Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Zhao napisał:

Dlatego wystawia się na zwykłym Allegro - tam jest wszystko po staremu o wiele bardziej przejrzyste  - zanim wystawisz masz podgląd jak to będzie wyglądać

siadam do tego właśnie aczkolwiek "po staremu" nic mi nie mówi, bo NIGDY nic nie sprzedawałem. :)
Dla mnie allegro przez 20 (?) lat było jednostronną platformą... do zakupów ;)

Edytowane przez JeRRy_F3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile teraz prowizja bo wolałbym jednak zwykłe allegro? Na max wyciśniętej kasie mi nie zależy bo drugą 3080 mam po praktycznie msrp wiec i tak będę grubo do przodu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, JeRRy_F3D napisał:

Właśnie dlatego teraz boje się allegro.
Nie ma czegoś takiego jak włącz / wyłącz on/off - przed odpaleniem "na poważnie.
Nie ma żadnego sprawdź, podgląd, tylko jakiś kombajn z tego zrobili, gdzie jak jestem po raz pierwszy sprzedającym, to trzeba mieć fakultet z obsługi tegoż. :(

Wszystko jest. Na zwykłym Allegro podgląd, na Lokalnym opcja wystawienia zwykłego ogłoszenia bez kup teraz i licytacji. 

Teraz, Art385 napisał:

ile teraz prowizja bo wolałbym jednak zwykłe allegro?

3%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Radio_Tirana napisał:

Wszystko jest. Na zwykłym Allegro podgląd, na Lokalnym opcja wystawienia zwykłego ogłoszenia bez kup teraz i licytacji. 

3%

to chill poczekam do jutra jak się nic nie pojawi to wystawiam jak człowiek a nie w tej lipie lokalnej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Radio_Tirana napisał:

Wszystko jest. Na zwykłym Allegro podgląd, na Lokalnym opcja wystawienia zwykłego ogłoszenia bez kup teraz i licytacji. 

No ale... uważnym trzeba być, bo ja jestem na "zwykłym allegro".
Wystaw przedmiot i... bez orientu przenosi na lokalnie.
Prześwirowali IMO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, JeRRy_F3D napisał:

siadam do tego właśnie aczkolwiek "po staremu" nic mi nie mówi, bo NIGDY nic nie sprzedawałem. :)
Dla mnie allegro przez 20 (?) lat było jednostronną platformą... do zakupów ;)

Dasz sobie rade to jest proste jak budowa cepa  wystarczy tylko uważnie czytać i wpisywać po kolei

 

5 minut temu, Art385 napisał:

le teraz prowizja bo wolałbym jednak zwykłe allegro? Na max wyciśniętej kasie mi nie zależy bo drugą 3080 mam po praktycznie msrp wiec i tak będę grubo do przodu 

3%

3 minuty temu, JeRRy_F3D napisał:

No ale... uważnym trzeba być, bo ja jestem na "zwykłym allegro".
Wystaw przedmiot i... bez orientu przenosi na lokalnie.
Prześwirowali IMO.

Specjalnie tak to jest wystarczy kliknąć wystaw za pomocą starego formularza i mogą Cię połaskotać w dzyndzelek :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Art385 napisał:

ile teraz prowizja bo wolałbym jednak zwykłe allegro? Na max wyciśniętej kasie mi nie zależy bo drugą 3080 mam po praktycznie msrp wiec i tak będę grubo do przodu 

Zwykłe allegro 3%.

Z moich obserwacji wynika,że ze względu na spadek kursu ETH i bitcoina, kopacze trochę przystopowali i ceny Kart non LHR spadły. W ostatnich dniach, żadna 3070, bez blokady, nie przekroczyła 6000zł. Wszystkie "Kup Teraz", powyżej tej kwoty, zostały nie sprzedane. Najdroższą sprzedaną, jaką w tym tygodniu widziałem, to był Gigabyte Gaming OC 3070 za 5650zł.

Edytowane przez Red_October

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze - IMO debilizmem jest to, że nie można sobie "zapisać" ogłoszenia i kończyć edycji w wolnej chwili.
Co za łby!

31 minut temu, Red_October napisał:

Zwykłe allegro 3%.

Z moich obserwacji wynika,że ze względu na spadek kursu ETH i bitcoina, kopacze trochę przystopowali i ceny Kart non LHR spadły. W ostatnich dniach, żadna 3070, bez blokady, nie przekroczyła 6000zł. Wszystkie "Kup Teraz", powyżej tej kwoty, zostały nie sprzedane. Najdroższą sprzedaną, jaką w tym tygodniu widziałem, to był Gigabyte Gaming OC 3070 za 5650zł.

Skąd to wszystko wiesz? Jak robisz takie analizy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Red_October napisał:

kopacze trochę przystopowali i ceny Kart non LHR spadły

Jeszcze jak. Aukcja podstawowego modelu Palita 3060Ti bez LHR skończyła się pół godziny temu na 4905 zł. Ale internetowi eksperci będą dalej kłamać, że to transport/ceny mikroczipów stoją za wysokimi cenami (żeby nie było - nie narzekam :beerchug:)

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Radio_Tirana napisał:

Jeszcze jak. Aukcja podstawowego modelu Palita 3060Ti bez LHR skończyła się pół godziny temu na 4905 zł. Ale internetowi eksperci będą dalej kłamać, że to transport/ceny mikroczipów stoją za wysokimi cenami (żeby nie było - nie narzekam :beerchug:)

to spadly czy nie? Pytam bo cen kart non LHR nie sledze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, JeRRy_F3D napisał:

Kurcze - IMO debilizmem jest to, że nie można sobie "zapisać" ogłoszenia i kończyć edycji w wolnej chwili.
Co za łby!

