Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Mar_S napisał:

Napisałeś pulower wcześniej! Internet pamięta! Bluźnierca!  :E 

:E nie chodze ani w jednym ani drugim i sprawdzilem dla pewnosci w necie ze pulower to nie golf :rotfl: i jednak mial golf a pulower to cos innego :D

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Mar_S napisał:

Yupi!!! To the Moon! And beyond!  :E 

Wie ktoś co to za kurtka? Bym se kupił nawet.  :P 

On ma tych kurtek kilkanascie/kilkadziesiat. Wiekszosc jak nie wszystkie szyte na miare.

Takich kurtek z wieszaka prawie nikt nie sprzedaje, bo ktos kogo stac na kurtke z takich duzych kawalkow skory to woli dolozyc do krawca by miec dobrana pod siebie. Mozesz isc do krawca i zrobi Ci dokladnie taka ;) za pewnie mniej niz 3k. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Golf i Pulover  to idealne nazwy na nowe kryptowaluty .. nazwa w tej wydmuszce to 99% sukcesu : ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Zhao napisał:

@addept

Wiem i czekam  - tym bardziej uważam,że gość specjalnie to zrobił lub wał tu leci ostry...

Niekoniecznie wał. Może konkurencja "zdjęła" sobie tańszą ofertę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, SmileYMaN napisał:

Panowie od czasu dostania karty graficznej rtx 3060 ti mam same problemy z wydajnością. Najpierw w COD:Warzone nie potrafiła pracować wydajnie i produkowała 30-80 klatek z procesorem i5 9400f, ale to się udało naprawić(samo się naprawiło, ewentualnie pomogło oc ramu do 3200mhz), natomiast teraz jest problem z cs:go- full hd około 120 fps :( użycie procesora około 20-40% karta ~20% i taktowanie 1695mhz na rdzeniu (w warzone normalnie trzyma 2010MHz). Szczerze mówiąc już mam tego dosyć i najchętniej bym ją oddał w pi**u, bo gtx 1060 6gb służył dzielnie i problemów nie było.

i5 9400f, evga 550 gold+, 2x8gb hyperx (oc 3200mhz cl 15), z390 ud v2, rtx 3060 ti ssd 850 evo 250gb, świeża instalka systemu (oryginalna 10) brak nowych aktualizacji.

nie pomaga wymuszenie trybu wysokiej wydajności w sterownikach ani w windows.

Co prawda szukałem rozwiązania pod VR, ale może Tobie też pomoże - trzeba przełączyć PCIe z 4.0 na 3.0 w BIOSie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Majstry 4,7k, za Rtx 3070 TUF Gaming OC od Asusa to dobry deal, czy odpuścić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, maras2574 napisał:

Biedaczek się pomylił i nie wie jak zwrócić kartę.

7 minut temu, Pitross20 napisał:

Majstry 4,7k, za Rtx 3070 TUF Gaming OC od Asusa to dobry deal, czy odpuścić ?

Na amazonie, był ostatnio, aorus master, za 4.4k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam nadal 3070 Visiona OC za 4150 w morelach , mozna to nadać pobraniem na dowolny adres 

gdyby ktos reflektował : ] 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty dla sportu kupujesz te karty? Czy odwet na sklepach? To już chyba trzeci raz w ciągu miesiąca. Kupujesz, nie opłacasz, karta po tygodniu wraca do sprzedaży. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Radio_Tirana przynajmniej ogłasza na forum, że ją ma i może pchnąć dalej ludziom z forum. Więc nawet jeśli dla sportu je łapie, to i tak fajnie że daje możliwość pchnięcia ją tutaj. Gdybym np. wiedział o tej karcie wcześniej, to może zdecydowałbym się, a tak wziąłem dla znajomego rtx 3060 ti strix za 3800. Nie mam czasu szukać kart w niższych cenach, a znajomy uparł się na kompa na już. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kot robię czyli czasami konsumuję ale raczej poluje żeby polować, tak już musi być : ]  Na ryby też jeżdże co jakiś czas.

Na Ebayu.com kupowałem wiele razy i nie płaciłem, na jednym koncie to mam chyba gdzieś ze 30 case'ów (oczywiscie w ileś tam lat) za niepłacenie, oczywiscie ebay daje na tydzien zakaz kupowania czy tam ileś, potem i tak mozna kupowac, o ile płaci się powiedzmy 2/3 zakupy ... ja już przetestowałem ten cały system dosc dokladnie, lata, po rpostu lata : ]

Kluczem jest to że nie jestem materialistą, pieniądze mogą być ale nie muszą .. liczy się samozadowolenie z czegoś .. naście lat temu miałem 0 pieniędzy i zyło mi się tak samo bardzo dobrze : ]

Edytowane przez marian666666
  • Haha 1
  • Confused 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kynareth napisał:

TIM210927_T100.Cover_.JensenHuang.jpg?w=500&quality=85

Przepraszam co wrażliwszych ale... Wreszcie można pokusić się o stwierdzenie, że to OJCIEC NEO ! 

Edytowane przez Permanenta_Invigilacja
  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, kowallosu napisał:

@Radio_Tirana przynajmniej ogłasza na forum, że ją ma i może pchnąć dalej ludziom z forum. 

