Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, dadi82 napisał:

Dlatego jak będę pisał za tydzień to od razu wspomnę zanim wylosują numerek że tydzień temu byłem 7 :E  :>
może to łykną a jak nie to "... to znaczy 17" ?

Hahah, świetne ... piszesz że miałeś numerek 7 (chociaż był 17) i oni pewnie potwierdza że miałeś 7 bo i tak wymyslają co chcą i tylko kiwają głową. Jak będa twierdzić że 17 to zacznij się wykłócać że był 7  : ]

Edytowane przez marian666666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie mocno drażnią takie akcje promocyjne jak robi teraz ME. To jest zwyczajne narażanie zdrowia ludzi. Powinna być np rejestracja telefoniczna albo nawet w sklepie, jeżeli chcą wyłączyć kanał online. Potem na spokojnie odbiór tylko osobisty w tym jednym sklepie możliwy przez 2-3dni bez walki o pudełka. Wydźwięk marketingowy byłby taki sam. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, marian666666 napisał:

Hahah, świetne ... piszesz że miałeś numerek 7 (chociaż był 17) i oni pewnie potwierdza że miałeś 7 bo i tak wymyslają co chcą i tylko kiwają głową. Jak będa twierdzić że 17 to zacznij się wykłócać że był 7  : ]

No taki jest plan. Skoro z 18 mogłem spać na 21. Znaczy tak chcieli mnie wytegować. To ja spróbuję podobnie za tydzień. NIech nawetr potwierdzą to 7 miejsce, i tak robię screeny z cotygodniowego czatu żeby był dowód. 

Ale Janusz ze mnie ??

 

Takst pójdzie taki, 

dzień dobory moje zamówienie xxxxxx tydzień temu 08.10. byłem 7 w kolejce, według screena który zrobiłem podczas rozmowy. Jak wygląda sprawa na dziś ? :E

Edytowane przez dadi82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, dadi82 napisał:

No taki jest plan. Skoro z 18 mogłem spać na 21. Znaczy tak chcieli mnie wytegować. To ja spróbuję podobnie za tydzień. NIech nawetr potwierdzą to 7 miejsce, i tak robię screeny z cotygodniowego czatu żeby był dowód. 

Ale Janusz ze mnie ??

 

Takst pójdzie taki, 

dzień dobory moje zamówienie xxxxxx tydzień temu 08.10. byłem 7 w kolejce, według screena który zrobiłem podczas rozmowy. Jak wygląda sprawa na dziś ? :E

 A mało tu pracowników xszrota? Nawet swój dział mają, myślisz, że nikt z nich nie śledzi wątków? Cwaniaczku :E JK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, snoopher napisał:

 A mało tu pracowników xszrota? Nawet swój dział mają, myślisz, że nikt z nich nie śledzi wątków? Cwaniaczku :E JK

No i co i myślisz że na czacie będzie akurat ten.

Zresztą to nie ja pierwszy zacząłem walić w człona i losować numerki. Ja tylko chcę dostać swoje zamówienie sprzed blisko 13 miesięcy nic więcej. Proponowałem wymianę na SUPRIMA którego mieli na stanie. 
Jestem też po korespondencji mailowej z rzecznikiem praw konsumenta. Jak do końca listopada GPU nie dostanę to rzecznik mi napisał że może wysłać swoje ponaglenie. Także jeżeli faktycznie ktoś z x-koma to czyta, to dobrze. 

 

Edytowane przez dadi82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, dadi82 napisał:

No taki jest plan. Skoro z 18 mogłem spać na 21. Znaczy tak chcieli mnie wytegować. To ja spróbuję podobnie za tydzień. NIech nawetr potwierdzą to 7 miejsce, i tak robię screeny z cotygodniowego czatu żeby był dowód. 

Ale Janusz ze mnie ??

 

Takst pójdzie taki, 

dzień dobory moje zamówienie xxxxxx tydzień temu 08.10. byłem 7 w kolejce, według screena który zrobiłem podczas rozmowy. Jak wygląda sprawa na dziś ? :E

Hahah, teraz ludzie będa brac screeny z rozmowy i retuszować numerek na lepszy .. są jajca : ]

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, marian666666 napisał:

Hahah, teraz ludzie będa brac screeny z rozmowy i retuszować numerek na lepszy .. są jajca : ]

Do czasu az to samo beda robic konsultanci z Xsrom xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, aureumchaos napisał:

Do czasu az to samo beda robic konsultanci z Xsrom xD

Retusz łatwo rozpoznać. Ale to jakby x-kom nie losował tych numerków (ja dwukrotnie spadłem w dół kolejki) to by nie kręcił na siebie bata. Pytanie tylko czy oni mają ten czat zapisany, czy nie? Być może mają i wiedzą i specjalnie podają wyższe a nóż się uda. U mnie się nie uda. 

Do tego oprócz czatu większość tych miejsc w kolejce mam na mailu. W zasadzie wszystkie oprócz zeszłotygodniowego. Dlatego za chwilę napiszę maila z prośbą o podanie miejsca w kolejce żeby nie było wątpliwości. 
 

Edytowane przez dadi82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, xtn napisał:

Mnie mocno drażnią takie akcje promocyjne jak robi teraz ME. To jest zwyczajne narażanie zdrowia ludzi. Powinna być np rejestracja telefoniczna albo nawet w sklepie, jeżeli chcą wyłączyć kanał online. Potem na spokojnie odbiór tylko osobisty w tym jednym sklepie możliwy przez 2-3dni bez walki o pudełka. Wydźwięk marketingowy byłby taki sam. 

