Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Pitol321 napisał:

To już jest według mnie przegięcie... ja nie zamrożę u nich na dwa miesiące kasy.

to co zwrot robic i do 5 dni bedzie trzeba czekac a nóż np w x-kom cos sie pojawi szybciej? I wychodzi 24.09 RTX 3090 na ktorego polowalbym i znowu sprobuje zamowic go. To co zwrocik robic?

Edytowane przez sevku22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@severall, ja wybrałem opcję odbioru w salonie i mam podaną datę 01.10.2020 r. ?

Edytowane przez SebastianFM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwonilem do proshop pan mi anulowal rtx 3080, do 5 dni zwrot kwoty. Cczyli teraz poluje na rtx 3090 od 24.09 i obym mial szczescie ze od razu dostane :)

 

 

ps:
Fajny temat o zakupach AUTO zrobiles przynajmniej nie bedzie masy wiadomosci do sprawdzania jak na 3080 topicu hehe.

Edytowane przez sevku22
  • Thanks 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, SebastianFM napisał:

A ja wybrałem opcję odbioru w salonie i mam podaną datę 01.10.2020 r. ?

A mnie zaczyna się wydawać, że ten 1.10 to słodkie pierdzenie dla spuszczenia nas z telefonów, bo... WSZYSCY nagle mają 1.10, czy płacił, czy nie płacił, czy odbiór salon, czy paczkomat.

All 1.10!?
Rili? ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Monn napisał:

Kto wie ile sie sprzedalo TUF'ow w Xkom?

W samych katowicach podobno dużo, ja jestem 40 klientem na odbiór osobisty :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzamy, że Twoje zamówienie xxxxxx zostało anulowane. Twoja płatność nie została pobrana i zostanie usunięta z naszego systemu płatności.

Jeżeli opłaciłeś(-aś) zlecenie z góry, przelewem bankowym lub przez PayU, otrzymasz w ciągu dwóch dni wiadomość e-mail z instrukcją dotyczącą zwrotu pieniędzy na Twoje konto.

 

:)

Edytowane przez sevku22
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja sie moge zalozyc, ze dostana 1.10 jakies 15 sztuk a zamowien maja 2000 i ciagle przyjmuja :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ketiw555 napisał:

W samych katowicach podobno dużo, ja jestem 40 klientem na odbiór osobisty :E

To tylu poyebanych jest w samym PL?
2080ti to ponoć promil rynku! A tu proszę - młodszy brat zrobi dym!
Nieźle to sobie kurtka wykminił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, JeRRy_F3D napisał:

A mnie zaczyna się wydawać, że ten 1.10 to słodkie pierdzenie dla spuszczenia nas z telefonów, bo... WSZYSCY nagle mają 1.10, czy płacił, czy nie płacił, czy odbiór salon, czy paczkomat.

All 1.10!?
Rili? ;)

 

Oczywiście, że to data na od*pierdol się. Termin  na pewno sie wydłuży o 2/3 tygodnie i będą rozdawać zamówienia chronologicznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, JeRRy_F3D napisał:

A mnie zaczyna się wydawać, że ten 1.10 to słodkie pierdzenie dla spuszczenia nas z telefonów, bo... WSZYSCY nagle mają 1.10, czy płacił, czy nie płacił, czy odbiór salon, czy paczkomat.

All 1.10!?
Rili? ;)

 

Niekoniecznie. A na pewno zależy to od miejsca w kolejce. Poza tym zamawiałem też ostatnio w x-kom obudowę. Najpierw wysłałem e-mail z pytaniem o termin dostawy i otrzymałem informację, że 30.09.2020 r. Po jej zamówieniu otrzymałem wiadomość z planowaną datą dostępności 01.10.2020 r.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proshop potwierdził mi realizację ASUSa RTX 3080 TUFa z wysyłką w dniu dzisiejszym, u mnie w Polsce na miejscu ma przyjść w ciągu 2-3 dni roboczych. :D

Nr zamówienia końcówka: 2412. Zamawiałem 15:03 jakoś. Byłoby wcześniej, tylko tak jak ktoś pisał przy produkcie odnośnik do zakupu nie działał, tylko dopiero ze strony kart RTX 3080 przedstawionych.