Ja też ogłaszałem i wszyscy to zlewali więc dałem sobie spokój   :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Mar_S napisał:

Ja też ogłaszałem i wszyscy to zlewali więc dałem sobie spokój   :E 

Ja mam po prostu niższą marże a konkurencja w oddawaniu zamówień nie śpi .. cały czas trzeba być czujnym : ]

Edytowane przez marian666666
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Zhao napisał:

Ja jeszcze tej durnowatej prowizji nie zapłaciłem.. bo niby za co jak jeszcze pieniędzy nie otrzymałem ..mam nadzieje,ze  uda się to odkręcić

Pewnie ironizujesz  - Mimo wszystko napisze dla potomnych =  Oszust kupuje towar X u Mar_S  - Wystawia to samo ogłoszenie -> niewinna postronna osoba "Jan" kupuje u oszusta, ten  podaje dane Mar_s =   Mar_s  dostaje kasę i wysyła towar X do oszusta  -> Jan zostaje bez kasy =  idzie  z pretensjami do Mar_S

Było wałkowane, wystarczy poprosić kupującego o dokładne dane do wysyłki

W przelewie 

Edytowane przez Pitt_34

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale ja chciałem niektóre puścić za kwotę zakupu plus stówka kosztów manipulacyjnych, i nic.  :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Hwangowski napisał:

Co prawda szukałem rozwiązania pod VR, ale może Tobie też pomoże - trzeba przełączyć PCIe z 4.0 na 3.0 w BIOSie.

niestety to jest z390 i ona wcale nie obsługuje pcie 4.0. Walczę z tym już kilka dni, ale przynajmniej inne gry w MIARĘ działają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Permanenta_Invigilacja napisał:

Przepraszam co wrażliwszych ale... Wreszcie można pokusić się o stwierdzenie, że to OJCIEC NEO ! 

Nope. To Escobar naszych czasów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  

2 godziny temu, BladyPL napisał:

Niekoniecznie wał. Może konkurencja "zdjęła" sobie tańszą ofertę ;)


Przekonam się w sobotę bo wtedy kończy się licytacja na jednego gigabyte - jeśli do wtorku nic nie będzie to leci do allegro i czarna lista

 

53 minuty temu, Pitt_34 napisał:

Było wałkowane, wystarczy poprosić kupującego o dokładne dane do wysyłki

W przelewie 

Koleś jest cwany - wybrał Allegro płace przelewem tradycyjnym i żeby Allegro puściło musi podać unikalny numer w przelewie

Jedyne co mogę zrobić to sprawdzić kto zlecił owy przelew.. o ile się to pokaże

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Zhao napisał:

Jedyne co mogę zrobić to sprawdzić kto zlecił owy przelew.. o ile się to pokaże

Ale płacił przez PayU? Bo wtedy to system mu nadaje unikalny numer do wpisania w tytuł, a następnie przekazuje tobie. Nie masz dostępu do danych nadawcy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, ygdersil napisał:

Nope. To Escobar naszych czasów

To niech ktoś mu domaluje dwie karty graficzne w lapach zamiast pistoletów :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Radio_Tirana napisał:

Ale płacił przez PayU? Bo wtedy to system mu nadaje unikalny numer do wpisania w tytuł, a następnie przekazuje tobie. Nie masz dostępu do danych nadawcy. 

Taa przez PayU.. no to tym bardziej  jest tu pole do popisu na wałki przeróżne a allegro ma to w dupie.. Pożyjemy zobaczymy jeśli bym dostał kasę to przeleży sobie trochę w razie W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, jask1eR napisał:

Koledzy sprawa jest, sprzedałem typowi na olx w pełni sprawną kartę RTX2070super na której w dniu wysyłki jeszcze pykałem w cyberpunka. Podłączył do koparki i twierdzi, że mu nie działa ani u jego kumpla. OLX wstrzymał wypłatę. Co robić? Mam film dokumentujący granie w cyberpunka tego dnia z kartą włożoną do komputera a także jak pakowałem kartę do wysyłki (była bardzo dobrze zabezpieczona).

Na przyszłość rada moja taka: OLX tylko odbiór osobisty lub przedpłata za całość, albo olać i sprzedawać z wliczoną marżą na allegro lokalne. Mam wystawione na olx i AL i jak ktoś chce przesyłkę poprzez olx to odmawiam.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, jask1eR napisał:

Koledzy sprawa jest, sprzedałem typowi na olx w pełni sprawną kartę RTX2070super na której w dniu wysyłki jeszcze pykałem w cyberpunka. Podłączył do koparki i twierdzi, że mu nie działa ani u jego kumpla. OLX wstrzymał wypłatę. Co robić? Mam film dokumentujący granie w cyberpunka tego dnia z kartą włożoną do komputera a także jak pakowałem kartę do wysyłki (była bardzo dobrze zabezpieczona).

Ale to nie jest tak że OLX zwalnia kasę w momencie wyjęcia paczki? Raz sprzedałem z przesyłką i tak właśnie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że pewnie nikt nie pamięta, ale RTX 3080 TUF od @Kaczorex26 zamówiona 17 września 2020 dotarła do mnie wczoraj!

Jedyne 363 dni na realizację zamówienia i przy okazji wymiana na wersję LHR.

Gdyby ktoś był chętny na moje poprzednie GPU czyli MSI 2080Ti Ventus to zapraszam na priv.

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...