Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Marvelm napisał:

Co to znaczy taka cena? Bo 8k to nie jest standard dla niej wiadomo, idzie za 6k z lekkim hakiem wyrwać niekiedy.

Blisko 6k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Eltik napisał:

do gier typu cyberpunk to takie 75 fps to juz jest maselko i idealna plynnosc

szkoda, że sama gra zabugowana, niezaawansowana i niedopracowana

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, andriejek69 napisał:

Tamtego Palita akurat wyrwałem w takiej cenie, że sam długo w to nie uwierzę :). Pomijając fakt, że ten Palit to chyba najbrzydsza karta roku to ciekawe jak z chłodzeniem? UV obowiązkowy pewnie.

Za 5400 można już wyrwać bez specjalnej spiny 3080ti. W Rakowie leży od tygodnia Zotac, też padło, ale lepsiejsze od Palita. I dłuższa gwarancja.

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Valkiria napisał:

Za 5400 można już wyrwać bez specjalnej spiny 3080ti. W Rakowie leży od tygodnia Zotac, też padło, ale lepsiejsze od Palita. I dłuższa gwarancja.

Dasz radę mi w tak samo atrakcyjnej cenie znaleźć 3080? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Valkiria napisał:

Za 5400 można już wyrwać bez specjalnej spiny 3080ti. W Rakowie leży od tygodnia Zotac, też padło, ale lepsiejsze od Palita. I dłuższa gwarancja.

Wiesz że 5400 to cena poniżej MSRP?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, D3Fcon napisał:

Wiesz że 5400 to cena poniżej MSRP?

To gdzie dokładnie tego zotaca można kupic w tej cenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Valkiria napisał:

Za 5400 można już wyrwać bez specjalnej spiny 3080ti. W Rakowie leży od tygodnia Zotac, też padło, ale lepsiejsze od Palita. I dłuższa gwarancja.

W tej cenie to widziałem tylko Zotaca 3080 LHR, gdzie masz za tyle 3080Ti?

Swoją drogą wczoraj w Mindfactory był 3080 Vision za 1150 Euro wliczając wysyłkę Mailboxem, także jakieś 5250 zł.

Edytowane przez Marvelm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witać 

Czy ze sklepu evgi wysyłają do naszego cudownego kraju ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Amci3K napisał:

Witać 

Czy ze sklepu evgi wysyłają do naszego cudownego kraju ? 

Nie licz, że coś kupisz, ale tak, wysyłają.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą na Allegro skończyła się licytacja Palita RTX 3060 Ti. Wg sprzedającego "nowa, nieużywana, nietrafiony prezent". Na zdjęciu w tle karton X-KOM. W opisie informacja, że jest to karta w wersji V1 (czyli z LHR). 

Górnik, który to kupił srogo się zdziwi ?

Wylicytował ją za 4200 zł. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Radio_Tirana napisał:

Przed chwilą na Allegro skończyła się licytacja Palita RTX 3060 Ti. Wg sprzedającego "nowa, nieużywana, nietrafiony prezent". Na zdjęciu w tle karton X-KOM. W opisie informacja, że jest to karta w wersji V1 (czyli z LHR). 

Górnik, który to kupił srogo się zdziwi ?

Wylicytował ją za 4200 zł. 

Taki Palit do kupienia ME za dużo mniej...

https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/podzespoly-komputerowe/karty-graficzne/karta-graficzna-palit-geforce-rtx-3060-ti-dual-8gb-gddr6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Valkiria napisał:

Za 5400 można już wyrwać bez specjalnej spiny 3080ti. W Rakowie leży od tygodnia Zotac, też padło, ale lepsiejsze od Palita. I dłuższa gwarancja.

Gdzie są te 3080ti bez spiny za 5400? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ME mam takie doświadczenia, że zanim mejl przyjdzie z powiadomieniem, to karty już pewnie nie ma.

Z innej beczki — z Zotakiem ludzie mają sporo problemów, w tym brak reakcji na zgłoszenia serwisowe. Część kart szybko pada.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Marvelm napisał:

Zgadzam się, dla mnie to normalne podejście, a nie jakieś 'odklejenie'. 99% osób (mnie również) kij obchodzi czy karta ma LHR czy nie ma. 