Edytowane przez Fjubens
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja mam czekac do polowy listopada na informacje kiedy dopiero będą to dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, sevku22 napisał:

Mam nadzieje,ze z rtx 3090 nie bedzie takich cyrków

Cyrki będą, jak z każdą premierą. 3090 jest jeszcze bardziej wypasiona, więc dla węższej grupy odbiorców.
Ponoć mają być 1 szt. na Czechy, 1 na Ukrainę i 1 szt. (na pół) na Polskę i Białoruś.
23 mają zrobić baraże (a na Polsacie będzie casting). ;)

Edytowane przez JeRRy_F3D
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, JeRRy_F3D napisał:

A mnie zaczyna się wydawać, że ten 1.10 to słodkie pierdzenie dla spuszczenia nas z telefonów, bo... WSZYSCY nagle mają 1.10, czy płacił, czy nie płacił, czy odbiór salon, czy paczkomat.

All 1.10!?
Rili? ;)

 

Ja zamówiłem Ventusa w xkom o 15:07. Dostałem maila z terminem dostepności 30.09.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Fjubens napisał:

Proshop potwierdził mi realizację ASUSa RTX 3080 TUFa z wysyłką w dniu dzisiejszym, u mnie w Polsce na miejscu ma przyjść w ciągu 2-3 dni roboczych. :D

Nr zamówienia końcówka: 2412. Zamawiałem 15:03 jakoś. Byłoby wcześniej, tylko tak jak ktoś pisał przy produkcnie odnośnik do Kup Teraz nie działał, tylko dopiero ze strony kart RTX 3080 przedstawionych.

A mi proshop mowil dopiero polowa listopada info bedzie . Grafa to EAGLE RTX 3080 Gigabyte

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Morele od rana sprzedało 14 sztuk TUF-a, a podnieśli cenę o 600zł ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nic mam nadzieje ze rtx 3090 uda sie 24.09 złowić ( o ile kasa dojdzie ze zwrotu z proshop )  i bede polował tym razem w morelach ;) (

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Sovas napisał:

Morele od rana sprzedało 14 sztuk TUF-a, a podnieśli cenę o 600zł ;)

:-O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, sevku22 napisał:

A mi proshop mowil dopiero polowa listopada info bedzie . Grafa to EAGLE RTX 3080 Gigabyte

To inna karta zupełnie, może inne stany mieli na ten model akurat. A jaka końcówka numeru zamówienia bo idą podobno chronologicznie? Ostatnie 4 cyfry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A niby taka stopa bezrobocia u nas ostatnio w kraju wysoka, a tu widać żę pół forum juz zakupiło nowe Rtx'y ?

Edytowane przez Redar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, nie licz chytrusów, którzy siedzą za granicą i zarabiają w innej walucie oraz tych co sprzedali nerkę za kredyt. :E To jest zupełnie co innego...

Wracając do tematu jakieś nowe informacje o RTX 3060/3060Ti? Pytam bo serio niechciałbym wpakować się jak dupą w pokrzywy i kupić np. 3060 a tu się za miesiąc pojawi 3060 Super. :E

Niby jeszcze jakiś tam cień szansy na używanego RTX 2070 Super jest ale hehe... he...

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, caleb59 napisał:

Ta, nie licz chytrusów, którzy siedzą za granicą i zarabiają w innej walucie oraz tych co sprzedali nerkę za kredyt. :E To jest zupełnie co innego...

Wracając do tematu jakieś nowe informacje o RTX 3060/3060Ti? Pytam bo serio niechciałbym wpakować się jak dupą w pokrzywy i kupić np. 3060 a tu się za miesiąc pojawi 3060 Super. :E

Wedlug tabelki Gigabyte'a z Videocards 3060/ti ma sie pojawic pod koniec przyszlego miesiaca. Potem wjedzie 3070 16gb i 3080 20gb

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Fjubens napisał:

Proshop potwierdził mi realizację ASUSa RTX 3080 TUFa z wysyłką w dniu dzisiejszym, u mnie w Polsce na miejscu ma przyjść w ciągu 2-3 dni roboczych. :D

W sumie mam tylko o 42 wyższy numer zamówienia więc jestem dobrej myśli bo oznacza to tylko, że pomiędzy nami jedynie 41 osób złożyło swoje (większość to zapewne też RTXy 3080, ale różne modele).

Tylko ja zamawiałem Gaming X Trio więc wszystko rozbija się o to, które modele były najchętniej zamawiane w pierwszych minutach. TUF początkowo pewnie nie był jeszcze tak chętnie zamawiany jak później gdy pojawiły się informacje o wydajnym chłodzeniu. Z drugiej strony to była jedna z tańszych kart na Proshopie za to Gaming X Trio była droga więc może też nie rzuciło się na nią strasznie dużo osób (zwłaszcza, że w wielu sklepach była niższa cena na ten model). W przyszłym tygodniu pewnie zadzwonię i spytam jeśli do tego czasu nic w moim zamówieniu się nie ruszy.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...