Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

Jest ruchome. Można go docisnąć ze 2mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Karister napisał:

Jest ruchome. Można go docisnąć ze 2mm.

Próbowałeś rozkręcić i zobaczyć czy jest dokręcone poprawnie? Od 22:45 masz jak to zrobić

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie, tyle to kosztowało, że nie ruszam. Potem jeszcze będzie problem ze zwrotem. Skrobnę maila do Asusa, co oni na to. Nie zdjąłem jeszcze folii, więc oddaję, jak napiszą, że na RMA się nadaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś przypomnieć/napisać, czy dropy EVGA na Amazonie są względnie prawdziwe, tj. jest data dostawy?

Co raz częściej są oferty z tymi kartami i łudzę się, że uda mi się dorwać jakąś ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Niewiernus napisał:

Może ktoś przypomnieć/napisać, czy dropy EVGA na Amazonie są względnie prawdziwe, tj. jest data dostawy?

Co raz częściej są oferty z tymi kartami i łudzę się, że uda mi się dorwać jakąś ? 

kilka osob dorwalo, kilka czeka, kilku anulowali zamowienia. Kwestia szczescia chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

X-kom zaczyna być wręcz śmieszny. Od co najmniej stycznia (podejrzewam, że nawet od września) nie wiedzą kiedy, ani ile kart ASUS STRIX RTX 3080 dostaną. Ja nie wiem jak ich umowy z dostawcami muszą wyglądać, ale chyba mają gdzieś coś ostro po bandzie skoro od prawie już pół roku nie dostali egzemplarza zamówionego produktu (w tym czasie inne sklepy go otrzymują), nie wiedzą kiedy będzie, ani w jakiej ilości. Jedynie wariacje tych samych tekstów o globalnym problemie. To już się robi prawie monty python z rozmów z nimi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
1 godzinę temu, white03 napisał:

X-kom zaczyna być wręcz śmieszny. Od co najmniej stycznia (podejrzewam, że nawet od września) nie wiedzą kiedy, ani ile kart ASUS STRIX RTX 3080 dostaną. Ja nie wiem jak ich umowy z dostawcami muszą wyglądać, ale chyba mają gdzieś coś ostro po bandzie skoro od prawie już pół roku nie dostali egzemplarza zamówionego produktu (w tym czasie inne sklepy go otrzymują), nie wiedzą kiedy będzie, ani w jakiej ilości. Jedynie wariacje tych samych tekstów o globalnym problemie. To już się robi prawie monty python z rozmów z nimi. 

Mam przeczucie, że w czerwcu posypie się dużo anulacji na stare zamówienia kart graficznych . Wszystko będzie spowodowane wycofaniem starego modelu i zastąpieniem nowym. "Możemy sprzedać podobny model, ale w droższej cenie." Mam nadzieje, że tak się nie stanie, ale sklepy będą miały powód żeby anulować zamówienie. Poprawcie mnie, jeżeli się mylę.      

Edytowane przez Majki78
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, white03 napisał:

X-kom zaczyna być wręcz śmieszny. Od co najmniej stycznia (podejrzewam, że nawet od września) nie wiedzą kiedy, ani ile kart ASUS STRIX RTX 3080 dostaną. Ja nie wiem jak ich umowy z dostawcami muszą wyglądać, ale chyba mają gdzieś coś ostro po bandzie skoro od prawie już pół roku nie dostali egzemplarza zamówionego produktu (w tym czasie inne sklepy go otrzymują), nie wiedzą kiedy będzie, ani w jakiej ilości. Jedynie wariacje tych samych tekstów o globalnym problemie. To już się robi prawie monty python z rozmów z nimi. 

Przeciez teraz czekaja na nowe rewizje. Wszystkie zamowienia na stare zostana anulowane.

1 minutę temu, Majki78 napisał:

Mam przeczucie, że w czerwcu posypie się dużo anulacji na stare zamówienia kart graficznych . Wszystko będzie spowodowane wycofaniem starego modelu i zastąpieniem nowym. "Możemy sprzedać podobny model, ale w droższej cenie." Mam nadzieje, że tak się nie stanie, ale sklepy będą miały powód żeby anulować zamówienie. Poprawcie mnie, jeżeli się mylę.      

Producenci maja oznaczac karty z blokada, wiec pewnie numery produktow zmienia sie. Brak dostepnosci = anulacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Majki78 napisał:

Mam przeczucie, że w czerwcu posypie się dużo anulacji na stare zamówienia kart graficznych . Wszystko będzie spowodowane wycofaniem starego modelu i zastąpieniem nowym. "Możemy sprzedać podobny model, ale w droższej cenie." Mam nadzieje, że tak się nie stanie, ale sklepy będą miały powód żeby anulować zamówienie. Poprawcie mnie, jeżeli się mylę.      

nie mylisz sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
13 minut temu, Majki78 napisał:

Mam przeczucie, że w czerwcu posypie się dużo anulacji na stare zamówienia kart graficznych . Wszystko będzie spowodowane wycofaniem starego modelu i zastąpieniem nowym. "Możemy sprzedać podobny model, ale w droższej cenie." Mam nadzieje, że tak się nie stanie, ale sklepy będą miały powód żeby anulować zamówienie. Poprawcie mnie, jeżeli się mylę.      

