Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

Zadzwonię tam jeszcze dzisiaj i podpytam jak to jest z dostawami 3070 Eagle LHR, ile musiałbym czekać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Zhao napisał:

Czyli mówisz,że na kupującego nie czekasz tylko magicznie się pojawia w twoim lokalu?;)

Nigdy nie czekałem, zawsze to się załatwiało w tak zwanym międzyczasie :) Nie siedziałem w oknie i nie wypatrywałem tęskno ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwonili do mnie z sklepu z propozycja zamiany zamówionego w listopadzie TUF 3080 na TUF 3070ti OC z dopłatą 400 zł. Jeśli się zgodzę od razu przystąpią do montażu (zamówiłem cały komputer z usługą złożenia). Warto dopłacać za tak naprawdę gorszą kartę? Fakt że w zasadzie czaiłem się na kupno już jakiś czas i obecnie pracuję na sprzęcie na którym wiedźmin 3 chodzi na niskich w około 50 klatkach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Zhao napisał:

Szkoda mi nerwów na Januszy co przychodzą - a spuści Pan coś jeszcze np za paliwo?

Wtedy należy odpowiedzieć że może byś i spuścił, ale nie jest w Twoim typie.  :E 

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z 3080 na 3070 ti z dopłatą? Pogięło?

1 minutę temu, Dunio_PL napisał:

Warto dopłacać za tak naprawdę gorszą kartę? 

Poważnie pytasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, dadi82 napisał:

To bierz IMO w grudniu sprzedaż za 5k

Niby jak? jak najpewniej dostanie full LHR ?  przecież te karty ą z nowych dostaw...

 

24 minuty temu, Kemt napisał:

Nie wiem, czy mimo wszystko się na tą 3060ti nie zdecydować. Różnica wydajności jest, ale czy naprawdę warta następnych miesięcy czekania?

Ja bym nie brał - o wiele lepiej kiedyś będzie opchać 3070 niż 3060

1 minutę temu, Mar_S napisał:

Wtedy należy odpowiedzieć że może byś i spuścił, ale nie jest w Twoim typie.  :E 

Leże - u made my day ?:lol2::*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Dunio_PL napisał:

Dzwonili do mnie z sklepu z propozycja zamiany zamówionego w listopadzie TUF 3080 na TUF 3070ti OC z dopłatą 400 zł

Fatalna oferta, czekaj na swojego TUFa. 

Edytowane przez Radio_Tirana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Zhao napisał:

Niby jak? jak najpewniej dostanie full LHR ?  przecież te karty ą z nowych dostaw...

Niby tak że teraz kosztuje ~5k. A w grudniu IMO drożej będzie. Na LHR też można kopać.

https://www.morele.net/karta-graficzna-msi-geforce-rtx-3060-ti-gaming-z-trio-8gb-gddr6-rtx-3060-ti-gaming-z-trio-8g-lhr-5948207/?gclid=Cj0KCQjws4aKBhDPARIsAIWH0JWJeLC6fFUvFdNHaTjiVIhGkrtJJZWPr5pbCU-yw3VB1adjUs7jqEsaAu4kEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

Edytowane przez dadi82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Zhao napisał:

Niby jak? jak najpewniej dostanie full LHR ?  przecież te karty ą z nowych dostaw...

 

Gminer kopie juz prawie na full na LHR... NBminer tuz za nim... inn asparwa ze w grudniu ma byc difficulty bomb wiec moze karty zaczna taniec... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, aureumchaos napisał:

Gminer kopie juz prawie na full na LHR... NBminer tuz za nim... inn asparwa ze w grudniu ma byc difficulty bomb wiec moze karty zaczna taniec... 

Ta bomba to nie w styczniu? Imo spadki cen od stycznia lutego 2022 ewentualnie może być koniec grudnia 2021

Edytowane przez dadi82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, dadi82 napisał:

Niby tak że teraz kosztuje ~5k. A w grudniu IMO drożej będzie. Na LHR też można kopać.

  Tylko,że  jak masz 5k nówkę w sklepie na siebie to po co brać od kogoś z allegro/olx? -Ja wiem,że się kopie- ale jednak ci więksi to IMO zawsze chcą na full  -  Nie dasz koledze przecież gwarancji,że w grudniu  to nie pierdyknie w obie strony albo trudność wyleci -  Cały szkopuł polega na tym,że kolega i tak jest bez karty jakiś czas a skoro brał 3070 za tyle to chyba nie  ma zamiaru za wcześnie zmieniać i z 3070 dłużej pożyje i łatwiej opcha kiedyś tam imo

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Zhao napisał:

