Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek o wszystkim

Czy udało Ci się już zdobyć RTXa 3080/3090?  

1016 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy udało Ci się już zdobyć RTXa 3080/3090?

• Tak, już odebrałem kartę :D
    • Moje zamówienie wciąż czeka :(
    • Przesyłka z kartą w drodze do mnie :)

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, SanczoPanczo86 napisał:

Ceny rzeczywiście się ruszyły i zaczęły spadać. Mam obecnie RTX 2060 Super od Asus Strix i zastanawiam się czy go już sprzedawać i brać coś nowego (pokroju RTX 3070Ti oczywiście w wersji LHS czy może coś pokroju 6700XT/6800). Im dłużej będę czekał, tym prawdopodobnie bardziej spadną ceny nowych grafik, ale swojego 2060 Super też taniej sprzedam.

Co sądzicie? Dodam jeszcze, że nie mam ciśnienia na zmianę karty, czekam póki co na premierę BF6 :). A gram póki co w 1080p.

mam ten sam problem tylko u mnie ktoś wczoraj kupił 2070super za 4000 zł i teraz nagle coś na szybko muszę się zdecydować

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, Spearek napisał:

czemu 3080? Wydaje mi się, że 3070Ti też spoko będzie do 1440p

Bo kartę chcę kupić na minimum 2 lata do przodu, a nie na teraz 👍

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
32 minuty temu, rafik787 napisał:

No chyba że Nvidia wprowadzi jakiegoś RTXa 3050/3050Ti z LHR, wtedy ceny mogą być przyzwoite

Laptopowe Rtx3050 i Rtx3050Ti już są od ponad miesiąca więc deskopowe to tylko kwestia czasu.

Edytowane przez Skyline_
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

chyba się udało, czekam na potwierdzenie :D
obraz.png.a714773875b980a143a511ae4f716563.png

• Like 4
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Janusz_75 napisał:

Masz racje, wszyscy skalperzy to bezrobotni. Samotni. Często bezdomni. Generalnie margines. Mamy duzo szczęścia, że mam taką elite jak Ty. I jest to bardzo bolesne, dla wszystkich skalperów, że masz wątpliwości czy się rozliczają. Twoja opinia jest bardzo ważna.

:glaszcze::rotfl:

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, nagaszyk napisał:

obraz.png.a714773875b980a143a511ae4f716563.png

jak to zrobiłeś, ja w poczekalni ląduję z terenu PL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, krystian0916 napisał:

normalna cena to z 3.2, nie 4.5

jak na dzisiejszy stan tego jak to wygląda to określenie "prawie normalna" jest bardzo pasujące w przypadku gdzie przebitkę masz 50% zamiast 150%

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
3 minuty temu, nagaszyk napisał:

Jak coś wstawiasz, na wszelki wypadek zamazuj numery zamówień i temu podobne rzeczy. Dla twojego własnego dobra. Wyrób sobie nawyk. 

PS. Graty. 

Edytowane przez addept
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, addept napisał:

Jak coś wstawiasz, na wszelki wypadek zamazuj numery zamówień i temu podobne rzeczy. Dla twojego własnego dobra. Wyrób sobie nawyk. 

masz rację, tak się podjarałem że zapomniałem, kilka miesięcy szukania GPU i psycha zrobiła salto jak się udało

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, PT_TP napisał:

jak to zrobiłeś, ja w poczekalni ląduję z terenu PL

mi równiez się udało nawet z telefonu  wbiło na stronę jakby nigdy nic.... nie pojme ich polityki.

• Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Fowo napisał:

jak na dzisiejszy stan tego jak to wygląda to określenie "prawie normalna" jest bardzo pasujące w przypadku gdzie przebitkę masz 50% zamiast 150%

na dzisiejszy stan ceny nie sa normalne, wiec mowiac, ze to prawie cena normalna popelniamy blad

• Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Z3Z3 napisał:

mi równiez się udało nawet z telefonu  wbiło na stronę jakby nigdy nic.... nie pojme ich polityki.

o której godz.? teraz mnie nie było jakiś czas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
11 minut temu, PT_TP napisał:

o której godz.? teraz mnie nie było jakiś czas

image.png

11 minut temu, nagaszyk napisał:

@Z3Z3 długo się czeka na potwierdzenie z NBB?

ok 1-2godz i na pewno Ci potwierdza ;)

Bez sensu oni są.... A 3090 jest super i  wymień odrazu termopady - masz wtedy  65 stopni  w grach  na 1400RPM  ;) Choć cewki lubią piszczeć to moje się w miarę wygrzały.

tutaj macie restock  ale drozej : w MM Niemieckim są czasami tłuste przeceny.

https://www.mediamarkt.de/de/product/_msi-geforce-rtx™-3090-gaming-x-trio-24gb-v388‐011r-2683226.html