Wg GN karty non-lhr mają jeszcze przez jakiś czas być produkowane, równolegle z lhr. Nadzieja umiera ostatnia :D

Edytowane przez toph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co czytalem to karty z ogranicznikiem nie beda oznaczone.

Za to wersje FE maja nie miec  ogranicznika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Rafalxxx napisał:

z tego co czytalem to karty z ogranicznikiem nie beda oznaczone.

 

Beda mialy oznaczenie na pudelku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Rafalxxx napisał:

z tego co czytalem to karty z ogranicznikiem nie beda oznaczone.

Za to wersje FE maja nie miec  ogranicznika

LHR muszą być oznaczone na pudełku, nvidia wymaga tego od partnerów 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak anulują w czerwcu w x-komie to nie wiem co zrobię ? tak to chociaż jest nadzieja że 5 5600x nie będzie się dusić 

Czy tam nudzić, zwał jak zwał 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Majki78 napisał:

Mam przeczucie, że w czerwcu posypie się dużo anulacji na stare zamówienia kart graficznych . Wszystko będzie spowodowane wycofaniem starego modelu i zastąpieniem nowym. "Możemy sprzedać podobny model, ale w droższej cenie." Mam nadzieje, że tak się nie stanie, ale sklepy będą miały powód żeby anulować zamówienie. Poprawcie mnie, jeżeli się mylę.      

Zależy Ci na karcie, czy na zamówieniu? Karty i tak nie dostaniesz, więc po co się martwisz o puste zamówienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, DisconnecT napisał:

Zależy Ci na karcie, czy na zamówieniu? Karty i tak nie dostaniesz, więc po co się martwisz o puste zamówienie.

Moje zamówienia już dawno anulowane. Mam 80 kupioną w dobrej cenie jak amzonie.pl miał swój start.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czy osoby które posiadają poniżej wymienione karty graficzne mogą odpowiedzieć mi na jedno pytanie?

Asus RTX 3080 Strix i Asus RTX 3090 Strix  z czego jest wykonany tył karty (backplate) z plastiku czy z aluminium?

Pytam ponieważ w sieci różnie podawają, w Polskiej recenzji którą kiedyś czytałem mówią że jest plastikowy, a na YouTube jak gość rozbierał mówił że aluminium.

Czy może być tak że zwykły Strix ma plastik a Strix OC ma aluminium?

Edytowane przez anag0rn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, anag0rn napisał:

Czy osoby które posiadają poniżej wymienione karty graficzne mogą odpowiedzieć mi na jedno pytanie?

Asus RTX 3080 Strix i Asus RTX 3090 Strix  z czego jest wykonany tył karty (backplate) z plastiku czy z aluminium?

Pytam ponieważ w sieci różnie podawają, w Polskiej recenzji którą kiedyś czytałem mówią że jest plastikowy, a na YouTube jak gość rozbierał mówił że aluminium.

Czy może być tak że zwykły Strix ma plastik a Strix OC ma aluminium?

Z tego co wiem, to Strixy w 100% są aluminiowe. Przynajmiej mój TUF tak ma. Plastik jest w ala grafenowych X Trio od MSI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Cliff B. napisał:

Z tego co wiem, to Strixy w 100% są aluminiowe. Przynajmiej mój TUF tak ma. Plastik jest w ala grafenowych X Trio od MSI.

W recenzji karty na ithardware.pl podają (Zamontowana płytka usztywniająca (ang. backplate) została wykonana z czarnego plastiku ) dlatego pytam, na YouTube podają że aluminium.

Asus TUF ma napewno aluminium.

Czy posiada ktoś Asusa STRIX i może rozwiać wątpliwości? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, anag0rn napisał:

Czy osoby które posiadają poniżej wymienione karty graficzne mogą odpowiedzieć mi na jedno pytanie?

Asus RTX 3080 Strix i Asus RTX 3090 Strix  z czego jest wykonany tył karty (backplate) z plastiku czy z aluminium?

Pytam ponieważ w sieci różnie podawają, w Polskiej recenzji którą kiedyś czytałem mówią że jest plastikowy, a na YouTube jak gość rozbierał mówił że aluminium.

Czy może być tak że zwykły Strix ma plastik a Strix OC ma aluminium?

Moj Strix OC 3080 ma aluminiowy... 

2:15 backplate is also aluminum... 

EDIT2: Pytasz ao zwyklego strixa... Nie wiedzialem, ze sa takie... Ja mam OC

Edytowane przez aureumchaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xkom 3060 gb - 3599zł

gotowa do odbioru, kupilem wczoraj

oczywiscie nowe konto ;)

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
33 minuty temu, aureumchaos napisał:

Moj Strix OC 3080 ma aluminiowy... 

2:15 backplate is also aluminum... 

EDIT2: Pytasz ao zwyklego strixa... Nie wiedzialem, ze sa takie... Ja mam OC

Na stronie Asusa są Strixy zwykłe i OC

Dziękuję za odpowiedź.

Edytowane przez anag0rn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, anag0rn napisał:

Na stronie Asusa są Strixy zwykłe i OC

Dziękuję za odpowiedź.

Przyznam, ze nigdzie w sklepach bez OC nie widzialem... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...