Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Valkiria napisał:

Przecież on bredzi od 2 tysięcy stron.

Jak bredzić,to z sensem :E.Tylko jaka jest cała prawda,to vendorzy oraz sama NV nie powiedzą w tej sprawie,gdyż to zadziała na niekorzyść ze strony wizerunkowej.Niby według jednego artykułu do koparek trafiło "tylko" 25%(w co mocno wątpię),tyle że sprzedam taki protip że dziennikarzyny tylko piszą co wszyscy napiszą/wypowiedzą na gębę,smarują artykuł,wyświetlenia,a także kasa się zgadza i poszczególne strony chodzą sobie zadowolone :E.Tak samo jest z każdymi wielkimi przekrętami na świecie.Kończcie już z krótkowzrocznością oraz własną głupotą,co niektórzy tutaj reprezentują.Dobrze wam radzę.

Jak ja czasem czytam takie bzdury,że niekiedy się w pale nie mieści od np.tego "inwestora" kryptowalut,który tutaj grasuje od czasu do czasu,to nie bądźcie zdziwieni,że np.ja czy kto inny na to reaguje oraz prostuje takie brednie.
 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Spl97 napisał:

Jak bredzić,to z sensem :E.Tylko jaka jest cała prawda,to vendorzy oraz sama NV nie powiedzą w tej sprawie,gdyż to zadziała na niekorzyść ze strony wizerunkowej.Niby według jednego artykułu do koparek trafiło "tylko" 25%(w co mocno wątpię),tyle że sprzedam taki protip że dziennikarzyny tylko piszą co wszyscy napiszą/wypowiedzą na gębę,smarują artykuł,wyświetlenia,a także kasa się zgadza i poszczególne strony chodzą sobie zadowolone :E.Tak samo jest z każdymi wielkimi przekrętami na świecie.Kończcie już z krótkowzrocznością oraz własną głupotą,co niektórzy tutaj reprezentują.Dobrze wam radzę.

Jak ja czasem czytam takie bzdury,że niekiedy się w pale nie mieści od np.tego "inwestora" kryptowalut,który tutaj grasuje od czasu do czasu,to nie bądźcie zdziwieni,że np.ja czy kto inny na to reaguje oraz prostuje takie brednie.
 

Kup w końcu  kartę i uwolnij się od tego wątku :szczerbaty:

  • Haha 3
  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat macie gwarancję z mojej strony - dorwę swój egzemplarz i opuszczam ten wątek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten 3060 za 2799 z moreli, to wiadomo zadna okazja i za tyle to kupilem 3070… jednak przynajmniej wersja karty jest ok. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Valkiria napisał:

Dobrze, że jest. A jak sam, to tym bardziej trzeba o niego dbać. Czyli za takie głupawe uwagi pod adresem naszego umiłowanego moderatora - ban na całe wakacje. Odpoczniesz. ?

A Ty juz masz brazowy nos :P

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Spl97 napisał:

Akurat macie gwarancję z mojej strony - dorwę swój egzemplarz i opuszczam ten wątek.

3 mam Cie za slowo... I przypomne Ci to jak juz bedziesz mial karte i schodził.. tfuu odchodził z tego watku... :E

Chodz zdaje sie, ze to dopiero bedzie jakos pod koniec 2022....

Edytowane przez aureumchaos
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Janusz_75 napisał:

A Ty juz masz brazowy nos :P

Od urodzenia...?

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, aureumchaos napisał:

3 mam Cie za slowo... I przypomne Ci to jak juz bedziesz mial karte i schodził.. tfuu odchodził z tego watku... :E

Chodz zdaje sie, ze to dopiero bedzie jakos pod koniec 2022....

Mówiłem, aby robić odliczanie do ceny 4k za 3070 w sklepach :goryl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, MaxaM napisał:

Mówiłem, aby robić odliczanie do ceny 4k za 3070 w sklepach

W sierpniu będzie za 2500

  • Confused 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, MaxaM napisał:

Mówiłem, aby robić odliczanie do ceny 4k za 3070 w sklepach :goryl:

Jakie 4k? Przecież za tyle nie kupi. To musi być Strix w cenie MSRP, maks.3tys.

Teraz, qrek1 napisał:

W sierpniu będzie za 2500

Na sierpień, to bym raczej nie liczył. Jeśli już, to największy  spadek cen może być w lipcu, potem tylko drożej.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, marian666666 napisał:

Tak się chwilę zastanawiałem nad jedną z ciekawych opcji gdy krypto już by siadły.