  Tylko,że  jak masz 5k nówkę w sklepie na siebie to po co brać od kogoś z allegro/olx? -Ja wiem,że się kopie- ale jednak ci więksi to IMO zawsze chcą na full  -  Nie dasz koledze przecież gwarancji,że w grudniu  to nie pierdyknie w obie strony albo trudność wyleci -  Cały szkopuł polega na tym,że kolega i tak jest bez karty jakiś czas a skoro brał 3070 za tyle to chyba nie  ma zamiaru za wcześnie zmieniać i z 3070 dłużej pożyje i łatwiej opcha kiedyś tam imo

 

Dlatego uważam że w grudnie w sklepie nie będzie po 5K tylko drożej. Ależ oczywiście że nie dam. Równie dobrze może czekać na 3070 a jak ją dostanie to będzie warta tyle za ile zapłaci. Ja czekam na 3080 strixa. Na dzisiaj miałbym na niej na luzaku 2,5-3k Zarobku. W grudniu może być 4K zarobku. A w styczniu, lutym 0. Może już w grudniu być 0. IMO BTC zaświeci minimum 120-150K $ czyli x3, x4 od teraz. Więc ceny GPU pójdą w górę. To są oczywiście moje przypuszczenia, rynek zweryfikuje.

Edytowane przez dadi82
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, dadi82 napisał:

Dlatego uważam że w grudnie w sklepie nie będzie po 5K tylko drożej. 

Może tak być, a może być całkiem odwrotnie i kolega zostanie z 3060 mimo że chciał 3070 - ja bym się poczuł wtedy wyruchany, ale to jego decyzja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Zhao napisał:

Może tak być, a może być całkiem odwrotnie i kolega zostanie z 3060 mimo że chciał 3070 - ja bym się poczuł wtedy wyruchany, ale to jego decyzja

Wiadomo że jego, nikt gwarancji nie da. Tak czy siak na dzisiaj 3060ti za 2,5K to "złoty interes". Pytanie czy lepszy wróbel w garsci... ale to już kolega sam sobie musi odpowiedzieć. 

Edytowane przez dadi82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Zhao napisał:

Na zwykłym - już naliczyło i  według Allegro mam zapłacić bo tak? - a kasy od "kupującego" nie widać mam nadzieje,że mi to anulują.....bo nie mam zamiaru płacić prowizji od niesfinalizowanej transakcji... Przez 10 lat miałem szczęście do kupujących..  cóż musiało się kiedyś trafić

Za ile ją kupił od Ciebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, dadi82 napisał:

To chyba Polskie skalperskie ceny :E 

https://www.amazon.de/dp/B096SLMXK9?tag=partalertde-21&linkCode=ogi&th=1&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF

Z częstym dropem za 739€. 3060Ti za 5k? Chyba w marzeniach. Proshop Strixa sprzedaje za 3799 od ręki. 

Edytowane przez TheMr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro klient ma tydzień na wpłatę i tyle trzeba czekać by anulować transakcję i wystąpić o zwrot prowizji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Red_October napisał:

Za ile ją kupił od Ciebie?

8.8

 

@addept

Wiem i czekam  - tym bardziej uważam,że gość specjalnie to zrobił lub wał tu leci ostry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, TheMr. napisał:

To chyba Polskie skalperskie ceny :E 

https://www.amazon.de/dp/B096SLMXK9?tag=partalertde-21&linkCode=ogi&th=1&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF

Z częstym dropem za 739€. 3060Ti za 5k? Chyba w marzeniach. Proshop Strixa sprzedaje za 3799 od ręki. 

Proshop i Amazon źle działają na wyobraźnię kupujących. Najlepiej jak karta ma dowód zakupu z X-KOMu, wtedy są najbardziej napaleni. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Dunio_PL napisał:

Dzwonili do mnie z sklepu z propozycja zamiany zamówionego w listopadzie TUF 3080 na TUF 3070ti OC z dopłatą 400 zł.

Z dopłatą z Twojej strony? Chcesz dopłacać do o wiele mniej wydajnej karty? Trzeba było ich wyśmiać przez ten telefon, ja bym z nimi grubo po bandzie pojechał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ten wątek

Edytowane przez addept

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Może ktoś z Was będzie wiedział bo ja mam zagwozdkę, na karcie mam dwa takie (maleńkie) przełączniki - nigdy się z tym nie spotkałem. Co to może być?

Próbuje szukać ale nawet google nic konkretnego mi nie podpowiada ?‍♂️

PSX_20210915_175224.jpg

Edytowane przez akodo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

power colory mają zmiany biosu tymi pstryczkami elektryczkami :E tylko ze tam jest jeden  ,ale wczoraj lub przedwczoraj widziałem którąś z kart która ma własnie takie dwa pstryki  niestety  wymazałem z pamięci mniej ważną informacje :-P  podaj co to za model karty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...