No chyba żartujesz? ABSOLUTNIE! IMO :)
To mają strzelać kości i pękać balustrady. O TO CHODZI i to ma wydźwięk marketingowy.
Skoro karty mają być tanie, to nie idzie tu o kasę dla sklepu (ewentualna "strata" na nich vs sprzedaż w necie, to jest właśnie koszt marketingowy).
Bez strzelania kości i zadymy, bez koczujących pod sklepem, itd. cała tego typu akcja jest IMO zupełnie bez sensu. Taki zjazd zakonnic w kolejce to emocje grzybobrania. ;) 
IMO.

Edytowane przez JeRRy_F3D
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, JeRRy_F3D napisał:

No chyba żartujesz? ABSOLUTNIE.
To mają strzelać kości i pękać balustrady. O TO CHODZI i to ma wydźwięk marketingowy.
Skoro karty mają być tanie, to nie idzie tu o kasę dla sklepu (ewentualna "strata" na nich vs sprzedaż w necie, to jest właśnie koszt marketingowy).
Bez strzelania kości i zadymy, bez koczujących pod sklepem, itd. cała tego typu akcja jest IMO zupełnie bez sensu. Taki zjazd zakonnic w kolejce to emocje grzybobrania. ;) 
IMO.

TRUE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, marian666666 napisał:

Pytanie z kategorii: Fundersy

W tym miesiącu nie było jeszcze rzutu fundersów: TAK czy NIE ?  : ]

Nie było. 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, (void)Banzai napisał:

Ok tydzień temu

TUF non oc? Ja tydzień temu 54 byłem, czyli jest szansa na kartę niedługo. 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, MSF Koi napisał:

TUF non oc? Ja tydzień temu 54 byłem, czyli jest szansa na kartę niedługo. 

To może zamiast 54 jesteś 4 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, (void)Banzai napisał:

Ok tydzień temu

TUF OC czy bez OC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie oto chodzi oni sobie te numerki naprawdę losują chyba.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, (void)Banzai napisał:

Bez OC

No to to jest niebywałe, bo niby to karta widmo (?!?) Niby ich nie ma, niby poza zasięgiem, niby 1 na miesiąc się pojawia i... nagle dostajesz TUFa z czapy będąc entym w kolejce, to... no nie wiem. :hmm:
Jedyna logika = nie panują nad tą kolejką :) i Ci się fartło być "wylosowanym" ;).
GRATKI!

Edytowane przez JeRRy_F3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, JeRRy_F3D napisał:

No to to jest niebywałe, bo niby to karta widmo (?!?) Niby ich nie ma, niby poza zasięgiem, niby 1 na miesiąc się pojawia i... nagle dostajesz TUFa z czapy będąc entym w kolejce, to... no nie wiem. :hmm:
Jedyna logika = nie panują nad tą kolejką :) i Ci się fartło być wylosowanym ;).
GRATKI!

vouchery na 1K PLN znacznie zmniejszyły kolejki. :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, dadi82 napisał:

No właśnie oto chodzi oni sobie te numerki naprawdę losują chyba.

Z numerkami nie wiem ale już pisałem że kumpel który zamówił kartę ok 15:40 ma już tego tufa prawie miesiąc, a ja zamawiając 15:22 byłem 65 w kolejce. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, dadi82 napisał:

vouchery na 1K PLN znacznie zmniejszyły kolejki. :>

Nie uwierzę, że z 30 w kolejce (czyli w zasadzie początek kolejki) 25 czy 29 się połaszczyło na ten śmieszny voucher.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Uptade jakiś, 1,6 GB pobrało, uwaga uwaga, jest "New Game"!
    • Dokładnie, miałem 2 lata płytę za którą dałem 320zl (MSI B450 Tomahawk) płyta kozak, sekcja chłodna z 3700x ustawionym manualnie na 1.35v nie przekraczała 55c  do tego pamięci 4x8 puszone na 3800 ale według for to aby osiągać takie wyniki trzeba było dać wtedy 3x tyle za mobo 🤪
    • Ale czekaj co mieli zrobić przecież prezydent ma prawo łaski i z niego skorzystał. Mieli to olać? A później byłby raban, że łamane jest prawo.
    • 3,5" będą wymagać dodatkowego zasilania (jeżeli ci to nie przeszkadza) z samego usb nie zasilisz takiego dysku w kieszeni, mam dwa telewizory które mają ponad 10 lat i dyski przenośne 500/1000/2000gb normalnie działają więc raczej w tym przypadku pojemność nie ma znaczenia.
    • ja mam płytę za 400zł od kilku lat i nic złego się z nią nie dzieje. Nie zmieniam sprzętu właśnie dlatego, że działa bezproblemowo. Mam inne podejście. Jako, że mam jakąś tam wiedzę komputerową to kupuje to co potrzebuje. Nie potrzebuje super karty dźwiękowej, sieciowej,  2 kart sieciowych, 2 dźwiękowych, 20 portów USB z tyłu i sata, najlepszej sekcji zasilania. To wszystko mocno podnosi koszta i nagle robi się 2k zł za płytę lub więcej a tych dodatków nigdy nie wykorzystam wręcz będą przeszkadzać bo to dodatkowe coś co może się popsuć i coś co będzie się ładowało przy starcie systemu więc sam system będzie startował dłużej. Wydajnościowo nic się nie zmieni czy to płyta za 500zł czy za 3000zł. Ta płyta za 500zł jest dobra a jak trzeba będzie wymienić płytę bo  to nie będzie szkoda bo dużo nie kosztowała. Przydałoby się wbudowane wifi i 4 banki pamięci ale w przyszłości pamięć pewnie pójdzie do zmiany na jakąś 8000-10000Mhz z większą pojemnością więc obecna pójdzie na sprzedaż.  
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...