Wówczas zakup np. 3080tki od górnika w cenie powiedzmy że bedzie to 4000 zł, natomiast cena zakupu byłaby powiedzmy 8000 zł, wielu kupowało w tej cenie.

Zapsuć wtedy niezauważalnie dla serwisu kartę, najlepiej czip ... i zyskać wtedy potencjalnie 4000 zł bo sklep zaproponowałby na pewno podobną kartę lub 8000 zł zwrotu. 

Może być to świetna przyszłościowa forma-zarobku .. jak mawiam wszem i wobec, na krypto zarabiać można zawsze i na 100 sposobów : ]

Już oni Ci udowodnią, że to wina użytkownika.
W takim przypadku kasę dostaniesz na samym końcu.

Edytowane przez Griszah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, marian666666 napisał:

Tak się chwilę zastanawiałem nad jedną z ciekawych opcji gdy krypto już by siadły.

Wówczas zakup np. 3080tki od górnika w cenie powiedzmy że bedzie to 4000 zł, natomiast cena zakupu byłaby powiedzmy 8000 zł, wielu kupowało w tej cenie.

Zapsuć wtedy niezauważalnie dla serwisu kartę, najlepiej czip ... i zyskać wtedy potencjalnie 4000 zł bo sklep zaproponowałby na pewno podobną kartę lub 8000 zł zwrotu. 

Może być to świetna przyszłościowa forma-zarobku .. jak mawiam wszem i wobec, na krypto zarabiać można zawsze i na 100 sposobów : ]

 

Następny, który bredzi. I do tego oszust. Który górnik sprzeda Ci 3080Ti za 4tys., z rachunkiem na 8tys.??? Przecież tej karty żaden górnik nie kupuje... Co Wy tam palicie w taki upał, marianie??

  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Valkiria napisał:

Następny, który bredzi. I do tego oszust. Który górnik sprzeda Ci 3080Ti za 4tys., z rachunkiem na 8tys.??? Przecież tej karty żaden górnik nie kupuje... Co Wy tam palicie w taki upał, marianie??

On pisal o zwyklej... dopisal tki ale nie zmienia faktu, ze cebula jak nic... xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Novii napisał:

Kolega podlinkowal 3080ti za 5.8k ale widze ,ze jesteście wszyscy zajęci skakaniem sobie do gardeł więc nikt nawet nie zauważył. 

Dzięki Clix

A co tu patrzeć, jeszcze będzie niżej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Spl97 napisał:

Akurat macie gwarancję z mojej strony - dorwę swój egzemplarz i opuszczam ten wątek.

Niech mu ktoś da kartę ?

  • Haha 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, BladyPL napisał:

Niech mu ktoś da kartę ?

Chyba kartą... Zaraz wyciągnę jakiegoś SUPRIMA 3090...?

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, snoopher napisał:

A co tu patrzeć, jeszcze będzie niżej ;)

Podlinkuj jak znajdziesz poniżej MSRP. Nawet odpale ci coś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Valkiria napisał:

Na sierpień, to bym raczej nie liczył. Jeśli już, to największy  spadek cen może być w lipcu, potem tylko drożej.

Może już w lipcu być po tyle, ale sierpień to bezpieczniejszy termin na przewidywanie. Dlaczego w sierpniu ma być drożej niż w lipcu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być drożej przez takie akcje jak "powrót do szkoły",ale to ma miejsce przeważnie w drugiej połowie sierpnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Spl97 napisał:

Może być drożej przez takie akcje jak "powrót do szkoły",ale to ma miejsce przeważnie w drugiej połowie sierpnia.

Może, może, może... 

 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, rafik787 napisał:

na morelkach w nowej promce 3070 za 4299zł, 3070ti za 4499zł, 3090 za 9999zł i 3060 za 2799zł. Słabiutko

A kto mógł wiedzieć, że trzeba było brać 3070 Suprim za 3999 zł w ubiegłym tygodniu? Nikt. Z resztą dla wszystkich chętnych i tak by nie starczyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Radio_Tirana napisał:

A kto mógł wiedzieć, że trzeba było brać 3070 Suprim za 3999 zł w ubiegłym tygodniu? Nikt. Z resztą dla wszystkich chętnych i tak by nie starczyło.

W którym sklepie po tyle była?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem notify od evga na 3070ti ale wychodzi 4kzł więc chyba odpuszczam ? nie jest to jakaś rewelacyjna oferta a i tak głównie na 3080 poluję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...