też okazja, no bo przecież tyle spadła? Ceny dalej totalnie z du..., :)

Lepsze niż 3060 za 3-3,2k z X-KOM'u które spotykam raz za razem w dziale z ofertami. 

Edytowane przez Element Wojny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, AndrzejTrg napisał:

Masz jeszcze tą 3090 evga? Potestuj New World ?

Raczej juz nie działa ;) 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwólcie, że się wtrącę.

Wytłumaczcie mi jedno: Jaki w ogóle ma sens polowanie i kupowanie w tej chwili 3070 lub 3060 ti, bo ja nie wiem....

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, effendi360 napisał:

Pozwólcie, że się wtrącę.

Wytłumaczcie mi jedno: Jaki w ogóle ma sens polowanie i kupowanie w tej chwili 3070 lub 3060 ti, bo ja nie wiem....

Ok, ale co ten załączony filmik ma wspólnego z Twoim pytaniem ?

Edytowane przez Element Wojny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udowadnia fakt, że karta która jest ignorowana przez większość użytkowników tylko z tego względu, że ma 20x na początku - wypada lepiej wydajnościowo.

Na obecną chwilę 2080ti można spokojnie kupić z drugiej ręki w tej samej cenie co nowego 3070 a test powyżej mówi sam za siebie, która karta jest lepsza...

  • Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, effendi360 napisał:

kupić z drugiej ręki w tej samej cenie co nowego 3070

Nowy a z drugiej ręki to główna różnica, po 2 w Ampere masz lepsze DLSS i RTX:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, effendi360 napisał:

Udowadnia fakt, że karta która jest ignorowana przez większość użytkowników tylko z tego względu, że ma 20x na początku - wypada lepiej wydajnościowo.

Na obecną chwilę 2080ti można spokojnie kupić z drugiej ręki w tej samej cenie co nowego 3070 a test powyżej mówi sam za siebie, która karta jest lepsza...

I tutaj sam sobie odpowiedziałeś, karta z drugiej ręki i nowa z gwarancją. Niedługo wyjdą nowe stery od nv i już nie będzie lepsza. Nie chodzi o postarzanie sprzętu, tylko mniejsze wsparcie dla starszych produktów.  

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, effendi360 napisał:

Udowadnia fakt, że karta która jest ignorowana przez większość użytkowników tylko z tego względu, że ma 20x na początku - wypada lepiej wydajnościowo.

Na obecną chwilę 2080ti można spokojnie kupić z drugiej ręki w tej samej cenie co nowego 3070 a test powyżej mówi sam za siebie, która karta jest lepsza...

Taa, będe kupował od głąbów, którzy zobaczyli, że ceny 3xxx są wyższe i nagle windują ceny swoich dwuletnich używek. Parę miesięcy temu dorwałem 2080 Super za 1800 prawie nówkę, teraz widzę jak gołe 2080 wystawiają bałwany po 2500-3000 zł, świetny deal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • witam..panowie doradzcie jakis fajny monitor do 4000 zl .musi miec tuner tv (najlepiej dobry smart)  glownie do gier strategicznych i ogladania tv  przekatna najlepiej 28-34
    • Faszysta Żyd Zelenski. Jeszcze tylko Niemca brakuje.
    • Gdyby Ukraina była świetnym krajem do życia to nie trzeba by było nikogo nakłaniać do jego obrony , w pierwszej Rzeczpospolitej nie było problemu zeby stanąć w potrzebie , w USA w 19-20 wieku było aż nadto chętnych do służenia w wojsku  Ukraina Kraj z kartonu z ogromną korupcja gdzie prezydentem jest faszysta Żeleński, popieram w 100% Ukraińców którzy uciekają z tego chorego kraju  @hubio i bardzo dobrze że nie chcą uczestniczyć w teatrze wojennym gdzie bogaci wykorzystują biednych @8V32 u nas wystarczy że w TV powiedzą że Putin zaatakował to już będą w Niemczech, covid pokazał że ludziom można wmówić wszystko używając do tego telewizora Gen. Koziej wskazuje, że taki żołnierz będzie pełnił rolę uzupełniającą czy pomocniczą. - Będzie też tym "mięsem armatnim". Na wojnie niestety żołnierze muszą ginąć, od tego nie da się uciec. Rzeczywiście z niewolnika branego z przymusu nie ma pożytku. W warunkach wojny nie ma innego wyjścia. Należy brać takich "niewolników", wcielać ich w te struktury i liczyć na to, że w jakimś procencie będą pożyteczni - podsumowuje gen. Koziej. Kolejny profesor z armii przyznaje wprost że to niewolnicy i mają na siłę być wcielani  @kalderon https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Faszyzm Przeczytaj i porównaj z tym co robi Żeleński  Naprawdę nie dostrzegacie tego że chcą wymordować białych mężczyzn a do białych kobiet sprowadzić imigrantów z Afryki ? Przecież to proste jak 2+2 , dziś Ukrainiec a jutro Polak pójdzie pod tasak
    • No cóż, każdy ma własne formy rozrywki Ustawa otwiera drogę do rozpoczęcia procedur, które mają kosztować £1.8M za każdego jednego deportowanego. Trzeba dużo fikołków, żeby uznać to za zabawne, do tego chyba za wygraną? PS. Początkowo zagrożeniem deportacji do Rwandy mieli być również...Afgańczycy, którzy wcześniej byli objęci rządowym programem...pomocy dla Afgańczyków, którzy pracowali dla Wielkiej Brytanii przed wycofaniem się z Afganistanu (ARAP). Po fali krytyki rząd się wycofał z tego, zapewne cię rozśmieszającego do łez, pomysłu.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...