Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Lamaboi napisał:

Pytanie dla osób które zamawiały w proshop: ile średnio dni czekaliście na przesyłkę od momentu gdy paczka została faktycznie wysłana?

Kartę kupiłem 30.09, dojechała dzisiaj przed południem

SxZtN0t.jpg

Edytowane przez maras2574

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za info. Karta zamówiona. Tak swoją drogą wszystkie 15+ sztuk tuf 3080ti które od tygodnia wisiały na proshopie właśnie dziś zostały wyprzedane. W takim tempie popyt dalej będzie dyktował cenę ¯\_(ツ)_/¯

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Lamaboi napisał:

Dzięki wszystkim za info. Karta zamówiona. Tak swoją drogą wszystkie 15+ sztuk tuf 3080ti które od tygodnia wisiały na proshopie właśnie dziś zostały wyprzedane. W takim tempie popyt dalej będzie dyktował cenę ¯\_(ツ)_/¯

Ja kupowałem Suprima 3080 Ti tego 30.09 za 8499, wczoraj cena skoczyła na 9299 !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę szrototronik pełne półki rtxów 3080.  Dobrze dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

x-kom realizuje zamówienia z dnia premiery❤️  i to w cenie z premiery :D  Co prawda zamiast TUF-a dostałem propozycję na Gaming OC, ale nie będę marudzić. Dobre i niedoceniane karty, wersja V2 ma dodane termopady na pamięciach. 

Unboxing zrobiony, karciocha zaplombowana. Właśnie ją wsadziłem do drugiego komputera :) 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, kowallosu napisał:

x-kom realizuje zamówienia z dnia premiery❤️  i to w cenie z premiery :D  Co prawda zamiast TUF-a dostałem propozycję na Gaming OC, ale nie będę marudzić. Dobre i niedoceniane karty, wersja V2 ma dodane termopady na pamięciach. 

Unboxing zrobiony, karciocha zaplombowana. Właśnie ją wsadziłem do drugiego komputera :) 

No realizuje czekam na Strixa OC 3080 ewentualnie jak zaproponuję Suprima to też nie pogardzę. W ostatni piątek byłem w pierwszej 18. W poniedziałek odrzuciłem propozycję wouchera na 1K. Widzę że np. w komputroniku gpu są. Więc czekam Cierpliwie liczę na karciochę w listopadzie.

Edytowane przez dadi82
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już dawno miałem zapytać bo może mi umknęło, te wasze zamówienia były za pobraniem czy też mieliście zamrożoną kasę przez rok?  :E 
Bo szczerze mówiąc jak czytam o bonach na 1000 zł to nie chce mi się wierzyć że dają coś takiego ludziom którzy pozamawiali często po 10 kart w pięciu różnych sklepach.  :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Mar_S napisał:

Już dawno miałem zapytać bo może mi umknęło, te wasze zamówienia były za pobraniem czy też mieliście zamrożoną kasę przez rok?  :E 
Bo szczerze mówiąc jak czytam o bonach na 1000 zł to nie chce mi się wierzyć że dają coś takiego ludziom którzy pozamawiali często po 10 kart w pięciu różnych sklepach.  :D 

Za pobraniem od początku, a w zasadzie odbiór osobisty w salonie płatne przy odbiorze. Nigdy kasy nie wpłacałem. Ale ci co wpłacali mogil ją bez problemu odzyskać nie wylatując z kolejki.

Ot x-kom od zawsze frontem do klienta :E

Edytowane przez dadi82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w tamtym piątek ten bon odrzuciłem, ja opłaciłem z góry ale później wyjąłem jak wyszło że można zmienić na pobranie bez tracenia miejsca w kolejce. 

Edytowane przez MSF Koi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, no przyznam że szok, teraz cholernie żałuję że nie zostawiłem moich zamówień.  :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Mar_S napisał:

Kurde, no przyznam że szok, teraz cholernie żałuję że nie zostawiłem moich zamówień.  :E 

No x-kom co by o nim nie pisać jednak realizuje w cenach zamówienie a tkie morele Co tam u nich mam zamówionego x-trio w listobadzie za 3899. :E
Zamówienie wisi nie zrealizowane ale nie usunięte. Oni coś realizują z "tamtych lat" ? Tutaj akurat na nic nie liczę. 

Tak apropo cen prądu jeszcze 

  • Z nieoficjalnych informacji zebranych przez nas w PGE, Tauronie, Enei i Enerdze wynika, że spółki są teraz skłonne zawnioskować o podwyżki rzędu 20-30 proc.