Skąd to wszystko wiesz? Jak robisz takie analizy?

Wchodzisz na allegro, wpisujesz RTX 3070 i przeglądasz ogłoszenia, to co cię interesuje dodajesz do obserwowanych, co kilka dni sprawdzasz zakończone ogłoszenia.

Aby szybciej wyszukać interesujące propozycję, ustawiam filtrowanie po cenie ( od najdroższych do najtańszych), oraz wybieram przedmioty używane. Jak mam czas i chęci to przeglądam też, co jest w "nowych".

 

14 minut temu, Radio_Tirana napisał:

Jeszcze jak. Aukcja podstawowego modelu Palita 3060Ti bez LHR skończyła się pół godziny temu na 4905 zł. Ale internetowi eksperci będą dalej kłamać, że to transport/ceny mikroczipów stoją za wysokimi cenami (żeby nie było - nie narzekam :beerchug:)

Z tego co mam u siebie, to tylko jeden RTX 3060 ti, w tym tygodniu, przekroczył 5000zł ( ale teraz już tego tak dokładnie nie sprawdzam).

Edytowane przez Red_October
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde zrobiłem ogłoszenie, ale aż boje się kliknąć w "wystaw przedmiot", żeby sobie nie narobić bigosu :(

dlaczego tego nie można "zapisać" i włączyć kiedyś, kiedy się chce.
Nie sądziłem, że allegro jest takie poyebane :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, JeRRy_F3D napisał:

kurde zrobiłem ogłoszenie, ale aż boje się kliknąć w "wystaw przedmiot", żeby sobie nie narobić bigosu :(

Czego się boisz ? pisz na PW jak coś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Zhao napisał:

Czego się boisz ? pisz na PW jak coś

Ze jak dam kup teraz, to klamka zapadnie i się wkrzacze w jakaś historie z jakimś czubkiem :)

 

do tego blokuje mi wszelkie rzeczy związane z odbiorem osobistym, FV, itd.
nie przepuszcza - to chyba tylko na "lokalnie" przejdzie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, JeRRy_F3D napisał:

Ze jak dam kup teraz, to klamka zapadnie i się wkrzacze w jakaś historie z jakimś czubkiem :)

 

Nie bój żaby ja tak działam na Allegro już kilka ładnych lat jeśli kupujący jest deklem i nie zapłaci to dostaniesz anulowanie prowizji i nie zapłacisz grosza  - sprzedałem już tak trochę rzeczy przez te lata w tym rtxy

Pamiętaj,że to Ty sprzedajesz i to Ty ustalasz zasady typu zapłata z góry/odbiór osobisty itp i to kupujący ma się dostosować do Ciebie nie Ty do niego

Jak mowie/pisze:-D wal PW jak coś 

Edytowane przez Zhao

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dajesz przez normalne allegro 3%
czy 4,5 i lokalnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, JeRRy_F3D napisał:

Ale dajesz przez normalne allegro 3%
czy 4,5 i lokalnie?

normalne Allegro 3% prowizji Jak masz jakieś pytania / wątpliwości to pisz PW nie ma co tu dyskutować o allegro pisząc elaborat

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, JeRRy_F3D napisał:

Ale dajesz przez normalne allegro 3%
czy 4,5 i lokalnie?

Nawet się nie baw z allegro lokalnie. Wyższa prowizja i kupujący odstawiający cyrki, którzy co chwila, nie płacą za zamówienia.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, JeRRy_F3D napisał:

Ze jak dam kup teraz, to klamka zapadnie i się wkrzacze w jakaś historie z jakimś czubkiem :)

 

do tego blokuje mi wszelkie rzeczy związane z odbiorem osobistym, FV, itd.
nie przepuszcza - to chyba tylko na "lokalnie" przejdzie :(

Spokojnie wyśle Ci placek do pierdla :szczerbaty:

 

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, sideband napisał:

Spokojnie wyśle Ci placek do pierdla :szczerbaty:

 

Mówisz to z autopsji? Za co siedzisz ?  - za wystawienie aukcji:lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, sideband napisał:

Spokojnie wyśle Ci placek do pierdla :szczerbaty:

 

Tylko nie zjedz od razu w całości bo się pilnikiem udławisz. ?

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, JeRRy_F3D napisał:

Ale dajesz przez normalne allegro 3%
czy 4,5 i lokalnie?

Tylko na zwykłym allegro NIE promuj ogłoszenia. Masz potem wyższą prowizję od sprzedaży, mimo zapłacenia za promowanie. To jest dopiero cyrk.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Cliff B. napisał:

Tylko na zwykłym allegro NIE promuj ogłoszenia. Masz potem wyższą prowizję od sprzedaży, mimo zapłacenia za promowanie. To jest dopiero cyrk.

Jeszcze jedno. W szczegółach ogłoszenia mam - prowizja dla allegro = 189 zł - płatna do 10.10.2021.
To  znaczy, że mam zapłacić prowizję bez względu na to, czy się GPU sprzeda czy nie?
Już jestem winien allegro kasę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...