Wiesz, chętnie wykupię wszystkie RTX 3060 Ti bez LHR za 2300-2500 złotych. Dla ciebie może to bez znaczenia, czy jest LHR czy też nie, ale ja dzisiaj widziałem jak jakiś dwuwentylowy RTX 3060 Ti w wersji bez LHR zszedł za 4200 złotych na Allegro. I może ten typ, który się pytał o to, jest skalpelem? Może odsprzeda drożej? A nawet jeśli zostawi kartę dla siebie, to może kiedyś, jak będzie ją sprzedawał, to sprzeda ją drożej? Dlaczego on ma korzystać z tego, a nie kolega?  Niech sobie ten zainteresowany kupnem poszuka innego jelenia lub też karty z LHR, skoro jest mu to obojętne co nabędzie. 

Edytowane przez addept

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, gret napisał:

Gdzie są te 3080ti bez spiny za 5400? 

No przecież bez spiny na regularnych dropach NBB. A nie czekaj, nawet tam 3080ti 5500zł kosztuje :E

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, andriejek69 napisał:

Tamtego Palita akurat wyrwałem w takiej cenie, że sam długo w to nie uwierzę :). Pomijając fakt, że ten Palit to chyba najbrzydsza karta roku to ciekawe jak z chłodzeniem? UV obowiązkowy pewnie.

Najbardziej wpisująca cię w faszystowski trend tęczy. Nie koniecznie najbrzydrzsza. Bo do różowego komputera nastolatki idealna w prezencie XD

Za to chłodzenie jest więcej niż ok jak trafisz wentyle bez większych wad.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, addept napisał:

Wiesz, chętnie wykupię wszystkie RTX 3060 Ti bez LHR za 2300-2500 złotych. Dla ciebie może to bez znaczenia, czy jest LHR czy też nie, ale ja dzisiaj widziałem jak jakiś dwuwentylowy RTX 3060 Ti w wersji bez LHR zszedł za 4200 złotych na Allegro. I może ten typ, który się pytał o to, jest skalpelem? Może odsprzeda drożej? A nawet jeśli zostawi kartę dla siebie, to może kiedyś, jak będzie ją sprzedawał, to sprzeda ją drożej? Dlaczego on ma korzystać z tego, a nie kolega?  Niech sobie ten zainteresowany kupnem poszuka innego jelenia lub też karty z LHR, skoro jest mu to obojętne co nabędzie. 

No ale to sam sobie odpowiadasz, obchodzi Cię tylko po to, aby odsprzedaż drożej. Pewnie, ja też bym je wszystkie kupił, gdybym wiedział, że mogę je puścić dalej z zyskiem 1000zł+ na sztuce, to po prostu logika. Ale pod względem używalności nie ma to dla mnie żadnego znaczenia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kwestii kart bez LHR nie ufam w żadne zapewnienia potencjalnego zainteresowanego zakupem, który chce zbić mocno cenę i jednocześnie twierdzi, że nie wie o co chodzi i go to nie obchodzi te całe "kopanie", bo on jest tylko "graczem". Bo albo naprawdę jest nieświadomy, że na takiej karcie można zarobić, przez co sprzedającemu po prostu nie opłaca się jej sprzedawać po tej cenie co karty z LHR lub też udaje idiotę, by samemu zarobić. Stawiałbym raczej na ten drugi typ, bo i tutaj na forum było wielu takich cwaniaczków, co żebrali wręcz o karty w niskich cenach, niby do grania, a  potem te karty lądowały na olx lub Allegro lub też trafiały do koparek. 

Jest pełno ofert kart z LHR. Niech taki typ nie zawraca głowy i kupi sobie kartę z LHR, zamiast wiercić dziurę w brzuchu, że on chce tanio kupić kartę bez LHR, ale tylko do grania. 

Edytowane przez addept
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, addept napisał:

W kwestii kart bez LHR nie ufam w żadne zapewnienia potencjalnego zainteresowanego zakupem, który chce zbić mocno cenę i jednocześnie twierdzi, że nie wie o co chodzi i go to nie obchodzi te całe "kopanie", bo on jest tylko "graczem". Bo albo naprawdę jest nieświadomy, że na takiej karcie można zarobić, przez co sprzedającemu po prostu nie opłaca się jej sprzedawać po tej cenie co karty z LHR lub też udaje idiotę, by samemu zarobić. Stawiałbym raczej na ten drugi typ, bo i tutaj na forum było wielu takich cwaniaczków, co żebrali wręcz o karty w niskich cenach, niby do grania, a  potem te karty lądowały na olx lub Allegro lub też trafiały do koparek. 

Jest pełno ofert kart z LHR. Niech taki typ nie zawraca głowy i kupi sobie kartę z LHR, zamiast wiercić dziurę w brzuchu, że on chce tanio kupić kartę bez LHR, ale tylko do grania. 

Ze wszystkim się zgadzam, pełno jest cwaniaków, którzy udają zielonych, a tak na prawdę tylko czekają, żeby opylić drożej i przytulić parę stówek. 

2 godziny temu, Valkiria napisał:

Dalej czekam na 3080Ti po 5400, bo chcę kupić. Rozumiem, że się nie doczekam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, addept napisał:

W kwestii kart bez LHR nie ufam w żadne zapewnienia potencjalnego zainteresowanego zakupem, który chce zbić mocno cenę i jednocześnie twierdzi, że nie wie o co chodzi i go to nie obchodzi te całe "kopanie", bo on jest tylko "graczem". Bo albo naprawdę jest nieświadomy, że na takiej karcie można zarobić, przez co sprzedającemu po prostu nie opłaca się jej sprzedawać po tej cenie co karty z LHR lub też udaje idiotę, by samemu zarobić. Stawiałbym raczej na ten drugi typ, bo i tutaj na forum było wielu takich cwaniaczków, co żebrali wręcz o karty w niskich cenach, niby do grania, a  potem te karty lądowały na olx lub Allegro lub też trafiały do koparek. 

Jest pełno ofert kart z LHR. Niech taki typ nie zawraca głowy i kupi sobie kartę z LHR, zamiast wiercić dziurę w brzuchu, że on chce tanio kupić kartę bez LHR, ale tylko do grania. 

Zgadzam się całkowicie. Zainteresowani wysyłają, że 3060 Ti jest za 3500 to więcej niż tyle nie dadzą, a i jeszcze używaną sprzedaje. To w czym problem? To niech kupią LHR za 3500, a nie zawracają głowę. Był też taki co mi pisał, że za chwile koniec kopania ETH będzie i niewiele będzie karta warta, bo LHR to nowsze karty, ceny lecą i to są ostatnie tygodnie żebym sprzedał za dobrą kasę. Próbował mnie przekonać swoim paskiem retoryki. A później cyk ogłoszenie i za więcej.

Edytowane przez Saren7
  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy warto brać pod uwagę RTXa 3070 TI / 3080 w wersji Gaming Pro od Palita? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Grucholek napisał:

Czy warto brać pod uwagę RTXa 3070 TI / 3080 w wersji Gaming Pro od Palita? 

Po UV 3080 była ok. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, lukaszgos napisał:

Z ME mam takie doświadczenia, że zanim mejl przyjdzie z powiadomieniem, to karty już pewnie nie ma.

Z innej beczki — z Zotakiem ludzie mają sporo problemów, w tym brak reakcji na zgłoszenia serwisowe. Część kart szybko pada.

 

Czy to nie aby usmażone pamięci gddr6x? Podobno strasznie się grzeją i nie jest to tylko problem Zotaców. 

 

W końcu pękłem i po roku dziadowania na gtx 950 zamówiłem 3080ti trinity OC za 6500 Przyjdzie w poniedziałek wiec zobaczymy co i jak 

  • Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Minciu napisał:

Najbardziej wpisująca cię w faszystowski trend tęczy. Nie koniecznie najbrzydrzsza. Bo do różowego komputera nastolatki idealna w prezencie XD

Mistrz ?. Jak mówisz, że chłodzenie będzie ok to wierzę na słowo. W końcu mój monitorek Acerka mam z polecenia u Ciebie więc polać Panu bo wie co gada!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...