Oczywiście pewnie 20-30% nie będzie ale powyżej 10% tak 10-12 bardzo realne na początek IMO.

Edytowane przez dadi82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z gatunku: ciężko powiedzieć

Jeżeli karta działa w 2D ale wysypuje się po 15 sekundach w 3D (furmark itp)
to ona ma jakiekolwiek szanse normalnie kopać ?

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, marian666666 napisał:

Pytanie z gatunku: ciężko powiedzieć

Jeżeli karta działa w 2D ale wysypuje się po 15 sekundach w 3D (furmark itp)
to ona ma jakiekolwiek szanse normalnie kopać ?

Wlacz minera np trexa i sprawdz.... 

Edytowane przez aureumchaos
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, marian666666 napisał:

Pytanie z gatunku: ciężko powiedzieć

Jeżeli karta działa w 2D ale wysypuje się po 15 sekundach w 3D (furmark itp)
to ona ma jakiekolwiek szanse normalnie kopać ?

Najprościej imo zainstaluj sobie gamerhash - gamerhash.com i sprawdź. Zajmie Ci to 15 minut.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej niz ceny interesuja mnie nagrania, najlepiej takie gdzie janusze wyrywaja sobie karty z rąk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie, że jak już złapiecie jakąś kartę na RTX Day To broń boże trzymać ją pod pachą - łatwo będzie wam pudełko wyszarpać. Obejmujecie karton od przodu, tak, jakbyście chcieli się do niego przytulić. 

  • Thanks 2
  • Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 godzinę temu, dadi82 napisał:

No x-kom co by o nim nie pisać jednak realizuje w cenach zamówienie a tkie morele Co tam u nich mam zamówionego x-trio w listobadzie za 3899. :E
Zamówienie wisi nie zrealizowane ale nie usunięte. Oni coś realizują z "tamtych lat" ? Tutaj akurat na nic nie liczę. 

Co by nie napisać to już swoje zarobili na niejednym jeleniu czy górniku z marżą na poziomie niekiedy 150%+. To teraz zaczynają wysyłać karty z roczną obsuwą kiedy już się srogo obłowili .I znów będzie kochać xkum.Jakie to Polskie ale z drugiej strony ludzie dostają te karty więc nie ma za bardzo co narzekać.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze obmyslane, aczkolwiek mam  lepszy plan. Wskakuje się we dwóch (ewentualnie samemu), w rękach pojemnik na pranie lub coś podobnego, dużego głębokiego .. od razu ładuje się tam ze 20 kart a potem na spokojnie przegląda, bo na przeglądanie nie będzie czasu tylko od razu do worka ... no albo worek pocztowy, aczkolwiek do worka duzo trudniejw rzucać ... szafliczek taki na metr średnicy zdecydowanie spełni swoje zadanie : ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, kowallosu napisał:

Jak dla mnie ceny beda blisko premierowych cen z media expertu :) 

Ludzie którzy tam wpadną kupią wszystko za wygórowane ceny, potem przemyślą na olx się nie sprzeda i zwroty będą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Radio_Tirana napisał:

Pamiętajcie, że jak już złapiecie jakąś kartę na RTX Day To broń boże trzymać ją pod pachą - łatwo będzie wam pudełko wyszarpać. Obejmujecie karton od przodu, tak, jakbyście chcieli się do niego przytulić. 

I pamietac o owijkach, zeby sobie nie polamac rak!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Kyriakos napisał:

Co by nie napisać to już swoje zarobili na niejednym jeleniu czy górniku z marżą na poziomie niekiedy 150%+. To teraz zaczynają wysyłać karty z roczną obsuwą kiedy już się srogo obłowili .I znów będzie kochać xkum.Jakie to Polskie ale z drugiej strony ludzie dostają te karty więc nie ma za bardzo co narzekać.

Ja będę kochał x-koma jak dostanę kartę w cenie zamówienia. Z tego co się orientuję żaden inny sklep tego nie robi. Czy zarobili czy nie to mnie lotto. Na pewno zarobili by DUŻO więcej gdyby olali i anulowali te wszystkie zamówienia z od premiery do końca roku i sprzedawali teraz w cenach rynkowych. Takie media experty czy inne szrototronicki ceny podbijały zamówienia anulowały i mieli w torbie. Oczywiście karty jeszcze nie mam więc moja miłość jest czysto teoretyczna. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...