Edytowane przez Z3Z3
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
4 minuty temu, krystian0916 napisał:

na dzisiejszy stan ceny nie sa normalne, wiec mowiac, ze to prawie cena normalna popelniamy blad

ale się gościu czepiasz definicji - od pół roku najtańsza cena, wrzucam bo może ktoś jednak nie chce poczekać jeszcze 2-3 tygodnie i rzeczywiście w porównaniu z tym co w sklepach było od jakichś 8 miesięcy to jest naprawdę dobra oferta. Specjalnie dla ciebie z imienną dedykacją poprawiam się poniżej, mam nadzieję że widząc to będziesz szczęśliwy.

https://www.morele.net/karta-graficzna-gigabyte-geforce-rtx-3070-ti-gaming-oc-8gb-gddr6x-gv-n307tgaming-oc-8gd-5948093/
Nie wiem czy ktoś wrzucał, najmniejsza przebitka od paru miesięcy

Edytowane przez Fowo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Fowo napisał:

ale się gościu czepiasz definicji - od pół roku najtańsza cena, wrzucam bo może ktoś jednak nie chce poczekać jeszcze 2-3 tygodnie i rzeczywiście w porównaniu z tym co w sklepach było od jakichś 8 miesięcy to jest naprawdę dobra oferta. Specjalnie dla ciebie z imienną dedykacją poprawiam się poniżej, mam nadzieję że widząc to będziesz szczęśliwy.

https://www.morele.net/karta-graficzna-gigabyte-geforce-rtx-3070-ti-gaming-oc-8gb-gddr6x-gv-n307tgaming-oc-8gd-5948093/
Nie wiem czy ktoś wrzucał, najlepsza cena od paru miesięcy

Ktoś ma tego Gaming OC? Zastanawiam się czy brać gOC czy może jednak jakiś Suprim 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Spearek napisał:

mam ten sam problem tylko u mnie ktoś wczoraj kupił 2070super za 4000 zł i teraz nagle coś na szybko muszę się zdecydować

Dobra cena. Dla przykładu jakieś 3-4 tygodnie temu pisałem z gościem na OLX, który sprzedawał identycznego RTX 2060S Strix co ja i wystawił go za 3500zł i za tyle sprzedał. Jak poczekam dłużej, to spadną ceny nowych grafik w sklepach, ale swoją też taniej sprzedam. Przyjmijmy, że na dzień dzisiejszy sprzedałbym swojego 2060S za ok 3000zł (karta kupiona w Polsce w dużym i znanym sklepie rok temu, jeszcze 2 lata gwary, nie kopana i do tego to najlepsza wersja 2060S), Przyjmijmy że za 2 miechy ceny grafik spadną w sklepach o 1000zł, ale przykładowo o tyle też spadnie cena mojej używanej. Tak więc zastanawiam się czy teraz nie wykonać jakiegoś ruchu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Spearek napisał:

Ktoś ma tego Gaming OC? Zastanawiam się czy brać gOC czy może jednak jakiś Suprim 

Gaming OC to takie średniaki+ jakością. Zdecydowanie widać że na rynku to one są najbardziej dostępne i najtańsze więc ja bym brał jeżeli masz wybierać teraz zamiast za miesiąc, nie ma co dopłacać tysiąc lub więcej do TUFa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To tylko

4 minuty temu, Fowo napisał:

ale się gościu czepiasz definicji - od pół roku najtańsza cena, wrzucam bo może ktoś jednak nie chce poczekać jeszcze 2-3 tygodnie i rzeczywiście w porównaniu z tym co w sklepach było od jakichś 8 miesięcy to jest naprawdę dobra oferta. Specjalnie dla ciebie z imienną definicją poprawiam się poniżej, mam nadzieję że widząc to będziesz szczęśliwy.

Nie wiem czy ktoś wrzucał, najlepsza cena od paru miesięcy

Cena i tak za wysoka ale to pokazuje ile sklepy zarabiają na 1 karcie. Na premierę 3070 Ti były po 7500zł a teraz 3000 mniej. Nie wiem jakie jest msrp 3070 Ti ale powinno jeszcze stanieć.

Górnik jej nie kupi przecież

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, Spearek napisał:

Mam 2, 3080 i 3060 - warto!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
12 minut temu, Z3Z3 napisał:

image.png

ok 1-2godz i na pewno Ci potwierdza ;)

Bez sensu oni są.... A 3090 jest super ;)

tutaj macie restock  ale drozej : w MM Niemieckim są czasami tłuste przeceny.

https://www.mediamarkt.de/de/product/_msi-geforce-rtx™-3090-gaming-x-trio-24gb-v388‐011r-2683226.html

Co to za discord? Gratki! Dzisiaj nie byłem czujny...:( nawet nie spróbowałem.

Edytowane przez iacoski

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, Fowo napisał:

Nie wiem czy ktoś wrzucał, najmniejsza przebitka od paru miesięcy

lepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi